Skocz do zawartości

TS2+AA2 - crash przy emisji


Fenix

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jak w temacie. Mam wlasnie 2 emisje od poczatku gry. Przy pierwszej zmienilem lokacje i to zalatwilo sprawe. Teraz u wagi na ograniczona swobode poruszania sie w tym modzie juz nie moge zmienic lokacji i za kazdym razme emisja powoduje wywalenie gry na pulpit W logach nic nie ma. Pomimo ambiwalentnych odczuc co do moda chcialbym go ukonczyc. Odpapalem stare sejwy, ale zawsze jest to samo. Dotycgczas udawalo mi sie uporac z babolami, ale teraz natrafilem na sciane. Moze da sie jakos emisje wylaczyc? Poprosze o szybka porade.

 

ps: w ts2 mozna pozniej ulepszac bron i znalezc w grze hk416 i 417?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy opisie tego moda powinna byc informacja, ze jest przeznaczony tylko dla fanow Stalkera z ogromnym ograniem i doswiadczeniem w radzeniu sobie z bledami i podstawa skryptow.
 
Napotkane bledy - takie dla informacji i te w ktorych mam nadzieje, ze ktos bedzie w stanie cokolwiek doradzic. Poza tym pewnie natknalem sie na multum innych bledow trudnych do wylapania "golym okiem".
 
- wywalenie na pulpit przy kazdej emisji. Brak logow, x godzin gry w plecy,
- kilkadziesiat uszkodzonych sejwow - efekty j/w. Logi, ale zawsze co innego.
- w MW brak amuletu w wiosce pijawek (q ze znalezieniem 6 amuletow). Raz mi przez sekunde mignal jakis artefakt w drzewie - moze to, to?. AA2 podmienia jakies modele? Z konsoli moge jakos dodac ten amulet?
- artefakty pod teksturami np. ziemi. Nie do podniesienia.
- Ginacy npc bez zadnego powodu. Po zodbyciu bazy dla wolnosci w MW dostaje misje od Lukasza. Po powrocie z Radaru zastaje tylko zwloki Lukasza w jego pokoju. Nie bylo emisji - nie wiem co go zabilo. X godzin gry w plecy.
- od poczatku gry znalazlem tylko 1 schowek w ktorym cos bylo. Nie ma sensu przeszukiwac zakamarkow i szukac schowkow. Nie wiem, czy to blad , czy takie zalozenia moda.
- przeciwnicy chodza po pionoych powierzchniach w pogoni a mna i strzelaja przez wszystkie przeszkody z 95% celnoscia. Gram na najwyzszym poiomie trudnosci i rozumiem, ze moga piec amunicje pp, ale bez przesady. Przez budynki lub sklady plyt betonowych? Do tego maja map hacka, co skutecznie zabija tryb skradania, ktorego jestem zwolennikiem Co ciekawe problem ten niedotyczy nieludzkich przeciwnikow.
- pernamentny efekt radiacji,
 
Zeby nie bylo zem malkontent. Uwielbiam stalkera i jego swiat i od gry nie moge sie oderwac, ale tak czesto zaczynam miec ochote rozpierdolic komputer przy tym modzie, ze chyba sobie daruje i poszukam czegos innego.
Edytowane przez Fenix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.