Skocz do zawartości

Nowa skórka forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W dniu wczorajszym na domyślną po wielu testach została ustawiona nowa skórka forum. Aby się nie pomylić w nazwie do starej ("Black Chrome") brzmi ona teraz Black "Godlike" Chrome :)

Proszę zgłaszać błędy w tym temacie

Przestarzałe:

Od jakiegoś czasu pracuję  nad przerobieniem starej skórki i dostosowanie jej do nowego forum. Chciałbym prosić Was o opinię na jej temat oraz spostrzeżenia ewentualnych błędów.

Aby przetestować nową skórkę wystarczy na dole strony w przycisku "styl" wybrać "Black chrome Beta v2"

Zrobione:

  • Strona Główna
  • Widok postów
  • Widok Tematów
  • Tworzenie nowego posta/tematu
  • Edycja profilu
  • Podgląd profilu
  • Podgląd PW
  • Popup wiadomości
  • Popup aktywności
  • Podgląd aktywności
  • Strony statyczne

Z błędami:

  • Brak zgłoszeń

Niedogodności:

  • Na dole strony tło ramek jest trochę "ucięte". Jeszcze nie wiem jak się do tego zabrać bo szablon musi pozostać elastyczny

Nie za bardzo również wiem co mam zrobić z samym dołem strony ponieważ tło boków jest tam "ucięte". Jakieś pomysły?

Proszę o zgłaszanie błędów jedynie do stylu z listy "zrobione" ponieważ reszta nie jest jeszcze dostosowana.

Ten temat będzie uaktualniany wraz z postępem prac.

Edytowane przez Godlike
DOMYŚLNA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem trafiłeś w dziesiątkę, przyznam się, że jakoś nie mogę się ; połapać ; w nowej skórce. Mam wrażenie, że jakoś jest to wszystko w lekkim nieładzie ale to tylko moje subiektywne odczucie, wydaje mi się, że przedtem było to jakby bardziej uporządkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Ciesze się, że się Wam podoba. Dokończyłem  skórkę. Proszę o dalsze testy i zgłaszanie błędów. Wszystko powinno teraz się komponować kolorystycznie i działać bez błędów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak fajnie wygląda beta, to już oczami duszy widzę wersję finalną.

Ja na stronie głównej, zamienił bym miejscami nowe tematy i nowe posty. Tematy na górze, posty pod nimi.

Tytułowy napis STALKER TEAM, zrobiłbym o połowę wyższy.

Mam na górze ekranu trzy paski i najniższy przysłania mi górną część skórki forum. Można całośc ramki opuścić nieco w dół/ Sądzę że 1 cm całkowicie wystarczy.

 

Z innych drobiazgów, to brakuje mi numeracji postów w temacie i otwierania się tematów wywołanych z "Nowej Zawartości", na ostatnim postcie, a nie na pierwszym. Przy aktywnych tematach, trzeba potem "kartkować".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak fajnie wygląda beta, to już oczami duszy widzę wersję finalną.

Ja na stronie głównej, zamienił bym miejscami nowe tematy i nowe posty. Tematy na górze, posty pod nimi.

Tytułowy napis STALKER TEAM, zrobiłbym o połowę wyższy.

Mam na górze ekranu trzy paski i najniższy przysłania mi górną część skórki forum. Można całośc ramki opuścić nieco w dół/ Sądzę że 1 cm całkowicie wystarczy.

 

Z innych drobiazgów, to brakuje mi numeracji postów w temacie i otwierania się tematów wywołanych z "Nowej Zawartości", na ostatnim postcie, a nie na pierwszym. Przy aktywnych tematach, trzeba potem "kartkować".

Hej,

Miło mi, że Ci się podoba :)

Nie zamieniałbym nowych postów i tematów z racji tego, że nowych postów używa się po prostu znacznie częściej.

Napis powiększyłem z 60 do 90px. Trzeba go później będzie zremasterować bo się rozciągnął i jest brzydki ale to tam kosmetyka.

Dzięki zwiększeniu napisu powienieś teraz widzieć już górną część.

Co do ostatniej sprawy to luknę w pliki jutro.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z innych drobiazgów, to brakuje mi numeracji postów w temacie i otwierania się tematów wywołanych z "Nowej Zawartości", na ostatnim postcie, a nie na pierwszym. Przy aktywnych tematach, trzeba potem "kartkować".

Dobra tam, nie miałem nic do roboty. Zrobiłem już i nie trzeba kartkować.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się.Przydałoby się aby ta reklama zniknęła na stałe byłoby cudownie.

Ciekawe z czego będziemy się utrzymywać bez reklam?

Skórka mi też odpowiada i gdy zostanie już ukończona prawdopodobnie zostanie domyślną. Mam tylko wrażenie że logo jest rozmyte.

Edytowane przez portals
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:Mam taką uwagę, jak post dotyczy jednego tematu to powinien się wyświetlać ostatni, teraz wyświetla się kilka naraz. Pozostaje więcej miejsca na ewentualne nowe, teraz np. jest kilka postów i niekoniecznie jeden pod drugim, mnie to nie do końca się podoba, dodam, że dostosuję się do większości. Wykonałeś kawał dobrej roboty, dzięki :biggrin::biggrin:

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jestem najstarszym użytkownikiem forum ale ze 3 lata tu spędziłem. Nie ukrywam, że ostatnie zmiany mi się nie podobają i nie potrafię do końca odnaleźć się w tym wszystkim. Ta skórka przywraca troszkę normalności do tego do czego jestem przyzwyczajony. Moim skromnym zdaniem poprawiono co dobre i w konsekwencji wszystko zepsuto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ale jak dla mnie na górze strony to ja widzę duży napis S.T.A.L.K.E.R. TERM anie TEAM.

 

ef0e2f46e6946738m.jpg

212193b0acbc6eedm.jpg

chodzi dokładnie o tą literę.

Podpisuję sie pod tą uwagą - litera M też jest nieczytelna.

Ponadto moim zdaniem:

1. Wysokość "szerokość" paska gdzie jest umieszczone logo forum powinna być większa a tak wygląda to jakby ktoś zapomniał o tym  że pasek z logiem ma tam być i jest wciśnięty w ostatniej chwili - przydałoby się w pionie około 1 cm szerszy.

2. Ten szary kolor tła pod tekstami na stronie głównej przed zalogowaniem jest zdecydowanie za jasny i ma się nijak do "wystroju" forum.

3. Po oczach daje też tło okienka w którym piszemy posty lub PM - jest za jasne.

4. Po edytowaniu umieszczonego posta czcionka informująca że był edytowany mogłaby być zdecydowanie mniejsza.

   Na razie wyglada to jak część treści posta a chyba raczej nie o to chodzi.

4a. Do tej pory nie wiem dlaczego informacja o edytowaniu posta jest automatycznie umieszczana w poście?

   I jeszcze jedno pytanie jak zrobić żebym nie miał tak dużej odległości między wierszami tekstu?

Prosze odebrać to co powyżej jako wskazówki czy sugestie a nie jako krytykę :)

   

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.