Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Witam mam problem z odpaleniem instalacji op-2 , pojawia się "Nazwa pliku,nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminów jest niepoprawna" próbowałem sposobów opisanych na 3stronie żeby przenieść instalkę na dysk systemowy ale w moim przypadku nic to nie dało. Próbowałem reinstalacji gry i nawet wykasowałem po niej wszystkie pozostałości z rejestru i nic. Rzecz jasna wszystko robiłem tak jak było opisane na 1 str. Stalker oryginalny w wersji pl 1.0006 , Repack do rosyjskiej wersji i załatanie na nowo patchem 1.0006 nic nie dawało. Pomuszcie bo mam wielką ochotę pograć w tego moda a nie mam już siły sam się mierzyć z jego instalacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pobrało się i rozpakowało bez problemów , poza tym 2x rozpakowywałem i nic. Odpalałem jako admin i nawet w trybie zgodności ze starszymi wersjami systemu. Tak całą instalkę oczywiście przeniosłem na dysk C

EDIT: Pobrałem jeszcze wersje OP-2 Repack - Rekomendowana instalacja. Skopiowałem do katalogu z grą i wrzuciłem plik odpowiadający rozdzielczości mojego monitora i wyrzuca mnie z bugiem ale nie mam loga , baa nawet nie mam katalogu w którym zawsze były czyli mniej więcej C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchom grę, ten repack. Wywali cię na pulpit. Wtedy otwórz systemowy notatnik i kliknij prawym przyciskiem myszy. Rozwinie się menu kontekstowe, wybierz wklej. Powinien ci się zapisać log błędu. Przepisz go do tematu na forum. Katalog z logami o którym wspomniałeś wyżej znajduje się w folderze z grą. Tam też są sejwy i screeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby komp był za słaby , może najlepszy nie jest ale daje radę AMD FX 6300 six core 3,5 , 8 GB ram'u grafika NV GeForce GT 7400 , Poza tym nawet do menu gry nie wchodzi a przy odpalaniu wyrzuca BUG'a więc nie mam jak zmienić ustawień

EDIT dysk 1 TB

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW , no to chyba się wygłupiłem zaraz obczaję czy to działa. Nie wiem czemu jakoś zrozumiałem że trzeba to wrzucić do katalogu z grą

EDIT Mój błąd tom3kb miał rację , dzięki. Ale co do wersji instalacyjnej i tak nic nie udało mi się zrobić żeby zadziałało.

Edytowane przez ramirez12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Na polskim stalkerze OP-2 nie będzie chodzić. Albo narzucasz moda na rosyjski Cień Czarnobyla albo ściągasz gotowego repacka. Repack to gotowe pliki gry. Wystarczy ściągnąć, rozpakować, narzucić najnowszą wersję polonizacji i grać. Wtedy grę uruchamiasz ze skrótu w folderze do którego rozpakowałeś repacka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, StalkerCell napisał:

No dobra, a co muszę pobrać z tego linka: https://mega.nz/#F!Ql5CSLxb!gNkfqg-xAUfYezLuMaFtYQ

Bo są dwie wersje OP-2 - czysta, która waży 5,74GB i z repackiem, która waży 5,78GB

Przeczytaj z uwagą wszystkie posty skierowane do ciebie, przeczytaj #1 post tematu, nie można prościej. Jeśli czysta instalacja to dla ciebie problem idź na łatwiznę i pobierz Repack, tam tylko pobierasz, rozpakowujesz, pobierasz PL, rozpakowujesz, nakładasz ze zmianą plików na gamedatę w Repacku i grasz. To wszystko, nic więcej.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie kolidować. No chyba, że wpadłbyś na pomysł rozpakować repacka do katalogu z Cieniem Czarnobyla. To byłby bardzo zły pomysł. Cień Czarnobyla z CD Action to jedno a Repack OP-2 to drugie. To tak samo jakbyś miał zainstalowany Cień Czarnobyla a zainstalował jeszcze Czyste Niebo. Dwie różne gry.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.