Jump to content

SPECTRUM PROJECT: Droga we mgle

Raven
 Share

Recommended Posts

Ok, jak jeszcze coś zauważę to dam znać ;) Dodałem do pierwszego posta.

Znalazłem drugą lukę w zadaniu na rozprawienie się z Szmugą, przy rozmowie z Najemnikami,

post-4557-0-44247900-1404045556_thumb.jp

Kolejne pięć

• Lab x5 i
  • Odszukanie Antidotum
  • Znalezione Antidotum
  • Odnieść Antidotum
  • Ucieczka przed Emisją
  • Spawarka
  • Encyklopedia

post-4557-0-31455500-1404065609_thumb.jppost-4557-0-00280600-1404065614_thumb.jplpost-4557-0-53882900-1404076289_thumb.jppost-4557-0-54741900-1404076300_thumb.jppost-4557-0-18372800-1404076457_thumb.jppost-4557-0-04762400-1404141969_thumb.jppost-4557-0-97567100-1404142196_thumb.jp

Tyle udało mi się znaleźć, skończyłem moda niestety jest króciutki, jak na tak dobrze rozkręcającą się fabułę, autorzy postawili (niestety) zdecydowanie tylko na nowe lokację i textury.

Edited by Allen
  • Dodatnia 1

FATAL ERROR[error]Expression    : fatal error[error]Function      : out_of_memory_handler[error]File          : D:prog_repositorysourcestrunkxrCorexrDebugNew.cpp[error]Line          : 336[error]Description   : <no expression>[error]Arguments     : Out of memory. Memory request: 19001 K

po paru godzinach instalacji i deinstalacji moda poddalem sie z tym logiem. Nie wiem czy byl gdzies ten blad u kogos ale nie mam pojecia o co chodzi??? <Out of memory> Mam dokupic wiecej ramu?? :confused:
Mam CoP na steam ale to chyba nie ma znaczenia. Probowalem uruchomic na statyce z 800*600 ale caly czas dostaje wylot na pulpit przy starcie nowej gry? Bylbym wdzieczny za pomoc.

Logi umieszczamy w znaczniku code @Allen

Blake - nie musisz kupować. Powiększ sobie ilość pamięci wirtualnej ( plik wymiany ). Na forum, niecały miesiąc temu był temat jak to zrobić.  W systemie, ustaw obie wielkości jednakowe nawet na 8 czy 16 GB. Tyle aby nie przekraczało, ile masz wolnego miejsca na partycji systemowej. A potrzebujesz niewiele.

http://stalkerteam.pl/topic/6538-problem-z-lost-alpha/?hl=plik+wymiany#entry70512

od #44

dzieki za pomoc, troche zieloy jestem z tego.nah... bede musial dokupic bo najwiekszy plik wymiany moge ustawic na 4096MB. gra nadal mi wyskakuje z tym bledem lub jeszcze innym o podobnym problemie. mam tylko 2GB ramu a na ktoryms z forum rosyjskich wykopalem ze potrzebuje min 4GB?! tak wiec poszalej dzis na zakupach ;)

• 2 weeks later...

Dobra, jakby ktoś miał problem z tym zadaniem to podaję rozwiązanie: pod zadaszeniem obok hangaru znajduje się urządzenie (obok hydroforu?) i jak staniemy obok niego to pojawi się opcja do włączenia/interakcji. Wydaje mi się, że nie trzeba rozmawiać z tymi czystoniebowcami w ogóle.

• Dodatnia 1

Jak to jest z tym helikopterem w mieście? Nie mogę tego ogarnąć. Heli cały czas wisi tuż nad budynkiem KPZR. Czy tak ma być, czy powinien latać- nie wiem. Jak go rozwalę z dołu- nic, zadanie się nie zalicza po pewnym czasie dostaję wiadomość, że ,,przepuściłem ich" i gra się kończy. A na dac budynku wyleźć nie mogę (a przynajmniej nie wiem jak). Czy może oprócz rozwalenia helikoptera trzeba coś jeszcze zrobić? 

• Agrael pinned this topic