Skocz do zawartości

Problemy z działaniem strony


portals

Rekomendowane odpowiedzi

@portalsChyba znowu są problemy jakieś z działaniem strony, przynajmniej na telefonach, na kompie od paru dni nie miałem jak sprawdzić.

 

Zakładka nieprzeczytane jest u mnie pusta, a widzę, że są nieprzeczytane posty na forum.

 

Tak samo na stronie głównej mam w kilku działach te pomarańczowe "chmurki" z NEW, a np w nieprzeczytanych pusto.

 

Przy wysyłaniu posta, po naciśnięciu "Dodaj odpowiedź" jest Zapisywanie, że sobie myśli i wysyła ale nowy post się nie pojawia, dopiero po odświeżeniu strony się pokazywał.

No chyba, że to u mnie jakieś cyrki bo na razie nikt nic nie zgłaszał chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

@Suseł Wiem, że zgłaszałeś i to oczywiście słusznie, ale o tym zapomniałam poprawiając kilka podobnych problemów, bo raczej mobilnie nie korzystam, no a kolega przypomniał i powinno być już ok : P

Natomiast kiedy forum nie działa, to wina rzekomo jest po stronie IPB, no i tutaj zupełnie nie wiem co można z tym zrobić. U mnie się to zdarza, ale nieczęsto i jeśli już, to nie trwa długo.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.01.2023 o 23:04, LisKot napisał(a):

Może nie błąd, ale czy jest normalny sposób do przejścia do swojej zakładki "badges" na swoim profilu nie posiadając jeszcze odznak?

Wygląda na to, że nie. Dopiszę gdzieś na liście do zrobienia, jak znajdzie się trochę czasu, to można by spróbować albo dodać nową opcję pod/nad "Moje załączniki" w wyświetlanym pod nickiem menu, albo prościej, żeby ranga na stronie profilu też linkowała do badges.

---
🖊️ EDIT.

W dniu 29.01.2023 o 18:40, LisKot napisał(a):

Teraz cały ten pasek nie znika/wsuwa się pod ekran po przesunięciu odrobinę w górę strony.

W razie czego ten dolny pasek można wyłączyć w customizerze w mobilnej wersji (ta ikonka: image.png).
Nie wiem tylko, czemu jest po angielsku, ale to się naprawi.

Edytowane przez Meta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.