Skocz do zawartości

Sigerous mod 2.2 wersja Jenot Edition PL -Nowa gra


Rekomendowane odpowiedzi

Pobrałem Sigerous mod 2.2 wersja Jenot Edition PL  i zainstalowałem .Gdy daje nowa gra (wybieram  tryb trudnosci  stalker ) to wyskakuje mi taki log .

Expression    : !m_error_code
Function      : raii_guard::~raii_guard
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
Line          : 748
Description   : ...l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\vsmod.script:11: attempt to index global 'VS_send_news' (a nil value)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem Sigerous mod 2.2 wersja Jenot Edition PL  i zainstalowałem .Gdy daje nowa gra (wybieram  tryb trudnosci  stalker ) to wyskakuje mi taki log .

Expression    : !m_error_code
Function      : raii_guard::~raii_guard
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
Line          : 748
Description   : ...l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\vsmod.script:11: attempt to index global 'VS_send_news' (a nil value)

 

​ U mnie zawsze jest tak samo log ten też się pojawia przy przejściu na inną lokacje , gdzieś w temacie moda na naszym forum jest wyjaśnione jak naprawić ten błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem na nowo Zew prypeci i zainstalowałem moda według tego https://stalkerteam.pl/topic/4304-sigerous-mod-22-wersja-jenot-edition-pl/ .I teraz mam takiego loga ;( 

 Expression    : !m_error_code
Function      : raii_guard::~raii_guard
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
Line          : 748
Description   : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:2191: attempt to index local 'file' (a nil value)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.