Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dostajesz je questowo. Co do tego, że nie masz zadań, a przypadkiem Barman nie mówił, że trzeba poczekać ze dwa dni czy coś takiego? Wykonuj questy poboczne i ewentualnie prześpij się. Tak mi się coś kojarzy "jak przez mgłę" ;)

 

Coś mi się dobrze kojarzy o tych dwóch dniach bo już o tym wcześniej pisałem kiedyś:

Musisz isc do hangaru tam gdzie bandyci mieli swój bar w Czystym Niebie. Pokręć się pod tym dachem koło zbiornika, tam zaskoczyło mi zadanie z pluskwami gdy przyszedł ostatni Czysto niebowiec, który się kręci w okolicy i od czasu do czasu tam wchodzi. Co do dalszej misji od barmana to nie mówił, że po 2 dniach trzeba się zdecydować. Spójrz na datę w pda i prześpij się odpowiednią ilość godzin żeby minęły 2 dni. Ps. Pluskwy zostają w inwentarzu nikomu ich nie podrzucasz, nie da się ich podrzucić itd.

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Wysypisku, przeszedłem każdy metr kwadratowy, spotkałem jednego Czystoniebowca, Stalkera, Wolnościowca i nawet Najemnika... nic nie zaskoczyło (nie mam żadnych pluskiew w inwentarzu o których mowa w waszych postach)... wróciłem do Baru, minęły dwa dni i Barman dał mi zdanie dla Woronina. Zadania  na Czyste Niebo stoi! na Boga o co chodzi do cholery? Jakiś p****y motyw z tym modem! Wiecie o tu biega? Grać czy do kosza bo bubel?

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukończyłem moda... pyszności... dzięki tłumaczom za PL... https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=usOSxvJCQF4

Pozdro dla Was!

p.s. Szkoda że ten Gauss jest dopiero na koniec gry.

Wrażenia? Graficznie, stabilnie bez skazy... trochę chciało by się więcej.

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,to już drugi mod co mi nie działa,tylko że tym razem zacząłem grę bez problemu aż do czasu gdy z niej wyszedłem,od wyjścia z gry już nie mogę moda odpalić   wyskakuje błąd

Expression    : fatal error
Function      : out_of_memory_handler
File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrCore\xrDebugNew.cpp
Line          : 336
Description   : <no expression>
Arguments     : Out of memory. Memory request: 92174 K

proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

Mam problem :( Jestem już w Barze i mam odnaleźć Azota. Znajduję go, ale jak tylko do niego podchodzą, bądź usiłuję rozpocząć rozmowę wywala mi bugtrapa o treści "xrEngine.exe caused BREAKPOINT in module "E:\S.T.A.L.K.E.R. - zew prypeci\GTX Box Team\S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci\bin\xrCore.dll" at 0023:00A2E12E, xrDebug::backend()+174 byte(s)" pomagite tawarisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.