Skocz do zawartości

Opinie o OP-2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

    Dobre artefakty są między innymi w schowkach Kolekcjonera, Kostii i innych na jakie dostajemy zadania. Poza tym w Pieczarze i Labiryncie można się obłowić. Za któreś zadanie dostaje się wyrywacz artefaktów który wisi na pasie i sygnałem dźwiękowym nas informuje o ich obecności.

Nie chodzi o dobre wartościowe  artefakty. Chodzi o te najbardziej popularne , na których oparty jest barter w grze. Nie ma ich - ergo -  np: zdobycie iluś tam butelek wódki które są podstawą "współpracy" z Kuzniecowem - na początku rozgrywki - jest praktycznie niemożliwe.I nie chodzi mi o przechodzenie pod mostem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to czy artefakty są czy ich nie ma rozstrzyga się przy starcie nowej gry. Ponieważ z różnych względów rozpoczynałem OP-2 już czterokrotnie, udało mi się zaobserwować pewną prawidłowość. Gdy rozpoczynałem i od razu na początku widziałem w okolicy jeden lub dwa artefakty (raz nawet zaraz za Astronomem leżał kotlet) to na całym Kordonie było ich pełno. Natomiast gdy po rozpoczęciu w okolicy nie było żadnego artefaktu to i na reszcie Kordonu też ich nie było. Być może później to się wyrównuje, może się respią po emisji albo coś ale faktycznie brak artefaktów do zebrania na początku może stanowić problem. Wtedy pozostają tylko te ze schowków/skrzyń a to niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowki z kosmosu. Na ATP pusto. 2x sprawdzałem. Od sidora wziałem zestaw od broni i pancerzy ale nie wiem czy to to

PS : Znaleźć schowek Kuźniecowa na kordonie. W informacji mam Parowóz na Kordonie. Ogladałem 2 miesjca spawnu i klops.

PPS https://www.youtube.com/watch?v=L68Tl6grGvE  Znalazłem. W poradniku ruskim tego wogóle nie uwzględniono. Komuś może się przyda

Edytowane przez ShogunShinto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Drogi Kobalu. Trafiony - zatopiony  z tą herbatką we dwoje z Sacharowem:biggrin:.

A poważnie - wiem że się czepiam  , ale do dziś pamiętam powiew świeżości podczas gry w TŚ.Totalne novum  w kwestii podejścia do fabuły.Tym samym był dla mnie Fotograf.

Pozdrawiam

Wciąż czekamy na trzeci mod od twórców Fotografa - Terra Incognita ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Drogi Kobalu. Trafiony - zatopiony  z tą herbatką we dwoje z Sacharowem:biggrin:.

A poważnie - wiem że się czepiam  , ale do dziś pamiętam powiew świeżości podczas gry w TŚ.Totalne novum  w kwestii podejścia do fabuły.Tym samym był dla mnie Fotograf.

Pozdrawiam

Wciąż czekamy na trzeci mod od twórców Fotografa - Terra Incognita ;)

Dzieki za infromację - dobra wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Facet do mnie pruje i jest wrogi
Jak to ogarnąć?

Ogladam na YT. Ja tam ubijam bandytów dlatego. A ubijam bo mnie atakują a ten na filmie sobie obok nich przechodzi

PS MAM :P przy wejściu do Doliny nie pomogłem leżącemu.

Edytowane przez ShogunShinto
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnąłem. Zaniosłem Biesowi amunicję i ten pancerz. Gdy lecę do Dzika to wszyscy są w stanie gotowości i nie da się prowadzić dialogów bo tamci lecą.

Musze powtórzyć save i zrobić tak jak mówisz. Pomóc Nabojowi odbić powinnościowca i ich zostawić a następnie lecieć do Dzika. Po raz kolejny dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorąży Szerstiuk jest wykorzystywany w kilku zadaniach. Poza tym jest handlarzem. Skoro strzela na twój widok, musiałeś się strzelać z innymi żołnierzami w jego pobliżu. Na przykład z posterunkiem na głównej drodze do bazy wojskowej. Tu panuje ta sama zasada co z Kuźniecowem pod mostem. Wrogi ale możesz pogadać. Ale jak zabijesz jakiegoś żołnierza w polu jego widzenia to po sprawie, koniec rozmowy.Krótko, cofnij się w zapisach, do bazy wejdź z podziemi i wybij wszystkich do nogi. Z terenu bazy wystrzelaj posterunek na drodze. Potem idź do Szerstiuka. Ja osobiście nigdy nie kupowałem dolumentów, zawsze likwidowałem bazę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystrzelam całą tę bazę na agropromie, zależy mi jedynie na tym,  żeby Szerestiuk nie był postacią zamieszaną w główną fabułę gry gdyż w późniejszym czasie można się rozczarować, kilka zadań pobocznych można przeboleć. Mod wydaje się stabilny i szybki w porównaniu do dmx w którego grałem jeszcze kilka dni temu, poziom trudności niestety grubo przesadzony ale mimo to gra się miodnie, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to czy wystrzelasz, czy nie. Chodzi o to byś nie strzelał przy Szerstiuku. On zawsze stoi przy słupie linii wysokiego napięcia, po lewej stronie drogi na bazę wojskową. Niedaleko jest posterunek. Jeżeli wejdziesz z nimi w konflikt, Szerstiuk ruszy im na pomoc. Prosta sprawa, po akcji z Kretem, zamiast wejść w podziemia biegnij sprawdzić jak sie zachowuje, omijając posterunek na drodze z bardzo daleka, najlepiej idź przy krańcu lokacji, od wejścia na Agroprom, tam będzie tylko kilka mutantów. Jeżeli Szerstiuk będzie rozmowny zdecydujesz czy atakować bazę czy kupić dokumenty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.