Skocz do zawartości

Egzoszkielet Czystego Nieba


Yurek

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę raport z wyprawy na Bagna...

Na początku powalił mnie na kolana błąd w przejściu..TACSTOCK...chyba czas poprawić ten śmieszny średniowieczny błąd...:D

Po dotarciu do wioski i wybiciu snorków zobaczyłem taki oto obrazek....

Dołączona grafika

...w bazie zobaczyłem główny człon polskiej ekspedycji w Zonie

Dołączona grafika

...kwatermistrzostwo podciągnęło już zaopatrzenie...

Dołączona grafika

można więc uznać ,że 1 faza operacji ..Polski Akcent w Zonie.. została zakończona sukcesem. Koniec Raportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kapitalny raport z Bagien :)

Ta modyfikacja chodzi pod Solianką bez kłopotów (przeszedłem w tym exo przez 95 % lokacji w grze bez errorów - w pozostałych 5 % jeszcze nie byłem http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif)

Chociaż coś mi się udało ...

Niestety dodanie nowego pancerza do Solianki nie jest tak proste jak do "czystego" Stalkera http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/confused.gif

A najgorsze jest to, że nie wiem w czym problem ...

Napisałem nawet na konkurencyjnym forum posta z opisem problemu - na razie 13 osób obejrzało, ale nikt nic nie poradził http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/smile.gif

EDIT:

Pojawiła się jedna porada - zobaczymy co z tego wyniknie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przepraszam za offtop, bo ja trochę z innej beczki... Musiałam zrezygnować z egzo CN z zadziwiająco prozaicznego powodu. Otóż GG tak się w nim kołysze jak chodzi, że robiło mi się fizycznie niedobrze. ;) Uwierzycie? Żegluję i kocham wodę i nigdy nic mi nie było, a wykończył mnie egzo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za offtop, bo ja trochę z innej beczki... Musiałam zrezygnować z egzo CN z zadziwiająco prozaicznego powodu. Otóż GG tak się w nim kołysze jak chodzi, że robiło mi się fizycznie niedobrze. ;) Uwierzycie? Żegluję i kocham wodę i nigdy nic mi nie było, a wykończył mnie egzo. :)

Więc jednak znalazłaś drogę na te Bagna ? Brawo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.