Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem  przy przejściu na Polesie ciągle gra wywala mi do pulpitu  z takim logiem

Spoiler

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CBlender_default::Compile
[error]File          : .\BlenderDefault.cpp
[error]Line          : 63
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: survarium\metal\electrical_cabinet_02
 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na początek chciałbym się podzielić z wami moimi dotychczasowymi odczuciami z tym modem. Grafika w modzie tak jak i klimat jest oszołamiający! Nie mówiąc już o dźwiękach, bo przez nie to mi się normalnie łezka w oku kręci. Jeśli chodzi o główną fabułę to za wiele to nie przeszedłem, ale z Barmanem misję poboczną robię i ta historia jest niesamowicie ciekawa! Więc jak dla mnie to na tą porę mod 10/10! No ale przechodząc do głównego tematu mojego posta... Wraz z Sepleniącym przenosząc się na Podlesie, podczas ładowania mapy wyskakuje bugtrap 

Expression    : fatal error
Function      : CBlender_default::Compile
File          : .\BlenderDefault.cpp
Line          : 63
Description   : <no expression>
Arguments     : Not enought textures for shader, base tex: survarium\metal\electrical_cabinet_02

Ktoś wie o co chodzi? pomoże?

 

PS: Nauczyłem się logi ogarniać ;> To okazało się być mega banalne :D

PS PS: @anatol widzę że ten sam błąd w tym samym czasie :D
 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny problem, ale na szczęście nie logi. Już wcześniej chciałem pisać z brakiem ludzi w bazie CN, ale se z nim poradziłem jakoś. Zabawne jest to że czytając cały temat w poszukiwaniu poradnika (Bo mam problem o którym zaraz będzie) zobaczyłem posta pewnego ziomka, który miał ten sam problem i na niego lekarstwo (zabawne jest to że zrobiłem dokładnie to co on tam napisał, i to tak w sumie intuicyjnie). Ale do rzeczy. Siwego już znalazłem, miał się wybrać do Dzika. Misja zniknęła ale to nie z tym mam problem (bo chyba tak ma być). Problem jest z tym że z technikiem pogadałem w bazie CN, dał mi zadanie... I nie wiem czy mam czekać do wieczora czy co, ale gdzieś tak od 20:00 do - 1:00 czekam i nic się nie pojawiło. W okół bazy nie ma żadnego ugrupowania porusz szabrowników w osadzie rybackiej. Ktoś mógł by mi pomóc? Mod jest świetny, każdy dialog aż czytam se na głos i nie wiem czy to jest tylko zadanie poboczne czy tak naprawdę główna fabuła. Tak czy inaczej, ta historia, która zaczęła się od Barmana i transakcji, w ciągła mnie niesamowicie. Dalej mod jak dla mnie 10/10 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie Siwego chodziło o to, żeby oszukać Hasana, więc po dialogu, z Siwym to już wszystko.

Co do zadana od technika, domyślam się, że chodzi o przechwycenie zapisu elektronicznego. To zadanie jest "umowne" , wystarczy z nim pogadać. Po rozmowie pojawi się zadanie, aby udać się do Hasana. Fleszka wypłynie później.

47ca902f669d970aac1b33595a9aa85005acef23

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bombę dla Noego trzeba wykonać samodzielnie.

Musisz zdobyć umiejętności. Po ich zdobyciu potrzebne przybory automatycznie lądują w plecaku.

Spoiler

a8b384607bdd26fa0c780821d096760925f8fe23

8914f6b094abf948165fd2f2f6cc5c9225f8fe23

ea4b9cf759328400900cbd5228af74f525f8fe23

Przy pomocy odpowiednich przyborów rozbierasz PDA uzyskując nadajnik-GPS,  analogicznie rozbierając granat - masz detonator.

Spoiler

46cc20422a6787855b6a26a28009073525f8fe23

342b43c8b16f965f3f64d70dd5c2dbc725f8fe23

Masz prawie wszystko, do kompletu brakuje tylko puszki. Wystarczy zjeść konserwę, a znajdzie się w inwentarzu.

Spoiler

32c2dd49e566210a3a75d59c2e78d84425f8fe23

Teraz wystarczy tylko...

Spoiler

1912d1dca3c78dee5883786d97ed2cc825f8fe23

4b6ffb77b473f0b113f34d2380163b4325f8fe23

I ładunek wybuchowy dla Noego jest w plecaku.

Spoiler

fb19579240d764e99cbbb1a8026dfcd625f8fe23

ec0d62109b78038dc72d638937d4313025f8fe23

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś w tym temacie (chyba) przeczytałem że gra potrafi zaskakiwać. To co mi się przytrafiło i wam wszystkim, którzy grali w tego moda, to po prostu tego się nie spodziewałem. Pewna misja tak mi skamlociła że masakra. Chodzi mi konkretnie o misje z Borowem. Normalnie daje mi RPG, rozwalam śmigłowiec, idę zabrać PDA od naukowca, przychodzę a tu nikogo nie ma. Idę do sąsiedniego budynku a tam naukowiec, mówi mi że Borow i reszta to zjawa i że łatwo te ''zjawy'' rozpoznać. Ja za ciula bym się nie domyślił gdyby nie ten naukowiec... Chociaż mam RPG za to jeszcze z 2 rakietami (jedną rakietę podarowałem tamtejszej chimerze) Choć co o tym teraz myśleć, skoro mi to zjawa dała to może te RPG też jest ''Zjawą'' i ta chimera może żyć dalej i czaić się za tym autobusem :D Dobry mod, dalej 10/10 ;]

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na razie nie gram, ale po skończeniu ORE i ogarnięciu życiowych spraw planuję zacząć tego moda. Zainstalowałem sobie podstawkę CoP i chciałem go przygotować, przy próbnym odpaleniu wywala z logiem znanym z pierwszej strony tematu:

Spoiler

[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : .... - zew prypeci\gamedata\scripts\get_artefact.script:23: attempt to call method 'is_anomaly_blowout' (a nil value)

@cichy podał lekarstwo, które nie działa, chciałbym spróbować jeszcze metody @gawrona, ale link do bin-a podany przez niego wygasł. Ktoś ma na podorędziu i byłby tak miły, żeby zrobić reupload?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża Hmm....a pobrałeś łatkę z pierwszej strony tematu łatkę 1602 do modyfikacji? W tym pliku jest folder bin, którego trzeba wrzucić do głównego katalogu gry. Ja robiłem wszystko zgodnie z instrukcją instalacji krok po kroku i póki co nie miałem tego typu wylotów do pulpitu.

Edytowane przez seb-stryl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.