Skocz do zawartości

Problemy z działaniem strony


portals

Rekomendowane odpowiedzi

To raczej nie jest problem tylko taka mała osobista refleksja.

 

Teraz z boku forum mamy małe okienko z pięcioma najnowszymi tematami i drugie z najnowszymi postami, czasami 5 postów z jakiegoś ostatniego tematu.

Nie wiem jak inni sądzą ale mi o wiele bardziej podobała się wcześniejsza wersja, że z boku mieliśmy "okienko" z ~15 ostatnio odwiedzonymi tematami, od razu było widać, gdzie coś się dzieje ;)

Wydaje mi się to lepsze niż "nowe tematy" i "ostatnie posty". Tak dużo nowych tematów nie powstaje, chyba, że vidkunsen się rozochoci :) a głównie pisze się już w istniejących, które teraz nie rzucają się tak w oczy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ja mam problem a mianowicie nie ma mojej aktywności ale dobra główny problem polega na tym że jak coś wyszukuje to nic nie znajduje w całej zawartości też a i taki mały kłopot czemu nie ma mnie na tabeli popularni autorzy (małe a denerwuje).

@Edit Tabela już jest ale nadal nie działa wyszukiwanie.

Edytowane przez Tychon Sokołow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Tychon Sokołow napisał:

Ja mam problem a mianowicie nie ma mojej aktywności

@Edit Tabela już jest ale nadal nie działa wyszukiwanie.

Też nie mam praktycznie nic w aktywności, 3 tematy tylko.

Wyszukiwarka też praktycznie nie działa.

Chyba coś się zepsuło wczoraj, przez pewien czas nie było Sb np.

 

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Od razu zacznę od tego, że nie szukam żadnej zaczepki ani nic, bo nie czuję takiej potrzeby.

Chodzi dokładnie o shoutbox. Jest napisane, że shoutbox dostępny od rangi "Stalker" która przyznawana jest za 50 postów. Jak można zauważyć, mam rangę "Twardziel", która nie mam zielonego pojęcia za ile postów jest, ale na pewno więcej niż 50. Wciąż jednak nie widzę shoutboxa. 
Nie zamierzam się na nim udzielać, ale tak tylko informuję o tym, że macie dziurę w skrypcie.

  • Negatywna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Na firefoxie mam to co @kondotier. Od paru tygodni strooa ta muli czasami, np w tematach ze screenami "rozwija/pokazuje" obrazki do połowy. Od górnej krawędzi do połowy. Wczoraj jeszcze zauważyłem, że jak jestem w jakimś temacie i wcisne powrót do strony głównej to mi pokazuje, że jestem niezalogowany, jak odświeżę stronę to wszystko jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że na telefonie wczoraj jak przewijałem jakiś temat to wywalało mnie całkiem z przeglądarki. Po za tym nie ma możliwości przyznania punktów reputacji i ogólnie grafiki są jakoś nie na miejscu, nie symetryczne są z tłem. Zerknijcie na skrinie jak tekst jest również prawie że nałożony na linie.

dsfgdxfgdfg.png

Edytowane przez Pure
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Od kilku dni nowe posty nie pojawiają się czasami w ogóle w "Całej aktywności" lub pojawiają się tam z dużym opóźnieniem. Również strona "długo" zapisuje nowego posta. 

@portals czy problem występuje jedynie u mnie czy jest to wina serwera/prac na nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.