Skocz do zawartości

Suplement OP-2 do poradnika Soljanki


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

ss_bober_10-09-15_18-47-51_(l02_garbage)ss_bober_10-09-15_18-47-25_(l02_garbage)

Minipodpowiedż  w kwestii początków gry. Podczas pierwszej wizyty na  Wysypisku proponuję przeszukać bagienka - pod taflą wody jest kilka miłych  -jak mniemam -randomowych bonusików.
Przypadkiem trafiłem na amunicję , granaty , apteczki i trupka z kombinezonem Weteran1.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tej samej zasadzie Kutwa najlepsze ceny za natowską broń (M4A1, LR300 itd.) W Barze wszelkiego rodzaju egzy po najlepszej cenie skupuje Petrenko tak jak z resztą każdą broń snajperską.
W Magazynach Wojskowych w skrzynce na przystanku, gdzie najemnicy pilnują przejścia na Dzicz znajduje się Snajperski LRS300 (info trzeba potwierdzić, możliwe że to randomowy spawn)
W ogóle warto rozbijać wszelkiego rodzaju skrzynki, skrzynie i skrzyneczki, które generują losowo artefakty, amunicję i leki. Bardzo szybko idzie w ten sposób zarobić F-1 albo meduzy, którymi gra zasypywała mnie od samego Kordonu aż do Magazynów Wojskowych. Często to właśnie te skrzyneczki ratowały mi życie.

Ważne!
Zbieramy PDA stalkerów. Za 40 sztuk Informator daje nam namiar na schowki, przy najrzadszych schowkach w menu AMK daje nam to spory zastrzyk utensyliów (zwłaszcza pancerzy i artefaktów; nie wiem dlaczego tak rzadko spawnuje mi broń)

Edytowane przez raczejtak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gość przypiął/eła ten temat
  • 1 miesiąc temu...

W zadaniu "Zdobyć inferno" dla Sidorowicza dostajemy w pewnym momencie wskazówkę, że artefakt mają bandyci i wracają oni na bazę do DM przez wysypisko. Zalecenie jest, aby wyjść im na przeciw idąc do przejścia "Zapomniany Las - DM". U mnie to nie zadziałało - bandyci się nie pojawili (zrespawnowali) . Należy gonić ich przez przejście na Wysypisko - wtedy jest OK.

Edytowane przez ksantyp
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Witam. Ma może ktoś wiedzę gdzie znajdę schowek kolekcjonera na kordonie? Chodzi głownie że pod wagonem na nasypie go nie ma, pomiędzy skałami za gospodarstwem za nasypem go nie ma, mam jeszcze trzecią informacje że jest na drzewie w lasku za posterunkiem wojskowym przeszukałem te drzewa i nie widzę może jest jakoś ukryty? Może ktoś pomóc? które to drzewo albo jakiś namiar przybliżony na lokacji?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

odnośnie zadania dla barmana ( zbiór zapasów wódki, cygar itp ) to muszę sam to nazbierać czy gdzieś na barze jest schowek z całością ?. Patrzyłem już w 2 poradniki ale samo zdjęcie mi nie wyjaśnia o jakie miejsce w barze chodzi 

I dlaczego trupy randomowych NPC nie znikają po przejściu ? na inną lokacje 

Edytowane przez Gh0sTp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gh0sTp - W Op-ku nie ma nic na skróty - musisz sam "uklepać" całość zamówienia - minus papierosy , bo te dostaniesz od Kuzniecowa za quest zbieracki z AK.

 A trupki - no cóż - zwierz w Zonie widocznie nie był głodny:D.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.