Skocz do zawartości
gawron

PRZESTRZENNA ANOMALIA ( UPDATE 4 )

Rekomendowane odpowiedzi

gawron    2 370

PRZESTRZENNA ANOMALIA ( UPDATE 4 )   

PLATFORMA : Zew Prypeci 1.6.02                                                                                                                                                                    

WERSJA MODA : 1.001

AUTOR : PRPFFESIONAL

DATA PREMIERY : 31.03.2015                                                                          

ljAedpW.png

Przestrzenna anomalia przedstawia graczom nową historię najemnika o ksywce Zwier, który za sprawą dziwnego zbiegu okoliczności trafia do nie mniej dziwnego miejsca, zwanego Przestrzenną anomalią. Update 4 - finałowa aktualizacja modyfikacji zakończy historię Zwiera i ujawni wszystkie tajemnice, których nie udało się przedstawić w poprzednich wersjach gry.

VIDEO :

Spoiler

MOD (fix nałożony) : LINK

Torrent :                    JESZCZE DZIAŁA            

Link do fixa :              MINI FIX z 20.05.15

PL :                            LINK

Patch do PL :             LINK

Link na MEGA: https://mega.nz/#!UxVi0TjL!QDfcFraMVoDStuix-KJOYULQ9-gHIM-KrboQdLDveno (Mod+fix+PL+Patch PL)

INSTALACJA NA POLSKĄ PODSTAWKĘ :

1.Instalacja Zew Prypeci 1.6.02 .

2.Wklejamy gamedatę MODa do głównego katalogu gry.

3.Kopia plików bin MODa do bin podstawki, włącznie z plikiem exe.

4.Na gamedatę MODa nakładamy PL .

W przypadku torrenta, dodatkowo na gamedatę MODa nakładamy mini-fixa.

Do spolszczenia dodałem kilka tekstur kombinezonów, ci którzy wolą stalkerów ubranych taj jak w podstawce, wystarczy, że z katalogu textures spolszczenia, usuną folder act .

ŹRÓDŁO :  http://ap-pro.ru/forum/36-10785-1

Data przeniesienia do innego działu 18.11.2015 --- @Allen

localization.ltx

• Dodatnia 6

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kondotier    2 666

Teraz tylko czekać na dokończenie spolszczenia, bo mod wart zagrania. Kilka zaskakujących rozwiązań. Z trzech lokacji, dwie mało ograne, więc prawie jak nowe.

A przede wszystkim, nowy, nietuzinkowy scenariusz.

Edytowane przez kondotier

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gawron    2 370

Właśnie zakończyłem spolszczenie MODa i po prostu się cieszę więc postanowiłem się tym podzielić. Trochę to trwało ponieważ przez szeroko rozumianą prozę życia nie mogę poświęcić STALKEROWI tyle czasu ile bym chciał. Kilka słów o modyfikacji ode mnie. Przestrzenna Anomalia nie jest MODem skomplikowanym ani trudnym, nie znajdziemy dziesątek powtarzalnych zadań, mutantów skaczących na łeb z każdej strony czy braciaków z aksu załatwiających nas z kilometra. Za to możemy między innymi czytać zapiski, które prowadzi bohater w notatniku, czy przypiekać mięso z dzika na ognisku. Ale nie to jest najważniejsze.Ten MOD moim skromnym zdaniem, przede wszystkim ma klimat i ciekawy jak już napisał Kondotier nietuzinkowy, momentami bardzo zaskakujący scenariusz. Autorzy zaledwie na trzech lokacjach (nie licząc podziemi) w interesujący sposób przedstawili losy najemnika. PA jest przykładem MODa gdzie na niewielkim obszarze, przy użyciu niewielkiej ilości złomu można przedstawić ciekawą historię. Myślę, że jest to interesująca pozycja zarówno dla osób zaczynających przygodę z Modami jak i dla znawców Zony. Może też być odskocznią pomiędzy gigantami, które w tej chwili tańczą na forum. Na koniec dodam, może to głupie, ale ja stary wuj z chwilą zakończenia gry poczułem się tak jak wtedy gdy byłem dzieckiem i umierał Nemeczek z „Chłopców z placu broni”. Czasem i tak bywa. Jeszcze jedno, gdy myślę o tym, że autor tego Moda ma 21 lat to na razie jestem spokojny o STALKERA.

Dodam, że w moim przypadku MOD bezwylotowy. 

Edytowane przez gawron
  • Dodatnia 8

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kondotier    2 666

Brawo gawron :thumbsup:.

Przechodziłem tego moda "na raty" jak był wypuszczany i w całości. I polecam go dla wszystkich, bez względu na doświadczenie z modami.

Ci co co zagrają, na pewno nie będą zniesmaczeni, a wręcz odwrotnie, pozostanie im zadowolenie z gry.

Więc pobierajcie i grajcie. Powodzenia.

• Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tom3kb    1 186

Super wiadomość, zacząłem grać w jakąś wersję zangielszczoną ale była badziewna, pseudo tłumaczenie z translatora chyba. Teraz przejdę jak tylko w moje ręce wpadnie spolszczenie. :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pacjent1972    2 451

Pięknie @gawron, super robota. 

Poszperałem w necie i dotarłem do "Władcy Zony" dla tego moda. 

2aK7s1Z.jpg?1

Nazwa: Władca Zony (czit-menu) dla Przestrzenna anomalia (Update4)
Platforma: Zew Prypeci - Przestrzenna anomalia (Update 4)
Adaptacja: Ferr-um.

Opis od Autora:
Z powodu problemów z brakiem pieniędzy do wielu kwestów w modyfikacji "Przestrzenna anomalia "(Update 4), adoptowałem "Władcę Zony" dla tej modyfikacji.

Porządek instalowania:
1. Mod
2. Mini fiks
3. "Władca Zony" ( można i na odwrót "Władca Zony" dalej "Mini-fiks", różnicy żadnej ponieważ "Mini-fiks" od 02.04.2015 nie narusza konfiguracyjnych  plików "Władcy Zony" ).

"Władce Zony" (czit-menu) oparto na modzie Weapon Pack 2.0 dla Zewu Prypeci. Zawiera przedmioty kwestowe, nowe artefakty i tak dalej.

Link: https://yadi.sk/d/TeRR88tmhxFPM

Link do dodatku: http://stalker-gaming.ru/load/mody_stalker/zov_pripjati/chit_menju_dlja_prostranstvennaja_anomalija_update_4/4-1-0-2710

Uwaga do instalacji: 

Sami musicie przetestować w którym momencie instalacji wrzucić ten dodatek bo nie testowałem tego.

Edytowane przez pacjent1972
  • Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gawron    2 370

Władca działa, tylko trzeba by go spolonizować. Jednak moim zdaniem ten MOD nie wymaga ingerencji Władcy Zony, ale jeśli ktoś lubi start ze swoim ulubionym wyposażeniem, czemu nie.

738960a3a899863a627ce4c94430e8e925981222

d467b2ae1387c53488f62104c8ec19a825981222

• Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
pacjent1972    2 451

Tym bardziej mnie zachęciłeś @kondotier. :devil:

A @gawron odwalił kawał dobrej roboty tłumacząc tego moda i chwała mu za to.

Edytowane przez pacjent1972

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Allen    562

Moda przeniosę do Nowych Modów na okres miesiąca od 18.10.2015 ;)

Edytowane przez Allen
  • Dodatnia 2

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bolo    17

Witam, podczas rozmowy z gen. Taczenko wybieram 1 opcję tzn. mam mu dostarczyć konserwy i klops wylot, wstawiam log i proszę o pomoc, wybierając 2 opcję- odmowa gra idzie dalej ale znacznik pozostaje, wychodzi na to, że mam wybrać 1 opcję.

FATAL ERROR

[error]Expression    : !m_error_code
[error]Function      : raii_guard::~raii_guard
[error]File          : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp
[error]Line          : 748
[error]Description   : ....e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\xr_logic.script:577: attempt to index local 'npc' (a nil value)

Nowy Dokument programu Microsoft Word.docx

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gawron    2 370

Doczytałem się, że pewnemu gościowi na ten wylot, pomogła ponowna instalacja fixa. Zadanie musi być zaliczone więc, jeśli problem z Taczenką nie ustąpi, podeślij zapis z przed rozmowy.

• Dodatnia 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
bolo    17

Pochwaliłem się, teraz jak mam iść za Leśnikiem to przed wejściem do teleportu zatrzymuje mnie i nie mogę się ruszać, muszę wymuszać zamknięcia gry.

Zainstalowałem wszystko od nowa i wgrałem stary zapis i to samo.

Edytowane przez bolo
ponowienie problemu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta