Skocz do zawartości

Prędkość pobierania z neta.


metek58

Rekomendowane odpowiedzi

@metek58 Prędkość pobierania  z testu a tej, z którą realnie pobierasz jest zwykle taka sama, bo chodzi o zamianę jednostek:

8Mb/s=8 megaBITÓW na sekundę

8MB/s= 8 mega BAJTÓW na sekundę

1 bit = 1/8 bajta

Czyli jak masz internet 8Mb to pobierasz z prędkością 1MB/s lub 1024 kB/s

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
1 godzinę temu, smox napisał:

 mam internet bez limitu. Pojawił się u mnie zasięg LTE Polsatu

Przeczytaj skrupulatnie umowę jak pobierzesz pewną ilość danych w zależności od pakietu np. 20GB to będziesz miał obniżony transfer tkz lejek, w moim przypadku to 2Mb/s download i 20Kb/s upload.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obecnie +/- 2Mb/s i da się żyć - fakt, że potrafi zamulić, ale ogólnie tragedii nie ma. Lejek zależy też od tego gdzie mieszkasz, @smox - jeśli w większym mieście, gdzie jest automatycznie większe obłożenie sieci, wskakuje praktycznie od razu. No i jeśli przekroczysz limit, to wcale nie jest powiedziane, że w ogóle go dostaniesz; bywa tak, że taki "prezent" otrzymują tylko ci przekraczający limit kilka okresów rozliczeniowych pod rząd. A o współpracy w tym zakresie z pewną pomarańczową firmą nawet nie wspominam, bo jak na razie to tragiczne wspomnienia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2Mb/s spokojnie wystarczy do przeglądania sieci w dzisiejszych czasach nawet filmy na YT da się oglądać w 720p, 256KB/s wystarcza do czasu aż chcesz pobrać grę na konsole 48GB wtedy pokazuje ci się licznik 99+ i można iść się za hibernować:smile_vstupil:

Ja sobie radze tak że mam dwie karty LTE SIM 2x200GB, szkoda że skasowali pakiet 3G 10GB za 10zł :021:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tęsknię za czasami kabla - choćby najmniejsza dostępna prędkość i tak jest dla mnie większym komfortem niż to, co mam teraz. Chyba kwestia charakteru, że choćbym miał i 5 kart po XXGB to i tak mam wrażenie, że mam nad sobą bat i trzeba się kontrolować. Kilka miesięcy temu miałem dostęp do lepszego sprzętu, więc zainstalowałem sobie Steam, przejrzałem bibliotekę i pomyślałem, że pogram zamiennie w Metro 2033 i drugiego Batmana. Przez tydzień leczyłem nerwy, potem wróciłem do Diablo 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.