Skocz do zawartości

Dotyczy działu "Nowe Mody"


Allen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chcę poruszyć temat zapomnianego lub mało interesującego działu Nowe Mody. Rozmawiałem już na ten temat z @portals, ale z racji tego, że miałoby to ułatwić wyszukiwanie nowych modów użytkownikom, chcemy poznać waszą opinię. Mianowicie chodzi o to, aby przeprowadzić w nim pewne zmiany i uczynić go użytecznym.

Wszystkie nowe mody, (które są już dostępne) będą trafiały do tego działu na okres miesiąca i pozostaną w nim bez względu na to, czy zostaną przetłumaczone. Po upływie czasu mody trafią do odpowiednich działów.

Prosiłbym wszystkich zaglądających tutaj o opinie.

 

Ekipa S.T.A.L.K.E.R Team.

 

ZANIM WSTAWISZ MODA - PRZECZYTAJ.
 

  • Dodatnia 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Allen przypiął/eła ten temat

To logiczne, że nowe mody powinny tam trafiać. Ale czy mają to również być zapowiedzi modów, lub jak to często się zdarza, bety nie będące nawet testowymi?

Dlatego w tym dziale zrobiłbym poddział ZAPOWIEDZI MODÓW, do którego trafiałyby wszystkie "niedorobione". Coraz częściej pojawiają się bety do otwartego testowania, nie zawsze zakończone finalnym modem.

Dopiero po ich dokończeniu, przetestowaniu i wydaniu wersji finalnej, trafiałyby do NOWYCH MODÓW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego w tym dziale zrobiłbym poddział ZAPOWIEDZI MODÓW, do którego trafiałyby wszystkie "niedorobione". Coraz częściej pojawiają się bety do otwartego testowania, nie zawsze zakończone finalnym modem.

Dopiero po ich dokończeniu, przetestowaniu i wydaniu wersji finalnej, trafiałyby do NOWYCH MODÓW.

Tak masz rację, zgadzam się zapomniałem, że nie każdy mod jest wydawany od razu w wersji finalnej. Chciałbym jeszcze aby wypowiedział się któryś z Redaktorów bo pomysł portalsa z recenzjami nowych modów jest moim zdaniem, 50% tego co dawałby użytkownikom odbudowany dział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Allen zablokował(a) ten temat

Jeśli ma obowiązywać schemat wstawiania nowych modów, to ten schemat powinien znaleźć się na początku ( przypięty) tego działu. Z tytułem np. ZANIM WSTAWISZ MODA - PRZECZYTAJ.

Po wprowadzonych zmianach, zgubił mi się ten schemat. A tu będzie łatwy do znalezienia i zastosowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Agrael odblokował(a) ten temat

Wydaje mi się, że ten dział został troszeczkę przez nas wszystkich zapomniany, a zatem czas najwyższy go ożywić. 

Proponuję zmienić jedną rzecz:

W dniu 26.08.2015 o 21:54, Allen napisał:

Wszystkie nowe mody ( które są już dostępne ) będą trafiały do tego działu na okres 3 miesięcy (do ustalenia) i pozostaną w nim na ten okres bez względu na to czy będą przetłumaczone czy nie, po upływie "3 miesięcy" mody trafią do odpowiedniego działu.

Być może warto skrócić czas, w jakim nowe mody będą znajdowały się w tym dziale ? Myślę, że okres 1 miesiąca wystarczy.

Należy również dodać do #1 postu Regulamin wstawiania modów.
Dajcie znać czy podoba wam się taka drobna zmiana. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Agrael napisał:

Być może warto skrócić czas, w jakim nowe mody będą znajdowały się w tym dziale ? Myślę, że okres 1 miesiąca wystarczy.

Jasne, tyle to w zupełności wystarczy. Te trzy miesiące to i tak była fikcja. Ostatnio to jakiś mod wychodził, trochę czasu i powstawało spolszczenie i leciał do działu PL :D

Cytat

Wydaje mi się, że ten dział został troszeczkę przez nas wszystkich zapomniany

Nie przez nas, to nowych modów ostatnio mało wychodzi :) Był czas, że i po 10 albo więcej tematów w nim wisiało. 

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tom3kb napisał:

Nie przez nas, to nowych modów ostatnio mało wychodzi

To, że mało to swoją drogą, ale przeoczyliśmy parę tytułów i od razu umieściliśmy w innym dziale. Za przykład mogę podać:
Historia Ekologa
W Krzyżowym Ogniu
Kontrakt na Nowe Życie

Tak więc od dzisiaj musimy pamiętać o tym dziale. Poprawiłem również pierwszy post @Allena i dorzuciłem regulamin wstawiania modów. Może się przydać. 
 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Meta zmienił(a) tytuł na Dotyczy działu "Nowe Mody"
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.