Skocz do zawartości

Podziękowania


Walik Czosnek

Rekomendowane odpowiedzi

Hah może i tytuł nietypowy, ale temat... też będzie nietypowy. 

Pragnę tylko zauważyć iż nie odchodzę :)

 

No to na początku może zacznę iż stworzenie tego tematu chodziło mi po głowie od dłuższego czasu.

Cóż przyznam iż to forum mimo wszystko nie jest dla mnie ponieważ jest to forum opierające się na technicznym i czysto informatycznym podejściu do S.T.A.L.K.E.R.'a. A ja nie jestem miszczem w ani jednym ani drugim :/

Ale mimo to jestem tutaj nadal. Jestem i chcę być, bo jedną rzeczą która odróżnia to forum od innego (też je lubię ;) ) to cholernie rodzinna atmosfera panująca na tym forum. Wszyscy (no teraz nie wszyscy) są dla siebie mili, uprzejmi... no taka nasza rodzinka :'D

I właśnie za to muszę wam podziękować.

Bo mogłoby się zdarzyć, że kiedyś nie miałbym już jak tego zrobić.

Tak więc dziękuję wszystkim za to, że dzięki wam to forum jest tak wyjątkowe.

Bo my wszyscy tutaj tworzymy jego historię. Wiem, że nadal nie napisałem tych obiecanych opowiadań :P

Napiszę - leniwy jestem :/

Wiem, że forum nie jest już tak rozwijane jak kiedyś. Jeśliby je porównać choćby do stalker.pl - kuleje, ale dla mnie nadrabia to użytkownikami i atmosferą. 

No nie zaprzeczam - przydałaby się renowacja forum, i gdybym sam potrafił - zająłbym się, ale cóż - nasza informatyczka uczy nas obsługi painta -.-

Tak więc chcę jeszcze raz wszystkim podziękować za to kim jesteście, co robicie i jaki klimat tworzycie.

                        "Bo nie liczy się wiek, a charakter  i to co masz w głowie"

Troszkę to przeinaczyłem, ale ma to samo znaczenie ^^

Tak więc ostatni już raz dziękuję za to, kim jesteście :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojojojojoj. Cóż to za pożegnania? Cóż to za lamenty? Co za "odchodzę"?

 

Pisze taki łobuz iż chce być ale nie chce. :| hmm

 

Chwila załamania i słabości. Czas w którym żyć się nie chce to nie powód żeby porzucać tak zacne forum które sam byłeś uprzejmy powyżej chwalić.

 

"Renowacja forum"? To i owo pewnie każdy by zmienił. Idealnie nie jest. Ale czy idealnie być może? Chyba nie dla człowieka. ;-)

 

**********

Jeśli Stary masz gorszy okres i potrzebujesz pogadać to dziś pobędę na forum. PW otwarte. :D Gdybyś potrzebował to nic się nie krępuj. Każdy ma swoje piekło którego inny nie rozumie. Tak długo przynajmniej jak się w to wierzy czy też jest się przekonanym.

 

Zdrowia!

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Walik knoblauch, otrzyj łzy a ciosy i rany przyjmij na grudź ;), i nie słodź tak bo ja juz mam cukrzycę, i paru innych ;).

 

p.s. co do restauracji/renowacji forum to daj temat na forum i napisz co chcesz zreformować/ulepszyć i niech inni sie wypowiedzą a potem można zacząć działać, jakbys mieszkał bliżej i miałbys powyżej 18-tki to bym z toba flakon wychylił pod jakąś zagrychę, pamietaj kobiety sie wyplakują/uzalają a faceci padaja na wylew.zawał bo trzymaja wszystko w sobie.

 

;)

 

p.s. dla ciebie walik - anegdota z chbyba Biały oddział: Digtariow nie myslał juz o misjach on całymi dniami i onocami myslał o tym jak z ak-47 zrobić sprzęt agd na urodziny swojej żony ;)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojojojojojoj. Cóż to za pożegnania? Cóż to za lamenty? Co za "odchodzę"?

 

Pisze taki łobuz iż chce być ale nie chce. :| hmm

 

Chwila załamania i słabości. Czas w którym żyć się nie chce to nie powód żeby porzucać tak zacne forum które sam byłeś uprzejmy powyżej chwalić.

 

"Renowacja forum"? To i owo pewnie każdy by zmienił. Idealnie nie jest. Ale czy idealnie być może? Chyba nie dla człowieka. ;-)

 

**********

Jeśli Stary masz gorszy okres i potrzebujesz pogadać to dziś pobędę na forum. PW otwarte. :D Gdybyś potrzebował to nic się nie krępuj. Każdy ma swoje piekło którego inny nie rozumie. Tak długo przynajmniej jak się w to wierzy czy też jest się przekonanym.

 

Zdrowia!

Hah ale ja napisałem, że właśnie NIE odchodzę :P

Hah ja wam tylko chcę podziękować, a wy już, że umieram xD

Nie, nie umieram chociaż nie kryję okres mam trudniejszy, ale daję radę, więc do końca mi się nie spieszy, a chodziło mi jedynie iż w życiu zbyt długo zwlekać nie wolno, bo nwm.: Jakiś wypadek czy coś ;)

Spokojnie, i dziękuję za troskę :)

 

PS: Naprawdę nie spodziewałem się takiej reakcji :) I to dowodzi iż na forum są naprawdę wspaniali ludzie :) 

Edytowane przez Walik Czosnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vidkunsen - HTML służy do programowania np. stron i forów takie jak to (o ile się nie mylę) a PHP to język skryptó używany do tworzenia gier. Słyszałeś pewnie o słynnej ostatnio Java? Tej od Minecrafta :p

S.T.A.L.K.E.R. też był programowany za pomocą skryptów, ale raczej to wiesz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Są gry bez skryptów? NPC bez skrypta? hmm

Swoją drogą pojawia się jedno istotne pytanie: Czy w epoce softu typu WYSIWYG warto uczyć się HTML'a?

Dla satysfakcji? Być może. Choć zakładam iż większą satysfakcję przynosi znajomość języków z grupy C czy też nieśmiertelnego Assemblera. ;-)

To oczywiście jedynie moje głośne myśli. :P

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.