Skocz do zawartości
gawron

POD OSŁONĄ ŚMIERCI - KLONDAJK 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Po czterech podejściach w końcu udało mi się moda przejść. Końcówka gry była dla mnie gorąca (po wizycie na Radarze). Powodem były nieścisłości w znacznikach i celach misjii. Poprosiłem o wsparcie Wolności (los nas skrzyżował wcześniej to czemu nie) i zdecydowałem się najpierw wybrać z ekipą do Prypeci. To był błąd bo to co tam wyczyniali przyprawiało o plaskacza (facepalma) - rozłazili się i padali jak muchy. Samemu też nie bardzo ale co tam... Po ubiciu ~30 monoli znalazłem gdzieś jakiegoś unikatowego NPCa z dokumentami co już musimy sami odkryć. Potem spacer wieczorem po bagnach i wizyta w Czerwonym Lesie. I tak jak w Kontrakcie... nowe lokacje.

I pomyliłem się co do moich szacunków. Moda porzuciłem w połowie, nie 3/4 gry. Arty - próbowałem transmutacji ale same śmiecie mi wychodziły. Co innego transformacje u Sacharowa ale tam trzeba mieć masę pieniędzy. Sprzedaż artów jest średnio opłacalna bo ceny niskie a lokacje z Zewu (Zaton i Jupiter) to jedyne miejsca gdzie arty się pojawiają i jedyne miejsca gdzie następują emisje. Na innych lokacjach arty są w anomaliach ale wyskakują dopiero wtedy, gdy uczynimy naszą postać nieśmiertelną, wdepniemy i aktywujemy anomalię i usadowimy się w nich na jakiś czas. Tak, robiłem testy. Wyniki zaskakujące. Musiałbym spędzić tam jakieś 2 lata by mieć upragnione arty od kierownika Sacharowa.

Gaussa nie znalazłem, jedynie baterie do niego na anomalii parkingowej na Jupiterze (pozostałości po podstawowym Zewie Prypeci).

Tym razem złamałem swoje zasady i zamiast postawić moda na czystej podstawce wrzuciłem go na grę potraktowaną wcześniej Kontraktem Na Dobre Życie. Tym sposobem konsola była na czerwono (tak jakby inne mody były mniej zaczerwienione od brakujących plików) ale rozwiązała problem z przekombinowanym połyskiem spowodowanym podbiciem efektu bloom do szalonych wartości.

Skoro o „Kontrakcie.." mowa to łączy je możliwość kupienia granatników podwieszanych połączona z niemożnością kupienia granatów do nich. W obu modach nawet Bogaty Klient nie pomógł.

Końcówka w której staczamy się po urwisku i zbieram jakiś nowy artefakt była świetnym zakończeniem.

Edytowane przez ZapomnialemLoginu
dopiski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Proszę o pomoc. Gra odpaliła, ale po krótkiej grze co chwila mnie wywala.

FATAL ERROR

[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ... - zew prypeci\gamedata\scripts\xr_art_hunter.script:114: attempt to call method 'light_artefact' (a nil value)

stack trace:

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.Dzisiaj jeszcze raz od nowa ściągnąłem pliki i zainstalowałem. Miałem wyłaczone wszystkie programy zabezpieczajace. Oto log:[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CModelPool::Instance_Load
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\Layers\xrRender\ModelPool.cpp
[error]Line          : 117
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't find model file 'dynamics\weapons\wpn_hand\wpn_hand_00.ogf'.

Prosze o pomoc.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok, ale ja mam te pliki wpn_hand_00.ilx i wpn_hand_00.ogf w katalogu gry i są z tą samą wagą co te pliki do wgrania. Gdy te pliki do wgrania wlepiłem z podmianą to i tak gra wywala z tym samym logiem. Może czegoś nie rozumiem, sorry.Proszę o podpowiedź.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to możliwe, że coś pochrzaniłeś przy instalacji. Zrobiłeś wszystko tak, jak w instrukcji na pierwszej stronie?

Net framework, Visual C++, wszystko na miejscu?

W razie czego przeinstaluj moda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zawsze może się ktoś mądrzejszy ode mnie wypowiedzieć i coś zaradzić :) Moja wiedza tu się kończy i nie chcę kombinować, żeby nie wprowadzać Cię w błąd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem z zadaniem od barmana,mam pogadać z Kotem po tym jak zabiłem Haka i jego kumpli w dziczy. Kot nie żyje pewnie go zabiłem jak byłem kontrolerem. Można go jakoś wskrzesić? Drugie pytanie mam takie gdzie znajdują się dokumenty które są gdzieś koło trupiarki zadanie dla Sidorovicha ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam problem który wystąpił już kilka razy:

[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ...call of pripyat\gamedata\scripts\get_artefact.script:23: attempt to call method 'is_anomaly_blowout' (a nil value)

Zauważyłem że rozwiązanie się znalazło jednak linki do poprawionego binu nie są już aktywne (przynajmniej mi nie działają). Proszę o pomoc

Edit: instalacja c++ 2008, 2010 i użycie podstawowego binu bez patcha pomogła. Niestety podmiana xrGame.dll aby móc zmienić FOV powoduje crashe 

Edytowane przez Alf13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi