Skocz do zawartości

Oblivion Lost 3.0


Rekomendowane odpowiedzi

Preview.jpg
Platforma: Cień Czarnobyla 1.0005
Data Premiery: 15.08.2015 r.
Autor: OLP Team 


OPIS:

Spoiler

Po odmowie wstąpienia w szeregi Świadomości-Z Striełok udaje na terytorium Czarnobylskiej Elektrowni Atomowej, gdzie rozpoczyna się nowa fabuła. Nowa linia fabularna przeprowadzi gracza przez kolejne lokacje z wieloma ciekawymi zadaniami. Podczas finału na gracza będzie czekała walka z bossem, którego pokonamy tylko dzięki odpowiedniej taktyce. 

Główne Zmiany:

  • 7 nowych map 
  • Po ukończeniu głównej fabuły czekają nas kolejne zadania
  • Freeplay 
  • Wojsko przejęło kontrolę nad kluczowymi miejscami w Zonie
  • Wszystkie Questy, dialogi, reakcje są dostosowane do nowych wydarzeń

Polecamy zapoznać się z nowszą wersją moda (3.1). Dostępna jest w wersji PL. [KLIK]

SCREENY: 

Spoiler

ss-adam-08-02-15-22-55-29-l24-red-forest.jpgss-adam-08-02-15-23-01-04-l23-marsh.jpgss-adam-08-09-15-17-08-06-l22-deadcity.jpgss-adam-08-09-15-21-08-40-l27-generators.jpgss-adam-08-29-15-09-12-09-l12u-sarcofag.jpg

INSTALACJA:

Spoiler

1. Zainstalować grę STALKER Cień Czarnobyla z patchem 1.0005. 
2. Rozpakować pobrane wcześniej, a następnie skopiować folder „gamedata” do głównego katalogu.
3. Edytujemy plik fsgame.ltx: w linii nr 2 dokonujemy zmiany na $game_data$ = true| true|  gamedata\   $fs_root$| 

LINKI DO POBRANIA:

Spoiler

Dostępna jest tylko wersja Oblivion Lost 3.1 - Definitive Edition
https://www.moddb.com/mods/stalker-oblivion-lost-30/downloads/oblivion-lost-31-definitive-edition1

Źródło: 

  • Dodatnia 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mały update odnośnie tego moda - oryginalna wersja została usunięta przez autora z moddb. Ale niebawem powinna ukazać się nowsza (poprawiona) wersja. Póki co wyszedł patch 3.1 beta:

https://mega.nz/#!CMQiQQjJ!tg707zk21zotn7iLX7FFT5p0AqdSRJjOepVLLe9ikMM

Autor zamieścił także save'a po przejściu podstawki (czyli w momencie, gdzie rozpoczyna się nowa fabuła):

https://mega.nz/#!PJJQmLbS!b8AQo-nUj17eanviXS2GiqcXXH9BPIh_cg4RJIWTQ20

 

Jeśli ktoś chce być na bieżąco z modem, to polecam śledzenie wątku na forum gsc (po angielsku oczywiście):

http://gsc-game.com/main.php?t=community&s=forums&s_game_type=xr&thm_page=1&thm_id=24042&page=16&sec_id=16#405002

 

p.s.

Dodam jeszcze tylko, że w pierwszym poście jest błąd - mod jest w języku angielskim, a nie rosyjskim.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Allen przestał(a) promować temat
  • 4 miesiące temu...

W jakim sensie ci przycina? Chodzi o drobne "zwiechy" co jakiś czas w różnych miejscach mapy czy masz po prostu mało ( mniej niż być powinno ) FPS-ów?

A ja mam dwa pytania natury gejmplejowej:

1. Czy występują bronie, które zostały dodane w poprzednich wersjach moda ( np. Saiga-12, AK-47, P90, PPSh-41 itp. )?

2. Jak duży i częsty jest spawn NPC i mutantów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli ktoś rekrutuje człowieka i przechodzi do następnej lokacji resetuje się jego ekwipunek. To jest normalne, nie żaden bug, tak gdyby ktoś nie wiedział. Gdyby nie to rozwiązanie trzeba by było czekać aż NPC przejdzie z lokacji do lokacji normalnie co zajmuje bardzo dużo czasu.

Co do słabszych kompów to na moddb jest wersja 3.1 i oddzielnie tekstury zdaje się.

Edytowane przez ярмарка борьба
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ukończyłem polonizację wersji 3.1 moda Oblivion Lost która dostępna jest TUTAJ

Samego moda można pobrać z serwisu moddb - http://www.moddb.com/mods/stalker-oblivion-lost-30

----

INSTALACJA SPOLSZCZENIA:

Ściągamy archiwum ze spolszczeniem, rozpakowujemy i kopiujemy do folderu instalacyjnego ze zgodą na zamianę plików.

----

Proszę o dodanie spolszczenia do pierwszego postu.

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Anton Gorodecki Osz... Dobra robota :)

Ja właśnie wczoraj wieczorem myślałem o polonizacji tego moda, bo po spróbowaniu swoich sił w starciu z rosyjskim poległem sromotnie... Dobrze, że nie zacząłem.

Świetna robota! Wersja final, czy planujesz jakieś fixy?

I właściwie czemu Oblivion Lost nie ma swojego działu? W wersji (chyba) 2.2 nie był taki zły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, że spolonizowałeś. Moda mam już od bardzo dawna pobranego więc na pewno kiedyś ogram.

Mam pytanie, to jest polonizacja tylko moda 3.1, bo tam jest jeszcze dodatek Łowcy Artefaktów, dodający 43 powtarzające się questy itp

http://www.moddb.com/mods/stalker-oblivion-lost-30/downloads/oblivion-lost-31-artifact-hunters-dlc

Ewentualnie jeśli zainstaluję moda i ten dodatek, a spolszczenie go nie obejmuje to z grą raczej problemów nie powinienem mieć? Najwyżej te questy i ewentualnie opisy jakichś nowych artów będę miał po angielsku, tak to sobie rozumiem.

 

Ps. Może jeszcze kiedyś na Alternatywę 1.3 się rzucisz z polonizacją z "angielskiego" ;)

Edytowane przez tom3kb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatek nie został spolszczony - w razie instalacji będziesz miał po prostu trochę angielskiego tekstu, a same zadania są typu znajdź taki a taki artefakt.

Wersja moda, którą spolszczyłem - mianowicie  S.T.A.L.K.E.R. OBLIVION LOST 3.1 - DEFINITIVE EDITION - zawiera już w sobie dodatek polepszający grafikę (Graphical Addon) oraz Artifact Hunters DLC (dodatek "Łowcy Artefaktów") - nie trzeba już ich instalować!

Mod raczej nie zainteresuje doświadczonych graczy - ok. 90% wszystkich zadań to zadania znane z podstawowej części gry (lekko zmienione ponieważ wojsko rozpanoszyło się po Strefie), a nowe zadania tak naprawdę zaczynają się po ukończeniu podstawki. Mimo to jest to dobra pozycja dla nowych graczy, którzy rozpoczynają dopiero przygodę z modami. Jak na moda opartego na Cieniu Czarnobyla jest bardzo ładny.

-----

Myślałem o tłumaczeniu Alternatywy 1.3 - ale szczerze powiedziawszy połowę tekstów musiałbym sam wymyślać ze względu na (miejscami) bardzo słabe angielskie tłumaczenie maszynowe. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael przestał(a) promować temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.