Skocz do zawartości

Nowa skórka forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji iż jestem tu bardzo nowy napisze tylko opinię odnośnie wizualnych wrażeń.
Jak dla mnie trochę teraz jest za ciemno i pojawia się problem gdy ktoś coś pisał w postach czarnym lub szarym prawie niewidoczne.
Natomiast klimatycznie pasuje :) choć poprzednia szata zła nie była.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji iż jestem tu bardzo nowy napisze tylko opinię odnośnie wizualnych wrażeń.
Jak dla mnie trochę teraz jest za ciemno i pojawia się problem gdy ktoś coś pisał w postach czarnym lub szarym prawie niewidoczne.
Natomiast klimatycznie pasuje :) choć poprzednia szata zła nie była.

Hej,

To niestety konsekwencja wprowadzania każdego innego szablonu. Niezbyt rozumiem pisanie postów w odcieniu czarnym lub szarym, takie posty musimy zmienić żeby pasowały do nowej szaty strony :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wyświetlają się kolejne numery postów w tematach ??? Jest tylko udostępnij.

Przede wszystkim wynika to z tego że opcja udostępnij będzie zawsze kierowała do tego posta. Kierowanie kogoś po numerze nie ma sensu bo ciekawy post może np. zostać przeniesiony do osobnego tematu i przypięty. Ewentualnie jakiś post może zostać przeniesiony do temat i numeracja też nie będzie się zgadzać. Link z udostępnienia zawsze będzie aktualny(bo prowadzi do posta o danym numerze a nie posta w temacie który jest któryś tam z kolej).

To juz musisz podziękować twórcom IPBoard i tego na razie nie mozemy zmienić.

"It's not a bug, it's a feature" :). Nie dziwi się że zostało to usunięte bo wprowadzało to konieczność przeliczania postów w sytuacja o których wspominałem. Co do tego że się nie da, myślę że za jakiś czas zostanie to przywrócone ale chcę spróbować zachęcić użytkowników do nowej metody.

Edytowane przez portals
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam wolał modyfikację systemu zamiast jakichś hookow czy pluginów ale to też nie szło zrobić bo siedziałem ze dwie godziny i rozkładam ręce nad tym.Może zamiast tego udostępnij (co kojarzy mi się z tym syfem fb) lepiej byłoby zrobić #numer komentarza ale nie po kolei tylko samo id.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tam wolał modyfikację systemu zamiast jakichś hookow czy pluginów ale to też nie szło zrobić bo siedziałem ze dwie godziny i rozkładam ręce nad tym

To tylko drobna modyfikacja skórki, system zapewnia dane na których podstawie można to policzyć. Na dodatek modyfikacja forum bezpośrednio to bardzo zły pomysł bo rozwala część zabezpieczeń i utrudnia aktualizacje(dlatego się na to nie zgodzę) - od tego są właśnie "hooki" i "aplikacje".

/* !Hook Data - DO NOT REMOVE */
public static function hookData() {
 return array_merge_recursive( array (
  'post' => 
  array (
    0 => 
    array (
      'selector' => 'div.ipsComment_meta p.ipsType_reset:nth-child(2)',
      'type' => 'add_inside_start',
      'content' => '<span class="ipsPos_right">
	ID: {{$_REQUEST[ $item->tid . \'_counter\' ] = ( isset( $_REQUEST[ $item->tid . \'_counter\' ] ) ? $_REQUEST[ $item->tid . \'_counter\' ] : ( isset( \IPS\Request::i()->page ) ? ( \IPS\Request::i()->page - 1) * $item::getCommentsPerPage() : 0));}}<a href="{$comment->url()}">{expression="++$_REQUEST[ $item->tid . \'_counter\' ]"}</a>   
</span>',
    ),
  ),
), parent::hookData() );
}
/* End Hook Data */

 

lepiej byłoby zrobić #numer komentarza ale nie po kolei tylko samo id.

Można ale numer komentarze jest dość długi i wpisanie go w wyszukiwarkę nie spowoduje wyszukania więc nie wiem czy ma to sens.

 

Edytowane przez portals
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy nie można by było zastąpić białego tła w oknach pisania postów jakimś jasnoszarym. Trochę te białe okna silnie kontrastują z czarną resztą i biją po oczach, przynajmniej moich :) . 

Jak dla mnie dobry pomysł tylko trzeba by wgrać skina do ckeditora bo o ile wiem to IPB ma ckeditora (znacznie lepszy od tego syfu TinyMCE). Postaram się z tym powalczyć. Montowaliśmy ten edytor już w naszym cmsie to tam jakieś doświadczenie mam z nim. Robiłem też pluginy do niego.

Kto ma szablon ten ma władzę :devil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Według mnie, jest jeszcze małe coś do poprawy, a mianowicie, przy ukrywaniu i pokazywaniu treści jest tak: Odkryj ukrytą treść. Wydaje mi się, że jest tu za dużo słów i brzmi to jakoś źle. Czy Pokaż treść nie wystarczałaby? Zamykanie, czyli Ukryj treść, jest ok. A co sądzą inni o tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę ustawić właściwej skórki. Domyślnie otwiera się biała, na której po otwarciu stylu, nie widać w nim napisów. Kliknąłem "na pamięć", coś się zmieniło, ale nadal nie mogę wywołać czarnej.

Mam mieszankę czarno białą. Na skórce Godlike, nie widzę treści postów.

To samo dotyczy SB. Nie widzę wpisów.

 

Edytowane przez kondotier
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.