Skocz do zawartości

[COP] Mod jeden strzał - jeden trup


wasyli20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy istnieje taki mod do Zewu Prypeci aby obrażenia broni były tak podkręcone żeby do ubicia stalkera w normalnym dobrym kombinezonie wystarczały 2 góra 3 strzały w korpus ?? Do SoC-a są takie np. Dima final mod w który mi się bardzo dobrze grało, ale ja chciałbym do Zewu. Przeszedłem wszystkie częsci Stalkera i potrzebuję jakiejś odmiany a oryginalna mechanika gry gdzie przeciwnik jest w stanie przyjąć na klatę przynajmniej pół magazynku z kałacha niespecjalnie mi odpowiada. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję za odzew, właśnie sprawdziłem ten mod MSO pobrałem stąd moddb ale nie działa jakbym chciał bo wrogowie jak i protagonista mogą przyjąć kilka kulek zanim padną. Opcja z modyfikacją pliku bardzo ciekawa bo mógłbym zastosować wtedy do dowolnego moda, tylko ja zero pojęcia w modzeniu jedyne co potrafie zmienić sobie to udzwig:biggrin:. Mógłby ktoś napisać jakie dokładnie parametry w pliku actor trzeba zmienić? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniam za poradą mojego duchowego guru, mojego Miszcza Pietrka Cichoslawowicza:

System.ltx - max weight lub max run weight( nie pamiętam) np. na 1000.0

w actor.ltx: inv. weight - 1000.0

max weight jw.

jump np na 25 co daje wysoki skok* tu konieczna zmiana podana poniżej

nowicjusz, stalker, mistrz, weteran - wszystko dajesz na zero np: coś tam coś tam 0.0

0.0 0.0 itd

radiation jest np. 0000001 a dajesz 0000000

run walk weight tez jw./ na 10008

1000 - tona w plecaku, na garbie i w trakcie biegu

sa tez pliki dotyczące oponentów - czyli ich damage itd/itp

oraz twoje damage które też możesz zerować

do tego spałner na min. sprzęt, amunicję, arty i idziesz do wora sidora lub pasera z baru i masz kasę jakby co pod ręką.

 

Musisz kombinować sam!!! - nie zpomnij zrobic kopii w/w plików w oryginale i...i milej zabawy w ok. 20 - 30 minut przy zmianie wartości twojej postaci, mutkow, oponentow ludzkich, cen za arty itd/itp ;)

 

* jak dasz skok na 25 a nie zmienisz sobie ustawień postaci to może to być ostatni skok bo w realu trudno po skoku na 25 metrów wylądować w całości mając 1G - przyciąganie

 

Mimo w/w zmian dalej uważaj na min. promieniowanie, działa w przypadku 80% modów i w podstawkach, aha!!! ja zrobiłem udany eksperyment i jak brakowało plików w modzie system lub actor.ltx to je dodawałem, a co!!!

Zona jaka widzisz, "znasz"to tylko jedna z realności - vide Doppelgänger!!!

:)

p.s. zrobilem to co w/w z pamki, nie mam pod ręka w/w plików więc mogłem coś przegapić, es tut weh meine waffen kammeraden ;)

Edytowane przez vidkunsen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak można grać w stalkera z udźwigiem 1000 kg przecież to kretyństwo :p

W ogóle co ty zbierasz, ze tyle śmieci nosisz. Rozumiem Egzoszkielet ze 100kg lub trochę więcej udźwigu, do tego jakieś arty dodające wagę i dobijemy maks do 150? To takie coś jeszcze mogę przełknąć w tej grze ;)

Edytowane przez tom3kb
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.