Skocz do zawartości

Prypeć. Czas Rozliczeń - Czas Sojuszu (Prolog: I część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

A jak masz ustawioną ścieżkę dla zapisów w fsgame.ltx?

Jeśli oryginalnie, to po niej znajdziesz.

A ja radzę zmienić ją tak, aby zapisy były w katalogu moda.

 

U mnie ona wygląda tak:

$app_data_root$         = true | false | D:\MODY\PUNKT\ZAPISY\

U siebie, nazwy katalogów MODY I PUNKT musisz zamienić na swoje.

No i oczywiście nazwa dysku czy partycji Twoja. np C:\

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, znalazłem dziada, niestety pojawił się pierwszy wylot, może spowodowane jest to tym, że nie usunąłem tego pliku, na wszelki wypadek wklejam log. proszę o sugestie. Zacząłem nową grę i idzie, prawdopodobnie ten plik przeszkadzał.

LOG.docx

Edytowane przez bolo
rozwiązałem problem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Utknąłem w zadaniu na uwolnienie zakładnika.

Biegnę z zakładnikiem do kina i pod kinem on ginie (kto go zabił?), wbiegam do sali ze znacznikiem i nic. W sali obok jest dwóch SBU i pojawia się zadanie "odeprzeć atak", przybywają przemytnicy i pierwszy zabija jednego żołnierza SBU ikuca na zewnątrz celując w ścianę do drugiego SBU. Nikt nie strzela i sytuacja patowa, zapis i wczytanie nie pomaga. Przemytnik jest nieśmiertelny a próba obejścia ich z boku skutkuje moją śmiercią od jakiejś "siły wyższej". Wczytałem zapis od uwolnienia zakładnika i to samo.Może coś robię nie tak?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten zakładnik też ginął aż pojąłem, że tak ma być lub trzymaj się go bardzo blisko, akcja z sbu ...mogą ich zabić a ciebie ranić i tak ma być, tracisz film a do żywych sprowadza cie klient o ksywce lekarz(później się dowiesz jak się nazywa) i kopsa ci parę kwestów do wykonania.

Kondotier, nie wiem co mam poprawić więc masz moją zgodę na usunięcie moich wpisów które ci się nie podobają, :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vidkunsen - choćbym chciał, to nie mogę, bo nie mam takich uprawnień.

Zmieniasz tytuł tematu. Masz podane na jaki.

Następnie wszystko co w było w propozycji poniżej zdania "A pod obrazkiem", aż do "Od metek58" włącznie, możesz przekopiować.

Pod tym zostawiasz to co on napisał o tych zmianach nazw katalogów. Na koniec życz przyjemnej gry i wszystko.

 

Andre Voz.

Zakładnik musi zginąć, taki jest scenariusz. Ginie jak tylko pojawiacie się koło kina, lub wejdziecie do niego. Idziesz do sali kinowej, tam gdzie miałeś iść. Zostajesz napadnięty, ostrzeliwujesz się i masz przerwę w życiorysie. Budzisz się, jesteś obrabowany, a obok stoi NPC. Gadasz z nim.

Rada. Jeśli nie masz pootwieranych wybuchowych schowków z pancerzami i bronią, ostrożnie idź w stronę hotelu, tam gdzie trwa wojna frakcji. Tylko nie daj się zranić. Szybko będziesz miał nową broń i amunicję. A wtedy już łatwiej zbierać resztę ekwipunku.

 

 

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dopiero rozpoczynam przygodę i czy w tym modzie normalne jest, że Stalkerzy są na "czerwono" i bez dania racji strzelają do Diegtiariowa ? I jeśli tak - to rozumiem, że mogę im nie być dłużny? A drugie pytanie strasznie dłuuugo zawiesza mi się komp przy zapisie gry - może jest na to jakaś rada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że jakąś zabłąkaną kulą, w PDA miałem na oddalonym podwórku czerwone kropki i okazało się po najechaniu znacznika, że są tam mutanty i Stalerzy, z ciekawości czy to prawda poszedłem i z marszu zostałem ostrzelany. Jedyne co mnie na początku gry "dobrego" spotkało - to po emisji kilka trupów, które obszukałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taka sytuacja, z boku drogi na której się pojawiamy. Przy takich blaszanych garażach.  Ruszając do gry, mamy ich o parę kroków, więc się można pomylić i zaatakować.

To jest zamierzone, że strzelają do nas. To złodzieje, którzy okradli tajny schowek Chraszcza. Na początku tam nie idziemy, jest chyba nawet jakiś sygnał od moda. Na ich likwidację jest zadanie. Może więc nie wypalić.

Jeśli ich pozabijałeś, to powtórz grę i daj im spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podpowiem, bo też tam nie dotarłem. Jedyne co mi się powiodło, to po likwidacji zombiaków, zabranie schowka z tych kaszt od strony garaży. Wdzianko udoskonalone na psi działanie i sporo apteczek.

Możliwe, że szybkie przebiegnięcie przez dziedziniec i wejście do budynku, da szansę, że w środku psi nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Technikum się dostałem, faktycznie potrzebna jest szybkość, dobry pancerz, arty i apteczki. Udało mi się wydobyć ze schowka artefakt Bazyliszek. Nie wiem czy w rozmowie z Chraszczem coś przegapiłem ale nie mogę znaleźć jego ochroniarzy, a mam takie zadanie " Spotkać się z ochroniarzami Chraszcza"

Edytowane przez Elkitrim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elkitrim! jakby co to ci powtarzam solucje:

1/ oryginał - http://stalkermod.ru/forum/90-pripyat-tochka-otschjota-vremya-alyansa-3/148158-mini-gid-prohozhdeniya-moda-pripyat-tochka-otschjota-vremya-alyansa-3.html#148158

2/ moje tłumaczenie: http://www.stalkeruniverse.home.pl/index.php?topic=793.0

3/ solucja wideło w oryginale ale jak posłuchasz i popatrzysz dobrze to to co w/w + wideło i dasz radę : https://www.youtube.com/watch?v=za8lDQ_X8wc

 

Wierzę w ciebie Stalkerze, z hriestem coś tam było. żeby coś znaleźść itd/itp, nie pamiętam bo ok. miesiąc temu to przełaziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci ochroniarze powinni być w podziemnym parkingu. Musi być ich dwóch. Jak wchodzisz od strony placu, to na wprost pod ścianą. Jeśli ich tam nie ma, na ziemi leży broń i działa tam anomalia, to masz pecha. Trzeba powtórzyć grę z zapisu sprzed ostatniej anomalii. Po to, aby anomalie losowo zespawały się w innym miejscu.

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.