Jump to content
vidkunsen

Prypeć. Czas Rozliczeń - Czas Sojuszu (Prolog, 1 część serii)

Recommended Posts

@cez137  Przecież Ci napisałem, że przy spolszczeniu masz ten poradnik przetłumaczony. Masz tam wyjaśnione ( napisane ) gdzie jest schowek dla każdej znalezionej fleszki, oraz kody już napisane prawidłowo. We fleszkach są wspak. To samo dotyczy innych schowków i znalezisk "przypadkowych". Lepszej i szybszej porady nie dostaniesz. No i ruszanie własną głową, nie zaszkodzi.

PORADNIK.7z

Wyciągnięcie go zajęło mi ok. 5 min.

Teraz już nie masz wymówki.

@cez137  Samochody mają baki po obu stronach. Jak nie ma z jednej strony to szukaj z drugiej. I chyba trzeba było zabrać kanister leżący w garażach. Coś takiego, dokładnie nie pamiętam.

A w czym się można było nie zrozumieć? Ja Ci daję klarowne podpowiedzi po polsku, abyś nie musiał translatora używać, a ty wzdychasz. A jak zdjęcie w poradniku masz "za małe", to Ctr+rolka myszy, aż będziesz je miał na cały monitor. Tyle że wtedy może być nie ostre.

DODANO: Tak na wszelki wypadek. https://www.youtube.com/watch?v=tTOneSKEOQQ&list=PLFnCdxQKmeHStZA64t39_57JWYly38vKx&index=11

@cez137  Jedyne co widzę, to brak zadania na wejście do labu. Bo kanister można znaleźć tak sobie, łażąc po Prypeci. Masz w PDA jakieś inne nie zrobione zadania? ć wcześniejszego wykonania, aby nie złamać linii scenariusza.

@kondotier 

18 godzin temu, kondotier napisał:

brak zadania na wejście do labu.

Hmm? a kto to zadanie daje? rozumiem że do labu zjeżdża się windą do której potrzebne jest to paliwo? Mam ten kanister, znalazłem go w garażu

18 godzin temu, kondotier napisał:

Masz w PDA jakieś inne nie zrobione zadania? ć wcześniejszego wykonania, aby nie złamać linii scenariusza.

Nie rozumiem, zadania robię po kolei i te co były do zrobienia to są zrobione, nie wiem za bardzo co z tym Masłowem i wykupką za niego, rozumiem że to złoto czy tam kuferek jest w labie?

@cez137  Któryś z NPCów daje zadanie czy informację, że trzeba zejść do labu. Chyba dzieje się to koło koła diabelskiego.

Nie pamiętam, czy to jest konkretne nakierowanie, czy też wynika tylko z dialogu. Skoro nie możesz pobrać paliwa, widocznie wyszedłeś przed orkiestrę. Nie przypominam sobie, abym ja, czy inni wcześniejsi gracze mieli z tą benzyną taki problem.

Z Masłowem też nie pamiętam, tyle tylko że jakiś kuferek ze złotem był przy trąbie słonia - zjeżdżalni w przedszkolu.

@kondotier hmm? Przy trąbie słonia mówisz, przy trąbie słonia to na pewno była zaginiona broń ajsa z wolności, pamiętam bo zrobiłem to zadanie i to tez zdaje się było na terenie przedszkola a co do zejścia do labu to nie przypominam sobie żebym w ogóle dostał taki komunikat o zadaniu nie wspominając, myślałem że żeby tam zejść to trzeba uruchomić ta windę i to będzie w zadaniu z masłowem ale może się mylę no ale na logikę i po dialogu z nim na to by wychodziło 

Jeszcze mi się teraz przypomniało że ta fleszka co ją znalazłem to jednak ma jakiś kod ale nie wiem do czego on jest bo chyba coś z tłumaczeniem jest nie tak, zaznaczyłem na foto, obecne zadania też na foto, pobranie paliwa nadal niemożliwe przy słoniu też nic nie ma

ss_windows7_10-14-19_17-31-54_(pripyat_full).jpg

ss_windows7_10-14-19_18-06-27_(pripyat_full).jpg

Edited by cez137

@cez137  O tym kto i kiedy daje naprowadzenie na zejście do labu Ci nie podpowiem, bo musiałbym znowu zagrać w moda, a nie mam enty raz na to ochoty. Ale spróbuj, bo coś mi świta, po zabraniu kanistra popytać w pralni o benzynę.

Tłumaczenie jest poprawne, ale tłumacze nie mogli zmienić sztuczki autora moda. Weź i "przeczytaj" ten zakreślony wyraz - a właściwie wszystko co w nawiasie - w lusterku.

Spoiler

Te wyrazy we wszystkich fleszkach trzeba czytać wspak.

Ale ja ułatwiłem to graczom w tym przetłumaczonym poradniku i tam już to jest "odczytane".

@kondotier łola Boga! W lusterku?:007::mercy: tydzień bym myślał i bym nie wymyślił że to tak trzeba przeczytać ,dobra dzięki, rzeczywiście, jubileuszowy kod:026: czyli to jest kod do schowka w jubilenach, ehh

Nie wziąłem tej apteczki na początku a teraz się nie da, co robić?

Screenshot 2019-10-15 19-11-14.jpg

Edited by cez137