Skocz do zawartości

Irmin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

Już widziałem gameplay. Nie napalajcie się. Uproszczone umiejętności, radosna kolorystyka (po wojnie nuklearnej!?), prawdopodobnie zła optymalizacja (wysokie wymagania, silnik skyrima)

Jednym słowem wzięcie wszystkiego co było dobre w Fallout 3 i usunięcie tego pozostawiając sam jankeski, uproszczony syf. Jeszcze po premierze się to potwierdzi ale nic się nie zmieni.

A no i wsparcie modów będzie "wkrótce"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam od wczoraj (edit - od dzisiejszej nocy), to chyba jednak nie to na co liczyłem...  Wygląd typu plastik-fantastik i ordynarne skrypty. Co jakiś czas odnosiłem wrażenie że gram w Skyrim z podmienionymi teksturami. Szczególnie gdy znalazłem warsztat płatnerza i podczas otwierania zamków wytrychem (tutaj wsuwką do włosów). Tyle że Skyrim był... bardziej wciągający.  Jeszcze dam F4 szansę ale słabo to widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram od jakichś dwóch godzin. Niestety gra nie daje dużo satysfakcji. Wszystko co było ciekawe w F3 i F:NV zostało uproszczone. Umiejętności zostały usunięte. Gra jest bajecznie łatwa nawet na poziomie "Przetrwanie". Już od samego początku gry mamy dostęp do karabinu laserowego i pancerza wspomaganego(!), działko obrotowe też jest w zestawie...

Grafika jest okej ale miejscami jest bardzo nierówno. Optymalizacja jest zła. Na ustawieniach ultra gra z trudem utrzymuje 60 fps. Okazjonalnie są spadki do 55-56. Procesor jest dosłownie zarzynany przez... no właśnie nie wiem przez co? Bo żadnej zaawansowanej fizyki czy AI tutaj nie ma.

Bardzo dużo bugów, bugują się dialogi, buguje się wszystko.

Muzyka to prawdziwy koszmar. O ile w Falloucie zawsze nadawała odpowiedni klimat to tutaj nie wiem kto ją komponował bo na pewno nie ktoś, kto grał w poprzednie części. Słuchając jej to czuje się jakbym grał w pomieszanie Resident Evil z Call of Duty a nie w klimatyczną post-apokalipsę. Na szczęście radia ratują trochę sytuację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Refleksja: 

I co by było gdyby nie daj Bożę Bethesda "wyprodukowała" nam cukierkowo-całuśnego STALKERA 2? 

Gdyby spotkało go to co kultowego Fallouta w nowym wydaniu? Rozgoryczenie i niezadowlonie graczy widać na wszystkich forach graczy, tych polskich jak i rosyjskich i anglojęzycznych.

Cieszmy się wię starym Stallerem, modami do niego i módlmy sie by nigdy nie spotało Stalkera to co Fallouta. :wink:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerz wspomagany i minigun dostajesz zaraz po pierwszej większej misji. Podejrzewam że jego użycie będzie ograniczone przy pomocy ogniw zasilania które się dość szybko wyczerpują. Prawdopodobnie chodzi o narobienie smaku a potem będziesz chodził i szukał następnych ogniw które pewnie znajdziesz dopiero pod koniec gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancerz jest po pierwszej misji i tak samo obrotówka. Odechciało mi się grać skoro wszystko mam na starcie.

Nie chodzi o perki. Skille typu otwieranie zamków,bron palna, handel. Wszystko usunięte...

Dialogi ograniczają się do 4 opcji. Tak, nie, nie wiem, sarkazm. Za każdym razem. Nawet nie wiesz co twoja postać ma powiedzieć. Maksymalnie cztery odpowiedzi wiec siłą rzeczy dużego wyboru nie będziesz miał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nieaktywny

To jednak dobrze że ją nie kupiłem , w razie czego , Bethesda ma prawo do Fallout 5.Nie chce aż mi się wierzyć , już samo usunięcie tych umiejętności to jest skandal , no nic będzie trzeba się cofnąć do F3 i F:NV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiele mozna zarzucic nowym odslona serii fallout. bardzo wiele. i faktem jest ze bethesda do tej marki ma calkowite prawa, wiec moga zrobic co im sie podoba. no i *zrobili*. czesc 4 to juz ociera sie bardzo wyraznie o profanacje. strzal w kolano, poniewaz moga liczyc z tym dnem juz tylko na mody. i zebym nie wykrakal. kto jest w stanie teraz stwierdzic, ze nie powroci kochany przez wszyskich graczy jak i rowniesz co bardziej chciwych moderow temat platnych modow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.