Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, zapytam z ciekawości.

W jaki sposób wykonaliście zadanie z wojskowymi? daliście im 30k a potem ekwipunek? Czy może 30k i rozwaliliście chimerę[jak?] Czy może zapłaciliście 40k z miejsca?

 

Ja osobiście zdecydowałem się rozwalić chimerę, o dziwo nie mogłem jej dać rady z mossbergiem to stwierdziłem, że zagonie ją na wojskowych, no i rozwalili ją a ja laury zgarnąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, robił ktoś zadanie z radiostacją dla powinności? Nie mogę rozpracować fragmentu z lutowaniem... Jakieś rady odnośnie tego?

 

Cóż, skończyłem moda. Genralnie mi się grało, ale warto wspomnieć o tym, że o ile lubie takie globalne opowiastki masa rzeczy jest wprowadzona na siłę. Chociażby arena i architekt.  Architekt... Po co u niego zamawiać cokolwiek gdy właściwie w chwili gdy mamy mamone by zamówić dostajemy seve auga i nie wracamy już na kordon. Co jak co, ja byłem mądry i zamówiłem sprzęt wcześniej, dostałem pancerz CSa3 -.- który później znalazłem w schowku od tak sobie. Generalnie później stwierdziłem... Wykonam trochę zadań i kupie sobie Egzo u Architekta. Kupiłem, a chwile potem dostałem drugie od Barmana... Serio? Trochę się zawiodłem tym, że aż tak dużo sprzętu dostajemy za free bez musu rozliczania się. Sidor coś hojny był. Tak czy tak, podobało mi się to, że Sawan nie był w stanie wykonać wszystkich zadań jakie się podjął, a czasem nawet mogliśmy coś przeoczyć[chociażby prośby zegarmistrza, rozwiązanie sprawy z tym stalkerem co mechanikiem bandytów został[Dubogłow?]. O zniknięciu Logopedy, czy nawet spłacenie sidorowi sprzętu.

Szukałem narzędzi, ale ostatecznie nie dałem rady znaleźć, znalazłem jedne co oddałem furgonowi, potem zginął, quest zniknął, mimo, że jego następca ich wciąż szukał, na nic nie trafiłem. Na szczęście z pomocą Azot przyszedł i jego zadania szpiegowskie, o dziwo po zaliczeniu wszystkich potrafił ulepszyć wszystko i gitara. Areny całej nie skończyłem bo jakoś tak wyszło, kasy nie potrzebowałem. Inna sprawa, że przegapiłem chyba nawet jakieś dokumenty w labie, w drodze do martwego miasta, a i tak wszystko poszło dalej jak powinno. Jest trochę nieskończonych spraw, no i szkoda, no.

 

Generalnie moja porada dla wszystkich -> nie kupuj nic u Architekta bo i po co.

Edytowane przez Tario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyłem Droga we Mgle. Mod świetny ale bardzo krótki. Finał rozczarowujący bo spodziewałem się chociaż że dojdę do Barmana z tymi dok co znalazłem w laboratoriach w drodze do Kurczatowa i chociaż załatwie Spectrum raz na zawsze, a tu od razu po ucieczce przed wojakami właczył się Epilog.

Z tego co wiem w produkcji jest już druga część moda i wiem że będę czekał z niecierpliwością,bo Droga we Mgle to bardzo grywalny i wciągający mod z genialnie przerobionymi lokacjami i pomysłem jak je zasiedlić. Jedyny minus to właśnie to ze mod jest króciutki i ten nieszczęsny finał.

Chociaż druga część zapewne odpowie na pytania gdzie się podział Borland i co dalej z Sawanem.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mod ukończony

Ktoś wcześniej narzekał na prowadzenie za rączkę gracza i miał rację. Gorzej że jedyny moment gdzie obyło się bez znacznika nie był dobrze opisany.
Chodzi mi o misję dostarczenia pluskiew dla „zamaskowanego sprzymierzeńca" na blokadzie Czystego Nieba na wysypisku gdzie tak naprawdę musiałem iść pod dach
budynku sąsiadującego z hangarem (gdzie był bar bandytów w „Stalker CzN" i grała znana nam wszystkim melodia) i tam podpiąć urządzenie.


Druga sprawa - finał. Jeśli jesteś współczesnym graczem, wychowanym przez współczesne gry prowadzące od punku na mapie do punktu na mapie za rączkę, a nie starszej daty
(tj. zanim nastąpiła masowa każualizacja gier) to możesz mieć problem z finałem. Ale jeśli jeszcze chodzą ci jakieś tryby pod kopułą to wiesz co robić na koniec :]

W modzie nie ma innych detektorów niż Niedźwiedź i ten pierwszy (nigdy nie pamiętam jego nazwy, kompletny badziew który częściej zabija niż przynosi pieniądze) ale można dodać
Velesa i Swaroga do oferty np. Patogena. Co ciekawe jedynie ze Swarogiem byłem w stanie wyciągnąć Ognistą Kulę z anomalii Piekarnik pod mostem w Kordonie, z innymi artefakt
pojawiał się pod pociągiem i wpadał do jamy z której nie ma wyjścia.
Podobało mi się nowe artefakty, poza polami anomalii w Kordonie wpadały mi same nówki (tutaj trochę czuć że twórca nie wiedział jak zrobić z tego coś ciekawego ale nie gniewam się bo były to bardzo pożyteczne i nieprzegięte znaleziska).

Z jednej strony mod kończy się nagle ale grałem w niego po Projekcie Medeiros, w którym twórcy strasznie sknocili drugą połowę moda gdzie latamy jak kot z pęcherzem za bzdurami,
więc finał jak dla mnie bardzo dobry.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

@zbych

A  od czego jest szukajeczka na górze :026:

Wygląda na to, że chodzi o Kalibracyjne.

W dniu 10.08.2014 o 12:13, tom3kb napisał:

Ja miałem jedne na Kordonie w tych opuszczonych budynkach przed przejazdem kolejowym (budynki po lewej jeśli idziemy od wioski kotów), trzeba wejść na dach (biały budynek) i tam jest jeszcze taki mniejszy daszek. Drugie miałem jak się już z chodzi do podziemi do laboratorium po rozmowie z Sidem, Na samym dole pod schodami. Trzeciego kompletu nie znalazłem.

 

W dniu 24.06.2014 o 10:08, gawron napisał:

@Andre Woz; narzędzia kalibracyjne  na Kordonie znalazłem w czasie pierwszego zejścia do tunelu . Po rozmowie z Sidorowiczem , trzeba pójść dalej tunelem , po deskach i do samego dołu . Pod schodami leżą narzędzia . Niestety technik już jest martwy , taka fabuła . O ile dobrze pamiętam z nowym technikiem jest opcja dialogowa o narzędziach .

 

@edit  

A jeśli jednak o wszystkie to np tutaj na filmiku kręconym kartoflem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.