Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam wszystkich,zassałem moda z torrent-a,zainstalowałem i mod działa.I teraz problem;jak w tym modzie,zmienić sobie pewne rzeczy(waga,ten dziwny widok z maski,itp.)w innych modach wchodzi się do gamedaty,a tu w gdpost-2676-0-17827800-1397044149_thumb.jp.tylko jeden plik? jakieś to dziwne ,proszę o pomoc (jestem zielony w te klocki)poza tym Mod bardzo fajny,realistyczny,Polonizatorom należą się Wielkie Słowa Uznania(oraz za całokształt twórczości).WIELKIE DZIĘKI!

Jeszcze jedno pytanie może naiwne,ale kto pyta nie błądzi;czy tego Moda można łączyć z innymi?Proszę o szybką odpowiedz(ale nie głupie uwagi,typu;przeczytaj tu,każdy głupi to potrafi itp...)miałem już takie na innych portalach.Z góry dziękuję

Edytowane przez muezin70
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Pobrałem wersję z Yandexa (trzeba było dodać do swojego dysku), przy 2.59GB/2.61GB pobierania się zacięło, wznowiłem normalnie. Wypakowało się, ale przy uruchamianiu 'Setup.exe' pokazuje się taki komunikat: Dołączona grafika

 

Pobierałem to na internecie z limitem, więc tymczasowo re-download nie wchodzi w grę. Ktoś coś?

Edytowane przez Devell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałeś opisu instalacji. Napisane jest tam tak - B. Mod z Yandex

1. Rozpakowujemy moda i zmienimy nazwę "Под прикрытием смерти" na dowolną
U Ciebie widać, że nazwa wypakowanego folderu dalej jest po rus. "Под прикрытием смерти" . Zmień to na dowolny, polski napis.
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz antywirusa na czas instalacji, lub wyklucz folder ze skanowania przez antywirus. Coś jest nie tak, skoro masz taką samą zawartość jak ja (nawet godziny plików się zgadzają), a u mnie odpala setup normalnie, ale antywirus potrafi przyblokować nieraz. Jeszcze jedno. Ja mam ten instalator i te dwa pliki tekstowe w folderze Pod Przykrywką Śmierci (nie jakieś tam Mod, czy aby sam ten folder robiłeś?).

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folder zrobiłem sam, antywirusa nie mam.

 

Edit:

Udało się! Znalazłem haczyk. System mam angielskojęzyczny, zmieniłem nazwię folderu 'Pod przykrywką śmierci' na 'Przykrywka' i ruszyło. Wszystko tkwiło w polskich znakach. :D

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Devell
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.