Skocz do zawartości

Prypeć. Czas Rozliczeń - Czas Sojuszu (Prolog: I część serii)


Rekomendowane odpowiedzi

@cez137  Przecież Ci napisałem, że przy spolszczeniu masz ten poradnik przetłumaczony. Masz tam wyjaśnione ( napisane ) gdzie jest schowek dla każdej znalezionej fleszki, oraz kody już napisane prawidłowo. We fleszkach są wspak. To samo dotyczy innych schowków i znalezisk "przypadkowych". Lepszej i szybszej porady nie dostaniesz. No i ruszanie własną głową, nie zaszkodzi.

PORADNIK.7z

Wyciągnięcie go zajęło mi ok. 5 min.

 Teraz już nie masz wymówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Samochody mają baki po obu stronach. Jak nie ma z jednej strony to szukaj z drugiej. I chyba trzeba było zabrać kanister leżący w garażach. Coś takiego, dokładnie nie pamiętam.

A w czym się można było nie zrozumieć? Ja Ci daję klarowne podpowiedzi po polsku, abyś nie musiał translatora używać, a ty wzdychasz. A jak zdjęcie w poradniku masz "za małe", to Ctr+rolka myszy, aż będziesz je miał na cały monitor. Tyle że wtedy może być nie ostre.

DODANO: Tak na wszelki wypadek. https://www.youtube.com/watch?v=tTOneSKEOQQ&list=PLFnCdxQKmeHStZA64t39_57JWYly38vKx&index=11

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier 

18 godzin temu, kondotier napisał:

brak zadania na wejście do labu.

Hmm? a kto to zadanie daje? rozumiem że do labu zjeżdża się windą do której potrzebne jest to paliwo? Mam ten kanister, znalazłem go w garażu

18 godzin temu, kondotier napisał:

Masz w PDA jakieś inne nie zrobione zadania? ć wcześniejszego wykonania, aby nie złamać linii scenariusza.

Nie rozumiem, zadania robię po kolei i te co były do zrobienia to są zrobione, nie wiem za bardzo co z tym Masłowem i wykupką za niego, rozumiem że to złoto czy tam kuferek jest w labie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  Któryś z NPCów daje zadanie czy informację, że trzeba zejść do labu. Chyba dzieje się to koło koła diabelskiego.

Nie pamiętam, czy to jest konkretne nakierowanie, czy też wynika tylko z dialogu. Skoro nie możesz pobrać paliwa, widocznie wyszedłeś przed orkiestrę. Nie przypominam sobie, abym ja, czy inni wcześniejsi gracze mieli z tą benzyną taki problem.

Z Masłowem też nie pamiętam, tyle tylko że jakiś kuferek ze złotem był przy trąbie słonia - zjeżdżalni w przedszkolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier hmm? Przy trąbie słonia mówisz, przy trąbie słonia to na pewno była zaginiona broń ajsa z wolności, pamiętam bo zrobiłem to zadanie i to tez zdaje się było na terenie przedszkola a co do zejścia do labu to nie przypominam sobie żebym w ogóle dostał taki komunikat o zadaniu nie wspominając, myślałem że żeby tam zejść to trzeba uruchomić ta windę i to będzie w zadaniu z masłowem ale może się mylę no ale na logikę i po dialogu z nim na to by wychodziło 

Jeszcze mi się teraz przypomniało że ta fleszka co ją znalazłem to jednak ma jakiś kod ale nie wiem do czego on jest bo chyba coś z tłumaczeniem jest nie tak, zaznaczyłem na foto, obecne zadania też na foto, pobranie paliwa nadal niemożliwe przy słoniu też nic nie ma

ss_windows7_10-14-19_17-31-54_(pripyat_full).jpg

ss_windows7_10-14-19_18-06-27_(pripyat_full).jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137  O tym kto i kiedy daje naprowadzenie na zejście do labu Ci nie podpowiem, bo musiałbym znowu zagrać w moda, a nie mam enty raz na to ochoty. Ale spróbuj, bo coś mi świta, po zabraniu kanistra popytać w pralni o benzynę.

Tłumaczenie jest poprawne, ale tłumacze nie mogli zmienić sztuczki autora moda. Weź i "przeczytaj" ten zakreślony wyraz - a właściwie wszystko co w nawiasie - w lusterku.

Spoiler

Te wyrazy we wszystkich fleszkach trzeba czytać wspak.

Ale ja ułatwiłem to graczom w tym przetłumaczonym poradniku i tam już to jest "odczytane".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier łola Boga! W lusterku?:007::mercy: tydzień bym myślał i bym nie wymyślił że to tak trzeba przeczytać ,dobra dzięki, rzeczywiście, jubileuszowy kod:026: czyli to jest kod do schowka w jubilenach, ehh

Nie wziąłem tej apteczki na początku a teraz się nie da, co robić?

 

Screenshot 2019-10-15 19-11-14.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
W dniu 19.11.2018 o 19:09, tybet64 napisał:

Witam. Mam problem z pamięcią. Mam się spotkać z Nikołajewem( ten co zlecił znalezienie miśka) i nie wiem gdzie on jest. "Tam gdzie spotkałeś drugi raz Kniaziewa" .Chodzi o tego ocalonego z SBU. Pierwszy raz był na stadionie a drugi ni cholery nie pamiętam.

 

ss_tybet_11-19-18_18-30-39_(pripyat_full).jpg

Gdzie mam się spotkać z tym Nikołajewem, w szpitalu go nie ma, w podziemiach też , nie mam innych zadań oprócz smaru dla Diesela

dobra, pogadałem z Leną i ciągnę dalej :)

 

Edytowane przez pfirst
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W tak irytującego moda do Zewu jeszcze nie grałem. Naprawdę ktoś nie miał pomysłu. Cała fabuła i zadania poboczne to zapieprzanie po Prypeci jak jakiś debil. Trzeba latać z jednego punktu do drugiego. Żeby jeszcze te przedmioty były możliwe do zabrania wcześniej, a nie jak się pojawiają dopiero po wzięciu zadania, bo przecież autorzy myślą, że durny gracz lubi biegać z kina do pralni i z powrotem. Ale dobra, walić to. To w końcu jedna lokacja. Można pobiegać. Gdyby kazali mi zapierdzielać za kartką papieru z Prypeci na Kordon to chyba bym monitor rozwalił. Na dodatek przedmioty są poukrywane w absurdalnych miejscach. No bo jak wytłumaczyć, że kartka dla Chrząszcza, czy jak mu tam było leży sobie na dachu i pada na nią deszcz, a jej nic nie jest. Albo jakaś wskazówka leży na przystani przy wodzie, ale wiatr jej do niej nie zdmuchnął. Poza tym zadania są strasznie nudne. W kółko to bieganie i zbieranie badziewia. Naprawdę strasznie nudny mod. Ale, żeby nie było, że narzekam na wszystkie, których nie skończyłem. Tego udało mi się przejść. Tak więc brawa dla mnie. Klawiatura i monitor też całe. Na szczęście nie było wylotów. To w końcu mod do Zewu, więc nie ma szans by wylatywał. Jedynie po emisji czasami się zdarzył. Jedyne plusy to ekran menu i muzyka w nim. Naprawdę wolałbym patrzeć na drzewa ruszające się na wietrze, niż grać w niego drugi raz. Najgorszy mod do Zewu to nie jest, bo nic nie przebije Dziennikarza. Ten to był dopiero crap.

Edytowane przez naznaczony09
  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grałeś w drugą część Dziennikarza? 

A nie, zapomniałem, to po rosyjsku i Ukraińsku i trzeba czytać ze zrozumieniem w prawdziwym, pełnym, języku obcym nie jakieś tam narzecze/slang z pewnej wyspy.

Zagraj sobie w: Call of Pripyat Far Cry 3 Mod + Alex Degtyarev and The Deadly Paradise

Palmy, plaża przygody i też na zew.  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naznaczony09 to mi przypomina tego fajnego miłego staruszka co to sobie pomieszkuje w samotnej chatce na małym bagienku zaraz koło bazy Wolności na Wojskowych Składach.

Zazwyczaj jest cichy, spokojny czasem marudny zazwyczaj podśpiewuje sobie jakieś czastuszki więc żeby mu nie było nudno to w celach rozrywkowych jakiś Stalker czasem puści z litości serię z AK po jego budzie żeby chłopina też sobie czasem zatańczył podśpiewując.  ;)  :biggrin:

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przypiął/eła ten temat
  • 2 miesiące temu...

Witam.

Utknąłem. Mam na liście trzy zadanie. Wszystkie związane z jedną osobą.

1. Nadzieja: Spełnić prośbę Nikołajewa. (mam 4 obrazki i misia)

2. Włamywacz: Przekazać fleszkę Nikołajewowi. (po użyciu mowa o Żwirze - miałem z nim pierwszy kontakt)

3. Projekt Alfa: Spotkać się z Nikołajewem.

Zadania dla ludzi w pralni prawie wszystkie zrobione.

Prawie, bo zadanie z Gwoździem nie zaskakuje pomimo, że mam PDA Gwoździa, Chraszcz tematu nie podejmuje.

Sejfy, zestawy naprawcze, książki do ulepszeń, klucze, fleszki, smar, naukowcy odprowadzeni na ekstrakt, co tylko było zrobiłem.

Gdzie szukać Nikołajewa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.