Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witajcie stalkerzy, nie mogę uruchomić instalatora op-2. Wyskakuje błąd [Nazwa pliku, nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna]. mam win 10 x64 pro i co próbowałem

1.Zmienić nazwę

2.Otworzyć 7zip i winrar

3.Antywirus wyłączony defender też

4.Uruchomić jako admin

5.Pobierałem z 2 różnych źródeł

6.Kopiowałem i rozpakowywałem na innym dysku (nie systemowy)

nie mam pojęcia co zrobić i to już 2 mod z którym mam takie problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele dobrych pomysłów, ale najprostszego, co opisano w instrukcji nie zrobiłeś. Może pomoże: 

Cytat

(...) Teraz OP-2. Modyfikacja ma własny instalator. Przenosimy pliki modyfikacji na dysk systemowy i uruchamiamy instalator. (...)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, suchyyy1 napisał:

Wyskakuje błąd [Nazwa pliku, nazwa katalogu lub składnia etykiety woluminu jest niepoprawna].

Taki błąd pojawia się kiedy grażdanka jest obecna w nazwie pliku (trzeba wtedy usunąć nazwę katalogu i wpisać dowolną nową).

Równie dobrze może jednak być to coś innego...

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, aby w OP2 były katalogi grażdanką. Może się to przytrafić, przy dodawaniu nieodpowiednich dodatków.

A jak już taki katalog się trafi wewnątrz gamedaty, to trzeba go przetłumaczyć na "robaczki". Wstawienie innych znaków nic nie da. Mod dalej go nie będzie widział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sierioża- to nic nie daje

3 godziny temu, Anton Gorodecki napisał:

Taki błąd pojawia się kiedy grażdanka jest obecna w nazwie pliku (trzeba wtedy usunąć nazwę katalogu i wpisać dowolną nową).

Równie dobrze może jednak być to coś innego...

Nie mam możliwości ingerencji w pliki bin (są tam 4 pliki bin i 1 setup) i nie wiem gdzie ta grażdanka może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Anton Gorodecki napisał:

@suchyyy1 czy wrzuciłeś wszystkie pliki (t.j. setup.exe, setup-1a.bin, setup-1b.bin, setup-1c.bin, setup-1d.bin) do jednego folderu (i dopiero wtedy uruchomiłeś setup.exe) czy "leżą" sobie one po prostu wśród innych plików w jakimś folderze?

wszystkie są w jednym folderze i tylko te pliki są tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, tom3kb napisał:

@suchyyy1

A zerknij w ten temat i do podpowiedzi w nim.

 

O jesteś wielki poszło. Dziękuję bardzo:brandy:

No i masz babo placek wywala grę:sos:

Dziwne ale mam 2 logi

FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CInifile::r_section
[error]File          : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\Xr_ini.cpp
[error]Line          : 342
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : Can't open section 'wpn_colt_arm'
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie kto wie gdzie dokładnie jest schowek kostii, gdzieś koło młyna w lesie ale gdzie to nie mam  pojęcia. I szukam schowka wilka.

Ok kostiię mam ale jak mam zrobić by ten dokument w zrujnowanym domu pod blachą się znalazł. Próbowałem ładować grę z 30 i nic, może jakaś specjalna sekwencja proszę o pomoc

Edytowane przez suchyyy1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • trurl3 zmienił(a) tytuł na OP-2 - Instalacja czysta
  • 6 miesięcy temu...
4 godziny temu, kondotier napisał:

@Zwinny  A sprawdziłeś czy masz kompletne biblioteki VC ++? Szczególnie te z 2005 i 2008r.

Nic to nie dało, zrobiłem tak :

Downgrade ruskiego shoca do 1.0004

Instalacja op

Patch

Fix

Spolszczenie

 

Edytowane przez Zwinny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

witam . próbuję zainstalowac op2 bez skutku . linki do repaka z modem nie działają. op 2 przy instalacji tworzy folder o nazwie S T A L K E R,  czy tak to ma być ?

jeśli wskazuje mu żeby instalował sie na podstawce to zamienia pliki gamedatadb . pytanie wiec czy instalacja op2 ma zamieniać te pliki czy podstawka ma być rozpakowana w folderze gamedata? bo coś robie zle już ze 2 dni przy tym siedzę . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.