Skocz do zawartości

Poszukuję myszki do Stalkera


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli kasa nie ma znaczenia to lepszej myszy jak ta co podałem nie znajdziesz ..poczytaj testy. Mysz do internetu , gier i wszystkiego co z myszką związane. Można dostać tańszą odmianę bez przerzutnika dokumentów. Tak czy inaczej jeżeli zdecydujesz się na któryś z modeli staraj się by miał: ..wolne koło do przewijania stron...(nieocenione narzędzie w internecie i dużych dokumentach... w sekundę przewinie najdłuższy plik lub stronę) ..ruch koła prawo ,lewo ...(przesuwa suwak w poziomie ) ...przyciski ALT na myszy..(przerzuca strony według historii przeglądania o strzałkach przeglądarki możesz zapomnieć) .Uważam, że Logitech nie ma sobie równych w myszkach...mój kolega kupił również mysz z wolnym kołem i jest zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W grach korzystasz z 2 przycisków i kółka więc nie przeszkadza wręcz przeciwnie ta wnęka na kciuk idealnie pozwala rozmieścić dłoń. Boczne przyciski ALT w grach mogą posłużyć jako szybki zapis..bardzo wygodna opcja...nie działa we wszystkich , ale w większości... Rolka to zmieniarka okien lub dokumentów...jak to działa.. ... powiedzmy że korzystasz z kilku programów jednocześnie, lub masz otworzone kilka dokumentów, z których musisz korzystać jednocześnie..nie używasz wówczas przycisków zmniejsz okno, ponieważ ta rolka tworzy menu kaskadowe na ekranie i wybiera dany dokument, lub okno programu za Ciebie. Ta mysz ma dość duże rozmiary, dobrze by było obejrzeć ją z bliska przed zakupem. Spróbuję zrobić fotkę pulpitu i zobaczysz jak to wygląda... // niestety nie można zrobić fotki przy włączonym menu ...szkoda widok jest super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady ponieważ podczas używania tej funkcji myszy pulpit ciemnieje, podświetlone są tylko otwarte karty w formie nałożonych na siebie stron otwartej książki i nie jest chyba brany jako całość.

poczytaj trochę o myszy...nie ma tam tej fotki , ale jest dużo danych...

http://pclab.pl/art23359.html

W sieci znalazłem ankietę z muszkami dla graczy, ale to kablowe... oto kolejność:

Intellimouse Explorer IE 3.0 ...... 32.81%

Razer DeathAdder ..... 31.25%

Intellimouse Explorer IE 1.1 ...... 7.81%

Razer Diamondback 3G .... 3.91%

Razer Cooperhead .... 1.56%

Razer Salmosa ..... 2.34%

Logitech G9 ..... 3.91%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Myślę że ma to związek z ruchem bocznym rolki,

Nie koniecznie..rolka ustawiona na swobodne obroty jest bardzo czuła i to ona może powodować zmianę. Wystarczy, że zmienisz tryb pracy rolki na standardowy i nie powinno być problemu...(zablokuj rolkę by nie kręciła się swobodnie)

Wypróbuj i napisz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem ,że tak będzie ponieważ u mnie było coś podobnego..:P...swobodne obroty rolki używaj tylko do internetu...ja ma forum mam ustawione w profilu po 50 postów na stronę i tam rolka sprawdza się znakomicie. Po jednym ruchu jestem na ostatniej wypowiedzi...bardzo wygodna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.