Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@gawron Dzięki spróbuje jeszcze raz, u mnie właśnie brak tych zwłok. Zainstaluje na nowo CoP i postawie  wersje 1.07(chociaż ten problem już na 1.05 wystąpił)

Po pierwsze, witam wszystkich na Forum!

 

Też tak miałem (wtedy jeszcze z wersją angielską) i wczytywanie starszych save'ów, reset kompa, reinstall nie pomagało. Pomogłem sobie poprzez pominięcie w skryptach tego zadania (acz zmienione skrypty poleciały wraz ze zmianą 1.05 na 1.07). Jeśli nie znajdziesz żadnego rozwiązania, to prześlij mi save'a przy nibytrupie, to odtworze te skrypty i przejdę krok dalej.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otworzylem plecak,użyj spawarkę,otwiera się pierwsze okno,wciskasz pokolei wszystkie opcje,które są w tym oknie,zakończ,otwiera się drugie okno,jest to właściwie instrukcja przechodzisz do trzeciego okna i wpisujesz w pierwsze puste pole 58 w drugie 269 i naciskamy spawaj.Jest potwierdzenie wykonania pluskiew i odnosisz spawarkę do Żwawego.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @jurek48, a o co chodzi z tym zadaniem na Wysypisku z przekazaniem rozkazu Żwawego zamaskowanemu odbiorcy? Chodzę po tym Wysypisku i nie mam z kim rozmawiać.

 

Musisz rozmawiać z Czystym Niebem na Wysypisku, musisz niektórym dać pluskwy. Oni są zaraz koło przejścia do Baru na Pchlim Targu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcz jeden czysto niebowiec jest w rejonie hangaru i tam miałem komunikat o sygnale i gra skierowała mnie w rejon przejścia na kordon i tam miałem male starcie.Po zlikwidowaniu bandytów powrót do Baru.

Jeszcz jeden czysto niebowiec jest w rejonie hangaru i tam miałem komunikat o sygnale i gra skierowała mnie w rejon przejścia na kordon i tam miałem male starcie.Po zlikwidowaniu bandytów powrót do Baru.Na pchlim targu gdy podchodzisz do każdego czysto niebowca nie ma żadnej reakcji,aby podłożyć pluskwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Wam za pomoc. Idę zobaczyć czy u mnie zadziała :smile:

 

Niestety, nie potrafię podłożyć tych pluskiew. Tu kończy się moja gra w tego moda.

 

Dodano:

 

Jednak gram dalej. Za bardzo kombinowałem z tymi pluskwami. Wystarczyło tylko pogadać ze wszystkimi czystoniebowcami na Pchlim Targu i jednym kręcącym się koło Hangaru. 

Zadanie zaliczyło się pod takim zadaszeniem na terenie Hangaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra skończona , jakby siekierą uciął . Pozostaje lekki niedosyt , chciało by się więcej . MOD najbardziej stabilny , ze wszystkich w jakie grałem . To na co zawsze zwracam uwagę , czyli tekstury i animacje broni moim zdaniem duży plus . Lokacje , podziemia , fabuła - kto zagra ten sam zobaczy i oceni . Na koniec dodam , że wolałbym , aby gra nie prowadziła mnie za rękę , a tu niestety tak jest .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.W oczekiwaniu na patcha do LA zacząłem drugi raz tego modzika - tak całkiem na luzie i mam takie pytanie:. Czy komuś udało się znaleźć zestaw narzędzi kalibracyjnych na Kordonie?. Pierwsze dwa zestawy znalazłem ( przy okazji jeszcze kilka fajnych rzeczy) oraz Vintoreza BBC, którego chciałbym na maxa ulepszyć, zanim technik zostanie zabity.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andre Woz; narzędzia kalibracyjne  na Kordonie znalazłem w czasie pierwszego zejścia do tunelu . Po rozmowie z Sidorowiczem , trzeba pójść dalej tunelem , po deskach i do samego dołu . Pod schodami leżą narzędzia . Niestety technik już jest martwy , taka fabuła . O ile dobrze pamiętam z nowym technikiem jest opcja dialogowa o narzędziach .

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.