Skocz do zawartości

Moda na S.T.AL.K.E.R.A.


Rekomendowane odpowiedzi

Hej ostatnimi czasu zmuszony jestem do korzystania z Fejsbruka i dopadło mnie dość ciekawe zjawisko.

Mianowicie właśnie tytułowa moda na S.T.A.L.K.E.R.A.

Fejsbruk zasypywany jest wszelkimi Sdorowiczami, Pijawkami Milenami, Snorkami Maćkami... jeszcze tylko Himery wesołej Grażynki mi tam brakuje :D

Co wy o tym myślicie?

A może powinniśmy właśnie wskrzesić taką słodką  Grażynkę?

Wypowiedźcie się o tu, tam niżej :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to gra dla nas i o nas, tu religijny świr z monolitu znajdzie czas na wypicie wódki z pankiem z wolności czy zimnokrwistym najmusem, to nie jest gra dla lemingów z zachodu i innych tam "poprawnych politycznie" - czytaj: hipokryzyjnie obłudnych krain

.... .

Skojarzenia - kaszpirowski/kontroler - lider partii, religijny przywódca, pijawka - kobieta, himera - teściowa, burer - mnich pe..fil, wsie hundy - milicja i straż wiejska, snorki- wolontariusze zbierający na np. schronisko czy takie tam z afryki, tuszkany - cyganie na ulicy ;).

Popularność gry/ów modów z serii stalker polega wg. mnie na: na tym, że to nasz świat, o nas i dla nas tu nie musisz słuchać kłamców i ich kłamstw,  nie migasz się od roboty, myślisz jak człowiek wolny, nie lecisz "po lince do celu", inni to widzą i nam, zazdroszczą a na relacje innych dotyczące ich gier reagujesz jak w filmie Barei: Panie! uśmiechaj się Pan do niego, to wariat!.

To jest słowiańska gra dla Słowian a inne nacje/plemiona starają się ją zrozumieć, tylko niewielu się to spoza naszego kręgu - Słowian - udaje tak jak niewielu dociera do monolitu.

Nawet żydowski(patrz zarząd i twórców) bukfejs się stara to pojąć ale prędzej krokodyl będzie ryż uprawiał i zbierał niż "obcoziemianie" zrozumieją fenomen naszego świata, świata bagien prypeci.

;) :):):)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ciągle trwa w Rosji i ogólnie za wschodnią granicą Pomrocznej to czemu by nie spróbować reaktywacji Stalkera u nas... własnie dzięki tym szmatławym Twiterom, Facesrókom i innym tym modnym wśród obecnego pokolenia szmatławcom. Macie konta wy młodzi z ST więc linkujcie, proponujcie, rozsyłajcie wśród ludzisków.

Stalker wiecznie żywy!!! :)

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na jakimś kanale tv - nie wiem na którym bo mam kabla - padło stwierdzenie, że:...że obywatele unii europejskiej, zwłaszcza ci od menu na wschód są "w opozycji"( jakże miłe i wręcz kolokwialne stwierdzenie faktu, że władze unii żyją w oderwaniu od rzeczywistości i rzeczywistych potrzeb rdzennych czyli białych obywateli unii :)) do władz i zarządzeń władz unii dotyczących sankcji...- można się pokusić o stwierdzenie nomen omen sztandarowe: Europa erwache! - Europo przebudź/zbudź się!.

To czas na nasze, nasz czas - "cudzego nie chcę, swojego nie dam", a moda jest dla suporeksów/pustaków i nikt przy zdrowych zmysłach nie pomyli tradycji, przyzwyczajeń, obyczajów z ...ką modą!.

Tu nie ma stwierdzeń, że zaliczyłem kolejny poziom/lewel bo na jednej lokacji możesz zrobić 100 zadań/kwestów i dalej będziesz na niej tkwił i się głowił nad kolejnym fabularnym lub nie zadaniem - i to jest przepis na stalkera i jego popularność.

Młodość - Jak patrzę na infrastrukturę budowlaną/architektoniczną...eeeee - na chaty i budynki patrzę jakby młodzież nie kumała ;) :), to mi się przypomina młodość, Limańsk -, miasto wielu przemian architektonicznych to tu XVIII wiek istnieje koło XX, ciche prowincjonalne miasteczko istnieje koło betonowych tworów z naszej rzeczywistości.\

Te proste chaty, sprzęty, i to szukanie w piwnicy kartofli, weków, kapusty w beczce czy bełta z malin ;).

Nikt się nie wstydzi swoich słowiańskich korzeni a jedyne bateryjki jakie są przydatne ale nie niezbędne to te w pda/fonarik/smartfon czy inny szajs co często buczy niczym pijany nektarem bąk(owad nie ptak) czy trzmiel... .

Gram teraz w Reborn Doppelgänger - prędzej zobaczę koniec internetu niż tego moda! :)

За све оно што имају храбрости : Kalevala - Son-Reka

http://www.youtube.com/watch?v=2nMb1kYEf-k&list=RD2nMb1kYEf-k#t=11

DALRIADA - Hajdútánc:

http://www.youtube.com/watch?v=9F7b4skyUy4&list=RD2nMb1kYEf-k&index=4

 

:biggrin::biggrin::biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

"szajsbuk"? Fuj! Zaprawdę powiadam Wam nie będziesz kalał łącza szajsbukowym pakietem. Nie będziesz dawał śledzić się przezeń. Nie będziesz instalował szajsbukowych dodatków aby nie być monitorowanym. To podstępny szjsbuk namówił Ewę aby ta zbałamuciła Adama. he he he ;E

szajsbuk to szkodnik. Do tego prześladowca. Na każdej stronie "lubię to" "polub" a już żebranie w wykonaniu dorosłych ludzi o polubienie to tak smucące że aż bolesne.

Szajsbuk był objęty programem PRISM i bez szmerania na tą współpracę przystał. Podobnie jak google czy M$.

Dobra starczy.

 

Stalker żyje i będzie żył a że kariery nie zrobił  tak jak niektóre produkcje dla matołów to już tylko świadectwo poziomu dzisiejszego społeczeństwa. ;-)

Liczę że jednak ktoś zrobi kolejną część albo choć dotkliwie wzorując się na Stalkerach stworzy coś równie dotkliwego.

  • Dodatnia 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz 1 pkt bo myślisz podobnie jak ja, nigdy nie miałem i nie będę miał szpiega via usa/izrael w domu (patrz na twórców ;))

Chcesz coś tam za "fri" dałnload to: kopsnij dane osobowe, telefon, numer karty - jeśli ją masz, ja nie mam bo nie mam konta w banku - prawo mi tego nie zabrania !!! he he he

a później niektórzy zdziwieni, że co chwile dzwonią lub poczta-list itd/itp od jakichś tam firm z super ofertami ... .

debilopedia - żydzi którzy ją założyli napisali:...nie odpowiadamy za treści nadesłane/zamieszczone przez użytkowników... .

A ilu uważa w/w debilopedię za jedyna prawdziwą wykładnie wszelkiej wiedzy!!!! he he he

Skąd się tacy biorą - z pewnych ciemnych, wilgotnych miejsc .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam czas kiedy ludzie rzucili się na darmowe google konta mailowe. Fakt, pojemność zdaje się 1GB nikt nie mógł podskoczyć. Do tej pory jednak większość nie zdaje sobie sprawy że każdy mail wysłany czy odebrany przez google jest skanowany. Twierdzi się że to pod kątem badań aby poznawać zainteresowania użytkowników (reklama adresowana). Dla mnie to zdradzieckie wpychanie nosa w cudzą prywatność. Nikt nie zagwarantuje użytkownikowi jaką część tego maila przechowuje google i jakie jeszcze profile użytkownika tworzy. Dziś google jest w telefonach, przeglądarkach. Mamy pojęcie ever coockies. Wiemy już od dawna że GoogleChrome szpiegował a teraz oficjalnie "już nie szpieguje" (kłamstwa) Zwracam uwagę że chromium jest podstawą większości przeglądarek. Nawet poczciwa Opera po wersji 12.17 bazuje na chromium. Na jaką stronę nie wejdziesz google o tym wie. Dla Twojego dobra - to ma przyspieszać Twoje wyszukiwania. Temat rzeka. ;-)

BTW a zauważyliście jak teraz wyglądają strony, interfejsy systemów operacyjnych czy programów? heheh dla debili. Kliknij ikonkę niczego nie ustawiaj ręcznie. Wszystko ustawią za Ciebie doszło do tego że wspomniana opera ma zablokowaną sporą część ustawień żeby skuteczniej szpiegować ;-)

 

EDIT: Do @pacjenta. Nie przepadam za żadnym z rozwiązań nie mniej Tweeter oficjalnie odmówił współpracy ze służbami USA. Czy w to wierzyć i czy USA tego nie obeszło inna sprawa.

Edytowane przez vranorvs
+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego była alternatywa FB w sieci TOR (Wygooglujcie sobie czym jest TOR). Tam nikt nikogo nieszpiegował i było ok ale ktoś musiał 

oczywiście rozwalić stronę. Nie ma już anonimowości w internecie, prywatność to pojęcie które można używać w życiu, ale nie w internecie.

Korzystałem z TORA, tak jak piszesz... ktoś rozwalił to co stworzono dla prawdziwej anonimowości sieciowej. Teraz można kombinować z Ghostem ale to raczej nie to samo i płatne... a co płatne to drogie i nie zawsze pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi uwierzyć w anonimowość w czymkolwiek co jest związane z szajsbukiem. Jeśli ktoś uważa że TOR wystarcza aby być anonimowym to radzę jednak poczytać. Niewielki skrypt na stronie zdradza użytkownika. (tylko jeden ze sposobów (profilowanie)) Szajsbuk miałby to przegapić? Poza tym co z tego że idziesz przez TOR kiedy przykładowo jedna ze wtyczek zainstalowanych w przeglądarce wysyła regularnie Twoje działania w internecie a profil budowany jest na podstawie ID które otrzymuje się w trakcie instalacji? Doczekaliśmy takich czasów że nasze przyzwyczajenia mają swoją wartość. Wyobraźcie to sobie. Szajsbuk chwalił się niedawno iż posiada 1.5 miliarda użytkowników. To oczywiście brednie. Dlatego że jest masa kont nieużywanych. Jedne użytkownik zakłada kilka profili itp.. Niemniej nawet 100 milionów userów ze w pełni utworzonym profilem działalności w internecie... Nie wiem jaka dziś jest stawka pięć centów od łebka? To jest kasa. ;D Choć oczywiście wiemy że to tylko dodatkowe pieniądze. Główny cel jest inny.

Swoją drogą zauważyliście jak uaktywniły się na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy różne chińskie serwery? Codziennie widzę próby połączeń z jakimiś serwerami z Chin. Skanowania portów itp. Nawet na świeżym systemie i nowym operatorze. Na jakiej podstawie serwer już wie i mnie szuka? Może wysyła w ciemno? Coś tam w Chinach majstrują przy całym necie. Czy Chińczycy tego nie wiem ale coś jest na rzeczy. Wszak serwer w Chinach nie musi oznaczać Chińczyków ;-) Co do Chińskich produktów jeszcze. Cała masa darmowego softu. Serio wielkie ilości i po niektórych łatwo wybadać że Chiny inne mniej. Jakiś czas temu ze dwa przetestowałem i w mojej ocenie generowały zupełnie nieuzasadniony ruch na łączach. Sprawa jasna każdy soft wypada blokować tak aby nie miał dostępu do internetu. Co jednak użytkownik zrobi kiedy instaluje oprogramowanie które dobiera się do jądra systemu, działa w chmurze albo się aktualizuje automatycznie przez internet? ;-) Chińczycy to łebskie chłopaki. Już oni wiedzą co robią. :D Kto by się poza tym zastanawiał nad zawartością wysyłanych i odbieranych pakietów. Temat rzeka.

Chrzanić szjsbuka! :D

Bracie Monolityczny. Nie trzeba będzie podawać danych. Automat będzie miał do nich dostęp kiedy będziesz kupował produkt a być może nawet kiedy będziesz obok niego przechodził. Albo czip w telefonie (może też jego soft) może czip w dowodzie może w gablę wstrzykną przecież są co najmniej trzy tego typu rozwiązania stosowane już na świecie.

Wszystko dla naszej wygody i bezpieczeństwa ofkors ;E

Barany (ludzie) sami piszą swój koniec i ostrzą nóż dla rzeźnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instynkty, moda na stalkera... , dotyczy to/ta moda jednej zasadniczej kwestii, jest to gra/gry dla samotników nie dla sieciowców i taka wlaśnie forma tych gier/modów jest najlepsza bo nie musisz się borykać z hu...z kaszana gdy braknie zasięgu czy nie dowieźli internetu bo możesz grac bez sieci i to najbardziej boli tych wszystkich fajansiarzy od "hitów" sieciowych.

Mój komp, bez internetu, ale moja gra działa dalej i mamy się wszyscy dobrze, zarówno komp, gra i ty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że ukryty szajsbukowy agent się odezwie. Pacjent! Zostałeś zdekonspirowany. Stara miłość nie rdzewieje co? ;E

Na poważnie jednak.

Pytanie podstawowe - jakie plusy czy też zyski oczywiście niematerialne mają mieć miejsce dzięki temu że będzie moda na Stalkera? Zakładam że jakimś plusem zwiększonego zainteresowania Stalkerem było by zapotrzebowanie na podobne gry bądź kontynuację. Jakie są szanse w takim razie że dostaniemy produkt wysokiej jakości? Jak historia gier ukazuje szanse są niewielkie.

Jeśli zaś chcemy budować zainteresowanie nie patrząc już tak dotkliwie w przyszłość. Chcemy jedynie zainteresować większe grono graczy stalkerskim światem to zalecam kampanię reklamową. Oczywiście nie taką płatną.

Np każdy z Was jak sądzę posiada więcej niż jeden profil jeśli idzie o fora. W takim wypadku miast stopki wstawiać ładne user bary z chwytliwymi hasełkami i ładną tajemniczą grafiką z niewielką dozą mroku i link do STALKERTEAM.PL

Akcja ofensywna - brutalna.

"Zaspamujemy" wszelkie tematy na każdym portalu niemieckim w tym kraju (Onet, WP, Interia) wzmiankami o stalkerze i "podjarnymi" tekstami aby zachęcić (zainteresować) tematem ludzi. Gdyby prowadzić akcję z głową i mało nachalnie to możemy pozyskać kogoś nowego do naszej sekty. :E he he

Znajomy tworzy filmik o serii Stalker (scenki, screeny, gamplay) tyle że końca nie widać ale będzie można w akcji informacyjnej użyć.

To takie pomysły na ciepło. Gdybyście mieli z milion do wydania to mogę stworzyć profesjonalny program indoktrynacyjny w skład którego wejdą przerywania transmisji telewizyjnych i radiowych. Podprogowe elementy manipulacji i wiele wiele innych :E Kubeczki, czapeczki, wizytówki. Miniaturki stalkerów wyskakujące z lodówek.

Dobra starczy już.

Nagłośniony odpowiednio wcześniej zlot Stalkerski może być dobrym początkiem. Jeśli jest nas za mało możemy połączyć siły z jakąś grupą która stalkerami nie jest ale ma podobne sympatie. Im większe spotkanie i większa ilość ludzi tym teoretycznie większe zainteresowanie. Stworzenie strony, zachęta na YT i podobnych. Można zachęcić lokalne media do wzmianki na temat imprezy. Ewentualnie niewielkim kosztem można zlecić kilka sponsorowanych artykułów. Z pewnością warto "uderzać" wielopunktowo. Coś trafi

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.