Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No kurde, przecież jak byk jest napisane, że mod na wersję 1.6.02.

Pobierz patcha i wtedy próbuj odpalać moda.

W Zewie 99,99999% modów wymaga wersji "ostatecznej" gry ;) czyli 1.6.02

Ps. Ty zacząć pisać bardziej po polski będzie nam łatwiej pomóc. ;)

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mod raczej do długich nie należy ale to subiektywna ocena i zależy też do czego go porównać jeżeli np. do Rebornów to krótki. Czy warto robić poboczne zadania to też od ciebie zależy czy chcesz mod skończyć szybko robiąc tylko wątek fabuły głównej czy dłużej się pobawić tym modem i zrobić zadania poboczne. Co do zakończenia to akurat już nie pamiętam więc ci nie pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Bardzo fajny mod , nie miałem problemu z podłożeniem ładunków tylko potem jak znowu spotkałem się z tym Monolitowcem to nie wiem jak wyjść z tego pomieszczenia . Próbowałem na ruską solucję na yt nie pomogło bo ten co nagrywał to do konca nie nagrał jak przeszedł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karolson12223  - Jesteś z modem na bieżąco, to taki opis problemu jaki dałeś, jest Ci wystarczający. Grałem w moda jakiś czas temu, a po nim w sporo podobnych, więc podkładanie ładunku i Monolitowiec, nic mi nie mówią. Daj jakieś dokładniejsze wskazówki o miejscu wydarzenia.

Chyba że sam już problem rozwiązałeś i pomoc Ci nie jest potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

 

To po tym Zadaniu z tym ładunkiem wybuchowym . Potem idę do budynku i nagle znowu postać traci przytomność i znowu ratuje Monolitowiec , daję zadanie i potem nie mogę z tego budynku wyjść . 2 drzwi są zablokowane nie ma przejścia . Patrzyłem na ruską solucję na yt ale niestety nie pokazał ten co nagrywał dokładnie tylko urywkę zrobił jak już wyszedł z tego pomieszczenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Modyfikacja choć  nie jest aż tak wielka moim zdaniem jest bardzo fajna jest dużo moim zdaniem + ale i też paręW szczególności  mutanty są jakieś mało agresywne dosłownie jak w nie strzelam to mnie ignorują hehe np ta pijawka w tunelu podziemi do Prypeci jak w nią strzelasz to ta i tak sobie biega bez atakowania Ale jak na taki Mod to jeszcze w miarę :thumbup:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 2 miesiące temu...

@kanon1022 miałeś ten sam problem co @toldi:

W dniu 17.03.2016 o 22:53, kanon1022 napisał:

mi nie działa próbowałem kilka razy podchodzę do drzwi i nie mogę podłożyć ładunku nie ma znacznika na drzwiach.

Pamiętasz może jak sobie z nim poradziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@toldi  A robisz to zadanie z naprowadzenia, czy po zobaczeniu na filmiku?

Moja rada jest taka, wróć do zapisu sprzed otrzymania zadania wejścia do przedszkola. Weź na nowo zadanie, znajdź materiał wybuchowy i sprawdź, czy w PDA masz polecenie na wysadzenie drzwi. Po takim czasie od mojej gry w moda, nic więcej zrobić nie mogę.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.