Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Sprytne :). Chyba dołączę to do polonizacji by było na stałe. Jakoś ta blokada nie ma dla mnie kompletnie sensu. Niby jest handlarz, składa ofertę jest wpis w PDA co można do niego znosić i co się za to dostanie a tu po kilku wizytach kiszka. Mi sie polowa zablokowała zanim dotarłem do Prypeci. A gdzie reszta gry, ja się pytam? 

Ja sobie myślałem by pozmieniać te wartości ilości dialogów w plikach które ci podałem przykładowo z 12 na 120 albo jeszcze więcej, ale twoje rozwiązanie jest o wiele bardziej eleganckie.

Edytowane przez kobal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Panowie,jaki jest sens opisu zadania na znalezienie w Barze npc, który ma info a bioradarze. Daje go Dzik: znależć kamaza tam jego ludzie wrzucili znacznik na klienta. Czyli co podejść do wozu i uaktywni się znacznik na npc-u? Jakiś schowek z nadajnikiem,foto lub nazwisko? Znalazłem kamaza i nic.

Dzięki za info o narzędziach i książce lotów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, informacja jest na pace Kamaza, tylko trzeba do tego podejść trochę inaczej. To znaczy tak. Musisz przejść na Dzicz. Tam dostać sie na rurociąg po prawej stronie drogi. Można na niego przeskoczyć z samochodu na drodze. Po tym rurociągu przechodzisz poza lokację w stronę Baru. Zeskakujesz, idziesz do swojego Kamaza na drodze do MW. Na pace będzie notatka z imieniem stalkera, którego musisz znaleźć. Przedostajesz się dowolnym sposobem z powrotem na lokację. Odnajdujesz rzeczonego stalkera.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mám problém z úkolem od Akima dokument č.2.Dokument se nezespawnoval,nebo propadl do textur.Do laboratoře jsem vstoupil a vyšel snad 5x a nic.U pultu kde se leze po drabině není.Nezná někdo název dokumentu?Dal bych ho jako odměnu za nějaký úkol.

Dále foto živých mutantů ze vzdálenosti 20 cm,(viz.videonávod na ru fóru)to je úkol pro sadomasochisty.Podařilo se mně vyfotit akorát dzika,který asi našel láhev vodky a spal v křoví.

Na ruském fóru jsem našel úpravu focení.Můžete fotit mrtvé mutanty místo živých a ze vzdálenosti 0-20 m.Mutanta zastřelíte,podřežete,ubijete (podle vkusu) a potom vyfotíte.Radím před fotem udělat zápis,musíte vyzkoušet různé úhly snímku.Někteří jdou fotit bez zoomu a někteří jen se zoomem.Musíte zkoušet.Úkol se mně pak povedlo splnit za asi dvě hodiny.:biggrin:

Zde je soubor Script:

http://ulozto.cz/xm8wvfZw/bind-fot-script

Edytowane przez Hobby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedz. To może do kompletu dorzucisz gdzie jest schowek Kota Bechemota? Za rozwaloną bramą na Dziczy. Sprawdziłem trzy i nic. I jeszcze jedna sprawa odnośnie

schowków Kolekcjonera. Drugi schowek na Agropromie, trafia mi się wersja ze słupem telegraficznym obok Kamaza. Jak tam wleżć? Po sosnach, teleport czy desant ze śmigłowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.