Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Pytanie mam odnośnie pierwszego schowka kostii w logu jest napisane tylko że znajduje się on na kordonie pod krzyżem, pod sosną, ktoś wie gdzie to jest?

Pytanie drugie: dlaczego jak ten kostia daje nam 3 artefakty do zaniesienia jakiemuś handlarzowi to mimo włożenia do kontenera dalej rośnie radiacja? no i gdzie jest ten handlarz?

Pytanie trzecie, jak uchronić się by wojskowi pod tunelem nie zaczęli strzelać? spotykam patrole wojskowych, i strzelają, jak im oddam to pod mostem już nie mam czego szukać....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Przy krzyżu rośnie taka sosna, nieduża. Pod liściami jest schowek. Natomiast jeśli nie wiesz gdzie jest krzyż to jak idziesz od strony wioski kotów i patrzysz na most to po prawej stronie daleko od mostu jest taki wagon rozwalony. Kawałek przed nim jest krzyż, trudno go nie zauważyć.

2. Może kontener jest za słaby? Nie wiem nie robiłem tego kwesta

3. Po prostu ich unikaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytanie mam odnośnie pierwszego schowka kostii w logu jest napisane tylko że znajduje się on na kordonie pod krzyżem, pod sosną, ktoś wie gdzie to jest?

Pytanie drugie: dlaczego jak ten kostia daje nam 3 artefakty do zaniesienia jakiemuś handlarzowi to mimo włożenia do kontenera dalej rośnie radiacja? no i gdzie jest ten handlarz?

Pytanie trzecie, jak uchronić się by wojskowi pod tunelem nie zaczęli strzelać? spotykam patrole wojskowych, i strzelają, jak im oddam to pod mostem już nie mam czego szukać....

 

Odnośnie schowków Kostii zajrzyj do poradnika dla NS. Schowki Kostii są w tych samych miejscach.

Dodam, że trzy to mało, jeszcze trzy takie będziesz musiał znaleźć, ale o tym dowiesz się później. Po prostu nie bierz tego zadania dopóki nie będziesz miał przy sobie artefaktów zbijających radiację. Kontener ci tego nie wyłapie. Kontener na 8 artefaktów broni do +3 radiacji, resztę puszcza na zewnątrz, a wronie oko ma +10 radiacji.

Po prostu unikaj wojska. Nie pchaj się na południe dalej niż wioska kotów, nie strzelaj w tamtą stronę i nie wchodź im w oczy. Chyba że nie zależy ci na zadaniach Kuźniecowa, ale odradzam takie rozwiązanie. Kuźniecow jest też powiązany z innymi liniami fabularnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaj że człowieku posty zanim znów napiszesz. Po pierwsze to pytałem się o schowek zanim go znalazłem to chyba oczywiste. Po drugie pytałem się o lokalizację reszty schowków i otrzymałem poradnik, z tym że na pewno schowek na wysypisku się nie zgadza ze starą wersją solijanki. Po trzecie napisałem w poście, że "już znalazłem schowek" a Ty się mnie pytasz o opis kwesta ze schowkiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czytaj że człowieku posty zanim znów napiszesz. Po pierwsze to pytałem się o schowek zanim go znalazłem to chyba oczywiste. Po drugie pytałem się o lokalizację reszty schowków i otrzymałem poradnik, z tym że na pewno schowek na wysypisku się nie zgadza ze starą wersją solijanki. Po trzecie napisałem w poście, że "już znalazłem schowek" a Ty się mnie pytasz o opis kwesta ze schowkiem....

Jak mniemam Kobalowi chodzi o to aby sprawdzic w jakim stopniu schowki Kostii  w OP2 róznia sie od oryginału zawartego w Soli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wcale o to mi nie chodzi. Schowki Kostii niczym sie nie różnią między jednym modem a drugim. Chodzi mi o to po co jęczeć że coś się z czymś nie zgadza skoro się już dany problem rozwiązało. Może lepiej by było,  po stwierdzeniu że jest jakiś schowek do którego może nie być opisu, zrobić screena z lokalizacją, dodać do tego opis zadania i udostępnić komuś kto kiedyś może mieć podobny problem. Ale po co. Łatwiej psioczyć i oczekiwać że wszystko sie dostanie pod nos.

A tak między nami: "Na stercie złomu w pobliżu Cmentarzyska Pojazdów" Nie czasem tutaj? 

 

9e53cdbe5d7e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego piszesz takim tonem do mnie i uważasz że "jęczę" i "psioczę". Jak masz pisać takie odpowiedzi to może nie rób tego wcale. Są też inni użytkownicy którzy pomagają bez łaski i obrażania innych.

Napisałem gdzie znalazłem schowek i że się nie zgadza właśnie po to by inni wiedzieli że jest błąd w opisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd wziąć PDA Kreta? wojskowy mi zabrał, miałem odzyskać z powrotem od jakiegoś chorążego na agropromie, ale wszyscy żołnierze strzelają do mnie jak tylko wejdę w zasięg o co tu chodzi? no i czy trzeba wystrzelać wszystkich w instytucie by uzyskać dokumenty dla barmana? Jak zaczynam atak to nadlatują 2 śmigłowce i jest po zawodach.

Edytowane przez kfiat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzynka to 24 flachy, jeśli dobrze pamiętam. I tyle trzeba mieć. Nie mam pojęcia, skrętaków nie ma aby wymienić,NPC kiedyś mieli, teraz pusto.

Wychodząc z baru dostałem sms: wsadz skrzynkę wódy do schowka w starym zaporożcu, odwdzięczę się. I w głowie kreci się jak po kontrolerze.

To już prawie 50 butelek, a kwest na 8 kopyt+8 flaszek. Przejdę moda, a nie uzbieram tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ja nie mam nawet 10 butelek dla wojskowego pod mostem na kordonie. Czasem uda mi się kupić butelkę od jakiegoś npc ale z racji braku antyradów i skąpej ilości artów czasem muszę użyć jednej. nie wiem skąd trzeba nazbierać tych butelek może ktoś z graczy będących dalej w fabule wie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy znalazł ktoś komplet narzędzi RKB-86u  z questu Chudego - w/g informacji od Pliczki jest gdzieś w podziemiach Agro  w okolicach spiralnych schodów - łażę , łażę i nie moge znależć .

Edit:

 No kurczę w końcu przypadkiem  - znalazłem .

ss_bober_09-04-15_14-49-29_(l03u_agr_underground).jpg

ss_bober_09-04-15_14-49-34_(l03u_agr_underground).jpg

Edytowane przez boberm
Rozwiązanie problemu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.