Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

pos_klondajk.jpg

Tytuł oryginalny: Под прикрытием смерти: Клондайк
Platforma: Zew Prypeci 1.6.02
Data premiery: 27.08.2013 r.
Autorzy: strelok200, FantomICV, SlaittyPWCS, makdm
Autorzy spolszczenia: @yellow, @smox, @metek58
Śr. długość rozgrywki: (ok. 13 godzin)


OPIS:

Spoiler

Śmierć w Zonie - nic nadzwyczajnego. Każdy doświadczony stalker zdaje sobie sprawę z tego, że jego towarzysz broni może już nie wrócić z kolejnego wypadu.

Pewnego dnia nadeszła potężna emisja, wskutek której wielu stalkerów zginęło bądź też przepadło bez wieści - to wydarzenie przez niektórych jest określane mianem trzeciej katastrofy. Wszystko jednak wskazuje na to, że są i dobre strony „gniewu reaktora”, bowiem naukowcom udaje się potwierdzić legendę o słynnym klondajku - skupisku groźnych anomalii i artefaktów o niezwykłych właściwościach.

Instytut Naukowo-Badawczy Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia postanawia przeprowadzić badania na niezgłębionych jak dotąd terytoriach Zony, a w obawie przed masowym napływem stalkerów do jej centrum informacje o istnieniu klondajka zostają utajnione.

Kontakt z wysłanym helikopterem, na którego pokładzie znajdowali się badacze oraz najnowocześniejszy sprzęt, zostaje przerwany w pobliżu Doliny Mroku. Wszelkie ponowne próby nawiązania łączności radiowej z pilotami jednostki kończą się niepowodzeniem. W zaistniałej sytuacji wojsko postanawia wysłać oddział ratunkowy, jednak nie udaje im się nawet opuścić Kordonu - wszyscy żołnierze giną w polu psionicznym. Po pewnym czasie nieznana grupa nawiązuje łączność z radiostacji, która znajdowała się na pokładzie zaginionego helikoptera i żądają przerwania wszelkich badań oraz prób dostania się do klondajka. W przeciwnym wypadku grożą wysadzeniem ośrodka Naukowo-Badawczego na Wielkiej Ziemi.

W celu wyjaśnienia sytuacji do Zony zostaje wysłany doświadczony stalker Arkan - emerytowany oficer w stopniu majora.

  • Nowa fabuła;
  • Zmiany w grafice; 
  • Przebudowany balans;
  • Nowe lokacje - niektóre zaczerpnięto z buildów;
  • Możliwość nabywania umiejętności i wytwarzania przedmiotów.

Zachęcamy do zapoznania się ze znacznie bardziej dopracowaną wersją produkcji - Pod Osłoną Śmierci: Klondajk 2.0.

SCREENY:

Spoiler

17692771.jpg

20823637.jpg

3a9780f8bbd1.jpg.a3b88e38a6269e5b5b3b7debb8c2bb1f.jpg

03c87d004829.jpg.58b67caf1d7aa5660c11ebe5d7af6143.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

Kolejność instalacji: 

  1. Zew Prypeci 1.6.02. 
  2. Zmiana nazwy pobranego i rozpakowanego archiwum z modem (Под прикрытием смерти) na dowolną.
  3. Należy uruchomić instalator Setup.exe i zainstalować modyfikację w dogodnym dla siebie miejscu.
  4. Pobrane, a następnie rozpakowane archiwum z fixem oraz spolszczeniem należy umieścić w głównym katalogu gry.

Jeżeli komuś nie odpowiada jaskrawe oświetlenie, to wystarczy usunąć katalog shaders z gamedaty moda. 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Mod:

Fix: 

Spolszczenie: 

  • Nasz serwer - [KLIK]

Autorzy spolszczenia moda NIE WYRAŻAJĄ ZGODY na jego uploadowanie/publikowanie na inne serwery niż forum stalkerteam.pl


Źródło:  LOGO_STALKERMOD.png.03c0e05fd4d9f6b452ea351627d7ce2c.png

  • Dodatnia 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jest torrent tutaj, ale nie sprawdzałem czy idzie...jeżeli znajdę inne to dopiszę do postu. Z Yandeksa warto korzystać bo transfer jest dobry.

Link...http://tfile.me/forum/viewtopic.php?t=612965.

Link...http://game-explorer.ru/action-fps/700-stalker-zov-pripyati-pod-prikrytiem-smerti-mod.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po rozpakowaniu moda dostałem setup.exe.

Ale próba uruchomienia zakończyła się informacją, że jest uszkodzony i należy wziąć nowy.

Paczkę moda rozpakowywałem i uniextraktorem, i 7zip.

W obu przypadkach to samo. Waga paczki zgodna z opisem.

Pobieram ponownie z Yandeksa. Koło 16.30 coś się dowiem.

Miał ktoś podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam o rozwiązaniu takiego problemu nic nie ma.

U  andrzeja75 i u mnie,  jest ten sam komunikat o uszkodzonym instalatorze. Nie mam żadnej cyrylicy. Po rozpakowaniu, od razu setup. I setup nie zaczyna instalowania.

Dla pewności pobrałem mod drugi raz z innego linka. Z tym samym skutkiem.

Antyviry nie protestują, nie ma przerw w pobieraniu, waga pobranej paczki taka jak podana przy pobieraniu.

 

Jeszcze ktoś ma ten problem, lub co ważniejsze,  czy komuś z tego setupa powiodła się instalka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjaśnienie Junxa do mnie dotarło. Gamedata uzyskana.

Dobrze byłoby, aby w #1 dać informację, że zmianę cyrylicy na nasze litery w katalogu ( bądź katalogach - gdy wypakujemy opcją " do katalogu" ) zawierającego setup.exe, należy zrobić przed jego uruchomieniem.

Ja tego cyrylicznego katalogu spodziewałem się już po pojawieniu się gamedaty.

Mało jest takich sposobów instalacji moda, więc stąd problem.

 

 

//

Dodałem wpis w 1 poście...@malakas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Panowie i panie zaciągnąłem z torrenta  nr.1 i tu mam postać foldera z zawartością 3 plików tj.   

 

1. setup_ppsm.exe

2.setup_ppsm-1.bin

3.setup_ppsm-2.bin

i przy próbie uruchomienia setupa otrzymuję komunikat w cyrylicy i nic się nie dzieje http://www.sendspace.pl/file/pic/5af97abf0791bfd49ecd062/view  co jest nie tak! aha i to zawartość torrenta jaki  jest w folderze http://www.sendspace.pl/file/pic/19fb4950d23ff9bbe7e776a/view

_________________________________________________________________________________

##################################################################################

Problem rozwiązałem - reinstalka  gry pomogła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malakas - ale to nie nazwę archiwum trzeba zmienić, tylko nazwę katalogu który się pojawia po jego rozpakowaniu.

Ma on w sobie zawarty instalator. I to jest ta istotna informacja.

Zmienić nazwę Под прикрытием смерти katalogu w którym znajduje się setup.exe, a nie archiwum Под прикрытием смерти.rar.

 

Moda w końcu uruchomiłem, ale kiedy menu miałem cyrylicą, tło miałem inne niż na screenie Junxa, nie miałem nazwy moda i nie mogłem rozpocząć nowej gry, bo wg informacji komputer po wylocie, silnik przestał działać.

Drugi raz się go już nie dało uruchomić.

Wywaliłem gamedata i postawiłem moda na nowo, mam obrazek jak u Junxa, ale menu po polsku z krzaczkami na naszych odmiennych znakach. Ale mod chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Pobieramy moda 

2. Zmieniamy nazwę folderu "Под прикрытием смерти" na np. "pod osłoną śmierci"

3. Uruchamiany plik setup_ppsm.exe

4. Czekamy na koniec instalacji

 

Info odnoście moda:

- Mod jest w formie plików .DB, które znajdują się w: X:S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypecipatches nie trzeba nic kopiować instalator sam zainstaluje pliki w odpowiednich folderach.

- Logi, znajdują się w głównym katalogu gry w folderze userdata_ppsm, zapisy gry są bez zmian.

- Mod ingeruje w pliki z folderu bin, lepiej zrobić kopię zapasową ów folderu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.