Skocz do zawartości

Nowa skórka forum


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę ustawić właściwej skórki. Domyślnie otwiera się biała, na której po otwarciu stylu, nie widać w nim napisów. Kliknąłem "na pamięć", coś się zmieniło, ale nadal nie mogę wywołać czarnej.

Mam mieszA juz myślałem że ankę czarno białą. Na skórce Godlike, nie widzę treści postów.

To samo dotyczy SB. Nie widzę wpisów.

A  już myslałe

Potwierdzam !!!

A już myślałem że to coś u mnie się poprzestawiało...

APELUJĘ  o przywrócenie  Black "Godlike"-Chrome FINALL !!!!!

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórka jest ok, pobawiłbym się tylko z marginesem gdyż na matrycy 1280px jest pozioma belka przewijania strony która niczemu nie służy gdyż forum jest równe tej rozdzielczości.

 

PS. Przy edycji jest przycisk ,,Napisz Temat,, myślę że powinno być wyślij lub zapisz.

Edytowane przez Кристофер (Kpuc)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skórka jest ok, pobawiłbym się tylko z marginesem gdyż na matrycy 1280px jest pozioma belka przewijania strony która niczemu nie służy gdyż forum jest równe tej rozdzielczości.

 

PS. Przy edycji jest przycisk ,,Napisz Temat,, myślę że powinno być wyślij lub zapisz.

Pierwszy problem o którym wspominasz może być trudny do rozwiązania ponieważ szablon jest dynamiczny i dostosowuje się do rozdzielczości. Być może nie był testowany na 1280px. Postaramy się zbadać tą sprawę.

Co do drugiego problemu prawdopodobnie jest to błąd "od górny" i zostanie poprawiony niedługo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.