Skocz do zawartości

TODO czyli rzeczy do zrobienia


portals

Rekomendowane odpowiedzi

8. To z reguły nie działa w większości przeglądarek i poza tym wkurza znaczną część ludzi, odpuściłbym sobie ten punkt.

Takie połączenie 6+7 mogłoby być dobre. Spojrzę na to jak skończę szablon przerabiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Dodanie kilka skórek do wyboru w klimacie.

10. Kilka nowych działów ( osobne literackie , dział offtop z pod tematami , Dział z gotowymi i spolszczonymi modami lub Polskimi modami bo czasem ciężko szukać a aktualizację tych tematów będą tylko mogli mieć moderatorzy , nasi zacni tłumacze , twórcy oraz osoby dopuszczone przez moderatorów. Temat osobny do problemów bo czasami szukałem nowych łatek do modów i musiałem się przedostać przez gąszcz postów dotyczących problemów uruchomienia i innych rzeczy osobny dział na problemy ułatwi życie niektórym użytkownikom. Osobny dział dyskusji na temat określonych modów ( opisywanie i rozwiązywanie problemów fabularnych , poradniki itp itd. )

11. Może nową frakcję forumową taką jak np Graficy którzy umieszczać będą swoje prace na forum dać im nowy dział do pokazywania na widok publiczny swoich dzieł.

ogólnie to działami można niezwykle usprawnić forum nie tylko wygląd się liczy ale także organizacja przestrzeni wirtualnej każdy znajdzie coś dla siebie.

Oczywiście wszystko zależy od waszego zdania ja bym jeszcze tak przerobił forum. Wiem dużo roboty i doceniam wszystko ale to jest tylko moje zdanie.

Pozdrawiam :)

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9. Jak skończę tą to będzie biała, black chrome i black chrome z większością elementów ze starego szablonu

10. To ten moderator od działu modów. Nie pamiętam jak się nazywał, do niego trzeba uderzyć. Coś pisał o segregowaniu modów ostatnio.

11. Ja się na grafice nie wyznaję a i nie znam zasobów ludzkich, to raczej do @Junx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się pomysł @Mono dałbym sobie jakąś tam rangę za ruble których i tak nie używam bo mody ściągam z MODDB i tylko spolszczenia od naszego forum zasysam limit mi wystarcza całkowicie.

Może jak nowy system Rublowy to można by dodać kącik gry karcianej za ruble :P Gra walutą wirtualną za Forumowe ruble niektórym użytkownikom się poszczęści i kolor nicku zmieni dodatkowe ****ółki do Avatara itp itd krótko mówiąc upiększenie swojego profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dodałbym możliwość kupna za ruble tytułu pod nickiem" :biggrin:, to może i maturę można kupić?

Na ksywkę się zasługuje, nie kupuje!

ad.11a - np. tłumacze książek/tekstów/solucji np. http://stalkermod.ru/Knigi-Stalker/ - http://stalkermod.ru/Knigi-Stalker/beduin-vadim-filimonenko.html - https://yadi.sk/d/ZWuJfBYEewteQ

 

I mamy np: Wadim Filonienko "beduin", dedykowane bratu, Księga 1 - 100 za udane/szczęśliwe wstąpienie

Tylko 373 strony ok. 5-6 dni roboty, tak na spokojnie z korekta pierwszą, podstawową ;)

 

Nie wiem co z prawami autorskimi ale to nie moja działka, ja mogę przetłumaczyć.

 

:biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Czy ktoś chciałby pomóc zrobić projekt graficzny do pomysłu zegara 7,8? Jeśli tak to zaraz zakodujemy i będzie dostępny. Oczywiście podpis autora gwarantowany żeby nie było, że za darmo.,  Powinien być zgodny ze skórką Black chrome beta v2. Najlepiej photoshop ale jak macie gimpa to też jakoś przeżyję.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.