Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

brix32 - przecież przy uruchomieniu nowej gry w moda, user.ltx jest tworzony automatycznie. Później w nim, w razie potrzeby można dokonywać zmian ustawień.

Sugeruję też, zrobienia zmiany w pliku fsgame.ltx, jeśli tego nie ma, tak aby zapisy były robione w modzie. Łatwiej wtedy go szukać.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w tego moda już dość dawno, więc nie mam wiedzy co autorzy moda pozmieniali. Ale oni często, po wykryciu takich bugów i czasowego wskazania sposobu naprawy, dokonują zmian w modzie i taki jest wstawiony do pobrania. Wtedy poprawka jest usuwana.

Skoro zmiany w user.ltx miały eliminować "niektóre" wyloty, a tego zmienionego nie ma, graj na tym którego utworzy mod. Ale wcześniej usuń, lub zmień nazwę tego user.ltx, który już masz w zainstalowanej podstawce. Możesz mieć farta i na nowo utworzonym user.ltx nie wylecieć. A jak wylecisz, to napiszesz tutaj podając loga błędu i forumowicze pomogą w naprawie.

DODANO: Link do user.ltx został usunięty, bo zawierał wirusa przejmującego kontrolę nad komputerem. Tak że, nie bolej z tego powodu.

 

Edytowane przez kondotier
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam, mam drobny problem z tym modem. A mianowicie doszedłem do agropromu żeby dostać mapy z skrzyni. Wybijam wszystkie zombiaki zbieram dwa klucze otwieram skrzynkę a tam dupa nic nie ma, i nie wiem co jest grane bo powinny tam być.

 

Ktoś ma jakie.ś dobre pomysły ;> ;]

Na stronie moda jest porada względem tego problemu, mianowicie "otworzyć" skrzynkę bez kluczy a następnie zabrać je od zombi, otworzyć i mają tam być. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modzik odpalony, ale widać małe niedoróbki w tłumaczeniu.

ss_pacjent_11-20-15_21-07-26_(l01_escape

I tak kilka pozostałych lokacji.

Ogólnie świetna grafika na maksymalnych ustawieniach. Modyfikacja nie robi auto zapisu na początku moda, przynajmniej u mnie. Co zadań to kilka pierwszych tez bez auto zapisu. 

Zasuwam dalej, zobaczę co mnie czeka. :devil:Moda przegapiłem bo w tym czasie gdy wyszedł z PL robiłem inne rzeczy. :devil: 

 

Edit: Pytanie, jaki mod pogodowy można dodać do tego moda lub jak zniwelować to rozświetlenie otoczenia?

Widoczne na dłoni GG, występuje ono także na innych elementach otoczenia, jest bardzo nie wygodne w grze.

ss_pacjent_11-20-15_23-15-56_(l01_escape

 

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • pacjent1972 podpiął/eła i odpiął/ęła ten temat
  • 2 lata później...
  • 1 miesiąc temu...

Czy to jest mod stand alone? no bo skoro ma setup to rozumiem że tak, idąc dalej po zainstalowaniu go w folderze mam tylko gamedate, to w takim razie czym mam go uruchomić? ściągnąłem go z janka i ważył ok 2.6 gd, aha plik w 1 poście od user'a jest martwy, nie ma go ktoś gdzieś przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tom3kb aha, po prostu zwykle tak jest że jak jest setup to mod jest samodzielny, dlatego tak pomyślałem, czyli rozumiem że gamedtatę do podstawki, szkoda tylko że w 1 poście nic na ten temat nie jest napisane bo bym d**y nie zawracał

Strasznie irytujące jest to "rozjaśnienie" gry, oczywiście wyciąłem katalog shaders z gamedaty ale nic to nie dało, jest na to jakiś inny sposób? 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael zmienił(a) tytuł na Pod Osłoną Śmierci: Klondajk
  • Agrael przypiął/eła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.