Skocz do zawartości

Renowacja Forum


Walik Czosnek

  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy potrzebna jest wdg was odnowa naszego forum:



Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Szanowny Administratorze.

Bardzo często korzystam z dwu różnych forum, mając ich okna jednocześnie otwarte obok siebie. Po zwężeniu okna na pół ekranu, teraz mam problem, którego nie było poprzednio. Nie widzę prawej strony grafiki. Brakuje na dole suwaka, którym mógłbym sobie obraz przemieścić.

I drugi brak, to przyciski z opcją "do góry". Będąc w środku lub na dole strony, do jej góry trzeba przechodzić suwakiem.

Te dwie rzeczy, mocno ułatwiłyby poruszanie się po forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A ten, takie pytanko. Mam angielskiego Windowsa i forum mi się wyświetla po angielsku. No i czy jest możliwość ustawienia go po polsku (chyba, że to tak narazie jest)?

Na samym dole strony możesz wybrać język.

 

Witam.

Po renowacji zniknęła numeracja postów, a jest to moim zdaniem dość użyteczna informacja, szczególnie gdy chcemy nakierować kogoś na poruszane już wcześniej zagadnienie.

Pozdrawiam 

Postaram się o przywrócenie.

 

Bardzo często korzystam z dwu różnych forum, mając ich okna jednocześnie otwarte obok siebie. Po zwężeniu okna na pół ekranu, teraz mam problem, którego nie było poprzednio. Nie widzę prawej strony grafiki. Brakuje na dole suwaka, którym mógłbym sobie obraz przemieścić.

Sprawdzę.

Bardzo często korzystam z dwu różnych forum, mając ich okna jednocześnie otwarte obok siebie. Po zwężeniu okna na pół ekranu, teraz mam problem, którego nie było poprzednio. Nie widzę prawej strony grafiki. Brakuje na dole suwaka, którym mógłbym sobie obraz przemieścić.

W którym miejscu go dodać? Na samym końcu strony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten, takie pytanko. Mam angielskiego Windowsa i forum mi się wyświetla po angielsku. No i czy jest możliwość ustawienia go po polsku (chyba, że to tak narazie jest)?

Ja też mam po angielsku windowsa ale forum mam po Polsku więc musiałeś coś w ustawieniach pozmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten, takie pytanko. Mam angielskiego Windowsa i forum mi się wyświetla po angielsku. No i czy jest możliwość ustawienia go po polsku (chyba, że to tak narazie jest)?

Ja też mam po angielsku windowsa ale forum mam po Polsku więc musiałeś coś w ustawieniach pozmieniać

Możliwe że masz zainstalowaną przeglądarkę z językiem Polskim a @Devell nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

tak sobie myślę przeglądając ruskie fora Stalkera, te starsze i te nowsze... u nich zawsze jest jest jakiś gadżet na głównej stronie, a to zegar w klimacie post apo stalker, a to player gdzie można sobie włączyć ścieżkę ze stalkera, tu się coś kręci, tu coś gra, tu miga... dodaje to życia i atrakcyjności stronie głównej. 

Czy jest to do zrobienia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być licznik odmierzający czas od katastrofy w Czarnobylu np :p

Taki tam zegar czy coś, albo ukryty zapis "ADMIN PATRZY" :)

Nwm, wdg mnie to pierwsze było by fajne... albo jakieś animowane ognisko lub własny kursor myszy! Taki jak w CoP byłby fajny :3

A ten obrazek co go kiedyś zrobiłem nada się na coś?

Edytowane przez Walik Czosnek
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Dnia 16.06.2015 o 10:15, Andre Woz napisał:

Witam.

Po renowacji zniknęła numeracja postów, a jest to moim zdaniem dość użyteczna informacja, szczególnie gdy chcemy nakierować kogoś na poruszane już wcześniej zagadnienie.

Pozdrawiam 

Temat stary, ale widzę że ubolewacie nad tym, że nie ma numeracji postów. Jest jednak inna opcja bardzo podobna.

Przy wybranym poście klikamy :

Przechwytywanie.JPG

Kopiujemy link który się pojawił

https://stalkerteam.pl/topic/7089-renowacja-forum/?do=findComment&comment=79933

Powyższy link zamieni się w coś takiego:

Jak widać jest to proste i bardziej przyjemne niż numerki :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.