Skocz do zawartości

Renowacja Forum


Walik Czosnek

  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potrzebna jest wdg was odnowa naszego forum:



Rekomendowane odpowiedzi

No to o ile wszystko pójdzie dobrze to na górze powinna być ankietka, bardzo krótka :)

Ale przechodząc do tematu - co wdg mnie powinno zostać odnowione:

-Dodać choć kilka Stalkerskich emotek (? nwm taki pomysł) lub przynajmniej odświeżyć ich listę

-Stworzyć blokadę zaliczania postów w działach takich jak offtop etc

-Odnowić/ zmienić grafikę tytułową forum (zauważyłem dziwne przycięcie nad zakładką profilową nicku)

-Dodać kilka dodatkowych "rang" związanych z tematyką S.T.A.L.K.E.R. na podstawie dawanych plusów (bo są chyba tylko zły i dobry ;) )

-I powiększcie odrobinę ten napis z TS, bo bardzo to małe ;)

 

No i ogólnie trochę namieszać na forum bo wpierw chciałbym się dowiedzieć, czy wgl ktokolwiek by chciał takiej zmiany :/ A i wszystkich z pomysłami proszę o opisanie ich w komentarzach :)

 

PS:Planuje od jakiegoś czasu stworzyć coś typu "masowej przygody" czyli zabawy forumowej, ale muszę dopracować szczegóły i fabułę :)

Edytowane przez Walik Czosnek
  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm, przecież nie tylko @portals jest na forum programistą :/

A i nie twierdzę iż macie zabrać się za to tu i teraz.

Nie zmuszam też, ani nie karzę żebyście to wgl zrobili :/

Miałem zgłosić propozycję, to i zgłaszam, ale naprawdę przydałoby się odnowienie forum :/ 

Nawet takie małe :/

 

Nie wiem, nie umiem, nie znam się (bynajmniej na razie) ale gdybym umiał sam bym się z przyjemnością za to zabrał :/

Edytowane przez Walik Czosnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam IPB i nigdy w życiu nie byłem adminem. Powiem co mnie wnerwia jednak  jeśli już mam okazję.

Wnerwia mnie zaznaczona na wszaki pożarny słuczaj opcja "zapamiętaj mnie" (chyba) w oknie logowania. Przez nieuwagę ktoś kto korzysta z cudzego komputera może głośno zapłakać. To się nie godzi. Doprawdy nie trawię kiedy ktoś dla "mojej wygody" umila mi żywot. :(

 

Mam więcej uwag ale na obecną chwilę zewrę paluchy. Chciałbym aby to co piszę dotarło i nie wyglądało dość... dziwnie.

Trza zebrać myśli. :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to o ile wszystko pójdzie dobrze to na górze powinna być ankietka, bardzo krótka :) Ale przechodząc do tematu - co wdg mnie powinno zostać odnowione: -Dodać choć kilka Stalkerskich emotek (? nwm taki pomysł) lub przynajmniej odświeżyć ich listę -Stworzyć blokadę zaliczania postów w działach takich jak offtop etc -Odnowić/ zmienić grafikę tytułową forum (zauważyłem dziwne przycięcie nad zakładką profilową nicku) -Dodać kilka dodatkowych "rang" związanych z tematyką S.T.A.L.K.E.R. na podstawie dawanych plusów (bo są chyba tylko zły i dobry ;) ) -I powiększcie odrobinę ten napis z TS, bo bardzo to małe ;)   No i ogólnie trochę namieszać na forum bo wpierw chciałbym się dowiedzieć, czy wgl ktokolwiek by chciał takiej zmiany :/ A i wszystkich z pomysłami proszę o opisanie ich w komentarzach :)   PS:Planuje od jakiegoś czasu stworzyć coś typu "masowej przygody" czyli zabawy forumowej, ale muszę dopracować szczegóły i fabułę :)

  1. Kiepski że mnie grafik. Jak ktoś zrobi dobre emotki chętnie wrzucę. 2. Temat mocno dyskusyjny - dlaczego te działy mamy traktować gorzej. 3. Zdecydowanie trzeba to zrobić. Planuję przez wakacje przeskok na IPB 4.0 co będzie dobrą okazją do zmian graficznych. 4. Pomysł dobry - można spodziewać się relizacji podczas aktualizacji  

Wnerwia mnie zaznaczona na wszaki pożarny słuczaj opcja "zapamiętaj mnie" (chyba) w oknie logowania. Przez nieuwagę ktoś kto korzysta z cudzego komputera może głośno zapłakać. To się nie godzi. Doprawdy nie trawię kiedy ktoś dla "mojej wygody" umila mi żywot. :(

Dla innych opcja ta jest bardzo przydatna więc raczej nie ma co myśleć nad jej wyłączeniem.   Oprócz tego Godlike prawdopdobnie pracuje nad nowym systemem punktacji a niedługo i ja dołącze do tych prac.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeej administrator mnie poparł :D

 

Co do tych grafik to przecież można konkurs zrobić, czy coś, nikt nie  powiedział, że admini muszą robić wszystko sami ;)

A i co do tych offtop, to jakoś tak mi do głowy wpadło :/ Nie ważne już :P

 

PS: Ja się gimpem obsługuję pod względem grafiki (nie, słaby jestem :p ) a na Kricie rysuję uczę się :p

Jakby co to mógłbym spróbować :)

Edytowane przez Walik Czosnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Walik Jak rysujesz to co za problem ^^ ? Rysujesz i skanujesz a ew. poprawki możesz zrobić w gimpie czyli jakieś 10% roboty dla usprawnienia możesz sobie sprawić takie coś:

http://allegro.pl/tablet-graficzny-genius-easypen-m406-4x6-2560dpi-i5202027138.html

 

wiem cena straszy ale napewno powiększy twój talent. Mój brat grafik najtańszy sobie kupił i widziałem jego dzieła są super a robił niektóre po 15 min tak na odwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak coś narysyje to nie będę wiedział jak to przerzucic na forum, jakie rozszerzenie ma mieć itd/itp, ale popróbuje bo j.w. napisano trzeba zawsze próbować. :D

Mam pomysła co do rang - trepy, powinność, wolnośc i min. najmusy rangi wojskowe, u bandytów np. knajak, wor, oberwor, herszt i oberherszt, nie wiem co z monolitem? może starszy diakon, młodszy akolita, kaplan, oberkapłan.

 

I oprócz w/w rang można dodawać do awatarów jakies emotki, np, pirata, rozbójnika czy diabełka jak ktos rogi pokazuje... .

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale jeżeli chodzi o to co mamy tam na górze (napis S.T.A.L.K.E.R. TEAM i bandzior) to rysowane nie było, a obrabiane w filtrach etc... :)

 

EDIT

O teraz dodałem jako tło na mój profil przykładową grafikę, której mój zacny łeb tu umieścić nie potrafi :)

 

A narysować też możesz ;) Przecież konkursu jeszcze nikt nie zorganizował :p

Edytowane przez Walik Czosnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walik chyba nie chciałbyś aby prawnicy studia GSC lub inne podmioty zapukały do twych drzwi z rachuneczkiem za bezprawne korzystanie

z cudzej własności intelektualnej :pirate: ? 

DLATEGO baner wygląda jak wygląda...

A swoją drogą pomysł na własnoręczne zrobienie grafiki na portal jest świetny :yes:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.