Skocz do zawartości

Organizacja portalu - Połączenie z FB


Gość

Organizacja portalu - Połączenie z FB  

18 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy powinniśmy połączyć "portal" z facebookiem?

    • Tak
      8
    • Nie
      10
    • Nie wiem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Naszła mnie taka myśl. Skoro już na FB publikujemy wszystkie najważniejsze nowości typu polonizacje, ważne wydarzenia czy ciekawostki czemu na "portalu" forum mamy to wrzucać jeszcze raz? Możemy zrobić połączenie między naszymi wiadomościami na facebooku oraz portalem forum dzięki czemu bez wchodzenia na FB i sprawdzania postów możemy się dowiedzieć co nowego prosto z naszej strony.

Nie tylko odciąża to naszych redaktorów (których dużo nie mamy) ale i pozwala na większą kontrolę nad danymi oraz komentowanie ich z poziomu strony.

Oczywiście nie będzie to goła niebieska kopia portalu, dostosujemy to kolorystycznie do wyglądu strony :)

Kto jest za takim rozwiązaniem?

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem odpowiedzi @Pacjenta na owy temat. - Lecz mniejsza.  ...

Facebook w dzisiejszych czasach pozwala na wiele. Przede wszystkim bazuje na rozpowszechnianiu nowości. To daje wiele nowych możliwości, można w owy sposób pozyskać wielu użytkowników.

Dajmy na to że wstawimy na '' fejsa ' artykuł o tym że pojawiło się spolszczenie do moda " Reborn "
Przekierowani linkiem wejdą na forum. Pobiorą moda wraz ze spolszczeniem. Połowa z nich będzie aktywa. W mniejszym lub większym stopniu.

Edytowane przez Agrael
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Godlike pls na przyszłość -  dodawaj odpowiedzi "Nie wiem" bo naprawdę w sprawach fb, mam kompletnie wy.eba.e ale jak już chcecie, to można spróbować...

PS: I tak ja też nie potrafię ogarnąć moim skromnym wyniszczonym przez moją frakcję rozumem odpowiedzi @Pacjenta ale cóż... tak bywa :/

Edytowane przez Walik Czosnek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Godlike pls na przyszłość -  dodawaj odpowiedzi "Nie wiem" bo naprawdę w sprawach fb, mam kompletnie wy.eba.e ale jak już chcecie, to można spróbować...

PS: I tak ja też nie potrafię ogarnąć moim skromnym wyniszczonym przez moją frakcję rozumem odpowiedzi @Pacjenta ale cóż... tak bywa :/

Wedle życzenia kuleczko :)

https://youtu.be/3VgxtiPNAZU Facebook = przekręt podatkowy + kradzież pomysłu. :biggrin:

 

 

Facebook jeśli wstawiasz tam wszystkie informacje na swój temat jest szpiegowskim syfem ale tu nie o to się rozchodzi bo my chcemy wykorzystać go do celu zgodnym z jego pierwotnym przeznaczeniem. Informowaniem dużej grupy osób o nowościach i ważnych wydarzeniach. Dzięki takiej formule możemy zawiadomić kogoś o nowym modzie czy polonizacji do niego bez siedzenia ciągle na forum i wertowania tematów.

Myślę, że do tego warto zaprząc to żydostwo, nawet jeśli mamy tam same fejk konta to i tak dostaniemy dostęp do informacji.m

 

@Agrael

Cieszę się, że to w 100% zrozumiałeś to co chciałem przekazać :) Dawno Cię tu nie widziałem, witamy z powrotem.

Pozdro

Edytowane przez Godlike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu nie rozumiem co jest grane. Pytanie brzmiało, czy chcemy połączyć portal s FB. Na nie odpowiadam stanowczo -  NIE !!!.

A jeśli to ma służyć tylko informowaniu, że jest jakieś nowe spolszczenie, to mnie zaskakuje.

Do tego wystarczy, aby ktoś z administratorów naszego forum ( i nie tylko), będący zarejestrowanym na FB, informował o tym.

Nie znam struktury FB, ale nie chciałbym, aby posłużył za "konia trojańskiego" do mojego profilu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli to ma służyć tylko informowaniu, że jest jakieś nowe spolszczenie, to mnie zaskakuje.

?

Do tego wystarczy, aby ktoś z administratorów naszego forum ( i nie tylko), będący zarejestrowanym na FB, informował o tym.

Ale po co mamy dwa razy pisać w dwóch miejscach? Trochę bez sensu jak dla mnie.

Nie znam struktury FB, ale nie chciałbym, aby posłużył za "konia trojańskiego" do mojego profilu.

Nie będziesz musiał być zalogowany aby widzieć te wiadomości, w ogóle nie musisz mieć konta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Portal nie działa w ten sposób. Pokazuje on posty z wybranych działów. Teraz pokazuje jedynie posty z działu "Portal". Jeśli chcemy żeby pokazywał najnowsze informacje trzeba napisać wiadomość w dziale portal, następnie w tej wiadomości dać przekierowanie już do odpowiedniego postu z pełną wiadomością. Przy rozwiązaniu z FB nie byłoby tego problemu, jeden klik przekierowywałby prosto do postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smoxie nie mamy zamiaru robić dostępu wszelkim NSA. Żebyś był inwigilowany musisz być "zarejestrowany" na portalu "twarzo-książka" .

On nie ma tylko na celu informowania o modach/spolszczeniach na naszym forum lecz informowaniu o nowych informacjach odnośnie stalker 2 , metro , fallout i innych grach w klimacie post apokalipsy.

Mam zamiar wrzucać także prace twórcze naszych użytkowników a być może znajdą grono fanów którzy doprowadzą tego użytkownika do wydania książki. Tak to jest reklama.

Sam jako tako nie masz się czego obawiać do póki korzystając ze swojego nicku nie podasz dokładnych danych osobowych tym ja się muszę martwić ponieważ mam i bardzo ułatwia mi komunikację między studentami mojego roku a także innych kierunków czy roczników.

 

Staram się być jak najbardziej neutralny zrozumieć i tak i nie . Zresztą napisane było czy jesteś za lub nie a temat miał za zadanie odpowiedzieć na pytania a nie służyć tak jak w przypadku tutaj w temacie za szansę do szerzenia teorii spiskowych ( w którą zresztą sam wierzę, ale nie jest w 100% potwierdzona ).

Dziękuję Życzę wszystkim miłego dnia :)

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sprawa pomalutku się wyjaśnia więc napisze swoje zdanie. Nie chciałem tego robić wcześniej by nie wpłynąć nim na opinię innych.

Jestem osobiście na nie ponieważ:

  1. Wypadnie praktycznie możliwość używania zaawansowanego formatowania i stalkerskich emotikonów.
  2. Przy podstawowej implementacji nie będzie można dorzucać "newsów" bez konta na FB.
  3. Nie które zawartości nie mają sensu na FB a niektóre nie mają sensu na portalu. Wydaję mi się że FB bardziej nadaje się do krótkich notek i linku do strony z dłuższym artykułem. Bez tego można lepiej kontrolować co ma być na stronie a co na FB.
  4. Kopiowanie i wklejenie na FB jest dość proste.

Niektóre z tych problemów można załatwić dobrą implementacją ale nada nie do końca widzę sens tego.

Zaakceptuje głos większości i ewentualnie pomogę w drążeniu. Zawsze chętnie widzę wszelkie pomysły choć nie zawsze z każdy muszę się zgadzać.

 

EDIT:

Godlike wytłumaczył mi pomysł i zmieniam swoje zdanie na TAK.

Edytowane przez portals
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Meta zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.