Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Caly czs wyskakuje mi w googl chrom  Err_Bad_ssl_client_auth_cert   prubuje cos z tym zrobic ale jestem chiba za cienki

 

Ps.Jestem troche starszej daty, wiec dam sobie spokoj z tym bledem ,rosyjskiego w szkole uczyli jeszcze cos pamietam

Dziekuje

Edytowane przez balcerek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balcerek trochę dziwne to co piszesz że google nie pozwala na instalację innej czyżbyś używał jakiegoś innego systemu niż windows . Mógłbyś spróbować pobrać spolszczenie na innym kompie u kogoś z inną przeglądarką w końcu ten plik niewiele waży . Piszesz że radzisz sobie z rosyjskim ale spolszczenie jest dobrze zrobione i na pewno ułatwiło by ci rozgrywkę w tego moda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Pograłem wczoraj chwilkę w wersję PL. Zrobiłem parę początkowych zadań. Początek bardzo stabilny, spolszczenie super. Gra nie jest masochizmem, przynajmniej na początku. Startujemy z dobrą bronią, pancerzem, detektorem i okrągłą sumką. NPC strzelają celnie, ale bez przesady.

 

Mod u mnie wywalał się na DX11 i DX10. Na pełnym dynamicznym bez DX chodzi bardzo płynnie.

 

Polecam dograć do moda Atmosfear (link do adaptacji AF3 jest na rus forum. Po instalacji adaptacji trzeba tylko ręcznie przegrać jeden plik z polskiej wersji AF3 do moda).

Może opisałbyś to bardziej szczegółowo by można było z tego skorzystać?

Tu opis instalacji i link ze strony moda:

ATMOSFEAR 3 dla Pod Osłoną Śmierci. Klondajk 2.0 od MayLay
Instalowanie:
1) Z gamedaty moda Pod Osłoną Śmierci. Klondajk 2.0 + Patch 16.02 trzeba usunąć: gamedata\shaders i gamedata\sonfigs\environment
2) Następnie rozpakowujemy gamedate z archiwum dodatku AF3 i kopiujemy do gamedaty moda potwierdzając zamianę plików.

Link:  https://yadi.sk/d/Z5NfKoCGfY6Ro

Screeny:

http://i038.radikal.ru/1503/6f/10678638b19e.jpg

6e6cfc3871ba.jpgb3c77b750ebb.jpg216116244def.jpgea8828844be4.jpg3f5095ab4f5f.jpg863f70f0ece9.jpge5cfd6336a31.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę uruchomić gry:

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : .\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 502
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'none'. Please attach [*.ini_log] file to your bug report

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeinstaluję ale wszystko robię jak w opisie instalacji. Rzadko mi się to zdarza by nie postawić moda, dlatego już mam ochotę rozpieprzyć kompa. Dzięki @smox :wink:. Zaczynam od nowa.

 

Edit:

Odpaliłem! Wielkie dzięki @smox! 

abb890451286533.jpg

 

 

Edytowane przez pacjent1972
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dodatku AF3 dla Klondike w pliku \gamedata\scripts\ui_main_menu.script 35 linijkę zamieniamy na:

_ver:TextControl():SetText		("ver. " .. mm:GetGSVer().." + Pod Przykrywką Śmierci.Klondike 2.0 + Patch 16.02 + AtmosFear 3 by Cromm Cruac and MayLay")

I ekran startowy będzie cały po polsku.

Po zainstalowaniu dodatku AF3 do tego moda do katalogu \gamedata\configs\text\pol\ trzeba z oryginalnego AF3 skopiować plik st_quests_general.xml inaczej komunikaty o emisjach będą w krzaczkach. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Poniżej masz wartość wszystkich komponentów potrzebnych do stworzenia egzoszkieletu. Cenę i charakterystyki u handlarzy oraz egzoszkieletu, który sam możesz wykonać. Egzo, handlarze wykładają bardzo rzadko tak, że możesz przejść grę i nie znaleźć towaru na ladzie.  Poza tym, wykonanie egzoszkieletu jest pewnym wyzwaniem, nie tak łatwo jest zdobyć wszystkie materiały. Tak więc, sam sobie odpowiedz - jak chcesz grać.

2Ofg3Ge.jpg

8Wyk4V6.jpg

xKiSez4.jpg

PVrZHZO.jpg

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.