Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, jak jeszcze coś zauważę to dam znać ;) Dodałem do pierwszego posta.

 

Znalazłem drugą lukę w zadaniu na rozprawienie się z Szmugą, przy rozmowie z Najemnikami,

post-4557-0-44247900-1404045556_thumb.jp

 

Kolejne pięć

  • Lab x5 i
  • Odszukanie Antidotum
  • Znalezione Antidotum
  • Odnieść Antidotum
  • Ucieczka przed Emisją
  • Spawarka
  • Encyklopedia

 

post-4557-0-31455500-1404065609_thumb.jppost-4557-0-00280600-1404065614_thumb.jplpost-4557-0-53882900-1404076289_thumb.jppost-4557-0-54741900-1404076300_thumb.jppost-4557-0-18372800-1404076457_thumb.jppost-4557-0-04762400-1404141969_thumb.jppost-4557-0-97567100-1404142196_thumb.jp

 

Tyle udało mi się znaleźć, skończyłem moda niestety jest króciutki, jak na tak dobrze rozkręcającą się fabułę, autorzy postawili (niestety) zdecydowanie tylko na nowe lokację i textury.

Edytowane przez Allen
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : out_of_memory_handler[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp[error]Line          : 336[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Out of memory. Memory request: 19001 K
 
po paru godzinach instalacji i deinstalacji moda poddalem sie z tym logiem. Nie wiem czy byl gdzies ten blad u kogos ale nie mam pojecia o co chodzi??? <Out of memory> Mam dokupic wiecej ramu?? :confused:
Mam CoP na steam ale to chyba nie ma znaczenia. Probowalem uruchomic na statyce z 800*600 ale caly czas dostaje wylot na pulpit przy starcie nowej gry? Bylbym wdzieczny za pomoc.
 
 
 
Logi umieszczamy w znaczniku code @Allen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blake - nie musisz kupować. Powiększ sobie ilość pamięci wirtualnej ( plik wymiany ). Na forum, niecały miesiąc temu był temat jak to zrobić.  W systemie, ustaw obie wielkości jednakowe nawet na 8 czy 16 GB. Tyle aby nie przekraczało, ile masz wolnego miejsca na partycji systemowej. A potrzebujesz niewiele.

http://stalkerteam.pl/topic/6538-problem-z-lost-alpha/?hl=plik+wymiany#entry70512

od #44

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomoc, troche zieloy jestem z tego.nah... bede musial dokupic bo najwiekszy plik wymiany moge ustawic na 4096MB. gra nadal mi wyskakuje z tym bledem lub jeszcze innym o podobnym problemie. mam tylko 2GB ramu a na ktoryms z forum rosyjskich wykopalem ze potrzebuje min 4GB?! tak wiec poszalej dzis na zakupach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobra, jakby ktoś miał problem z tym zadaniem to podaję rozwiązanie: pod zadaszeniem obok hangaru znajduje się urządzenie (obok hydroforu?) i jak staniemy obok niego to pojawi się opcja do włączenia/interakcji. Wydaje mi się, że nie trzeba rozmawiać z tymi czystoniebowcami w ogóle.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym helikopterem w mieście? Nie mogę tego ogarnąć. Heli cały czas wisi tuż nad budynkiem KPZR. Czy tak ma być, czy powinien latać- nie wiem. Jak go rozwalę z dołu- nic, zadanie się nie zalicza po pewnym czasie dostaję wiadomość, że ,,przepuściłem ich" i gra się kończy. A na dac budynku wyleźć nie mogę (a przynajmniej nie wiem jak). Czy może oprócz rozwalenia helikoptera trzeba coś jeszcze zrobić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.