Skocz do zawartości
Allen

Dotyczącę działu "Nowy Mody"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Chcę poruszyć temat zapomnianego, lub mało interesującego działu Nowe Mody . Rozmawiałem już na ten temat z Portalsem, ale z racji tego, że miałoby to ułatwić wyszukiwanie nowych modów użytkownikom, chcemy poznać waszą opinie. Mianowicie chodzi o to aby przeprowadzić w nim pewne zmiany i uczynić go użytecznym.

• Przeniesienie działu na samą górę listy Forów.
  • Przeniesienie istniejących w nim tematów do działu Modyfikacje lub Modyfikacje spolszczone.

Wszystkie nowe mody ( które są już dostępne ) będą trafiały do tego działu na okres 3 miesięcy (do ustalenia) i pozostaną w nim na ten okres bez względu na to czy będą przetłumaczone czy nie, po upływie "3 miesięcy" mody trafią do odpowiedniego działu.

Poruszyliśmy również kwestię tego, że mody znajdujące się w tym dziale będą posiadać recenzje ( do ustalenia z Redaktorami).

Prosiłbym wszystkich zaglądających tutaj o opinie :)

Ekipa S.T.A.L.K.E.R Team.

Edytowane przez Allen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To logiczne, że nowe mody powinny tam trafiać. Ale czy mają to również być zapowiedzi modów, lub jak to często się zdarza, bety nie będące nawet testowymi?

Dlatego w tym dziale zrobiłbym poddział ZAPOWIEDZI MODÓW, do którego trafiałyby wszystkie "niedorobione". Coraz częściej pojawiają się bety do otwartego testowania, nie zawsze zakończone finalnym modem.

Dopiero po ich dokończeniu, przetestowaniu i wydaniu wersji finalnej, trafiałyby do NOWYCH MODÓW.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten pomysł, po realizacji, da przejrzystość w nowościach. Teraz z nawyku, wstawia się nowość do działu np. przeznaczonego dla CS - i w ten sposób taki mod niknie. Świetna koncepcja moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość

Również jestem  za i razem z poprawką kondotiera. Jedyne wyzwanie będzie stanowił nadzór i organizacja tego  ale skoro Allen ostatnio jest dostępny to wierzę, że nie będzie problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlatego w tym dziale zrobiłbym poddział ZAPOWIEDZI MODÓW, do którego trafiałyby wszystkie "niedorobione". Coraz częściej pojawiają się bety do otwartego testowania, nie zawsze zakończone finalnym modem.

Dopiero po ich dokończeniu, przetestowaniu i wydaniu wersji finalnej, trafiałyby do NOWYCH MODÓW.

Tak masz rację, zgadzam się zapomniałem, że nie każdy mod jest wydawany od razu w wersji finalnej. Chciałbym jeszcze aby wypowiedział się któryś z Redaktorów bo pomysł portalsa z recenzjami nowych modów jest moim zdaniem, 50% tego co dawałby użytkownikom odbudowany dział.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ma obowiązywać schemat wstawiania nowych modów, to ten schemat powinien znaleźć się na początku ( przypięty) tego działu. Z tytułem np. ZANIM WSTAWISZ MODA - PRZECZYTAJ.

Po wprowadzonych zmianach, zgubił mi się ten schemat. A tu będzie łatwy do znalezienia i zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord