Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

@Akron1112 - ja w temacie OP2, wyraźnie określiłem mój pogląd na tego moda. Mod zrobiony przez sadystę dla masochistów.

I każdemu "normalnemu" sugeruję dać sobie z nim spokój, a wziąć się za Soliankę 2016. Scenariusz ten sam, a można grać bez valeriany. Ma też małe niedopracowania, ale w stosunku do OP 2, jest modem do grania.

Jak jednak ktoś chce grać w OP 2, jego zbójeckie prawo. Ale musi się liczyć z ogromną ilością przegięć. To nie tylko moja ocena, ale również rosyjskich gameplayowców, wieszających na modzie i jego autorach psy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtrącę się: powiedzmy, że OP-2 to takie Dark Souls dla Stalkera. Tylko jeśli Dark Souls w stosunku do losowego RPG akcji jest 5x trudniejsze, to OP-2 w stosunku do Stalkera będzie 10x trudniejsze, do tego czasami się wysypuje i trzeba grać od nowa oraz autorzy mieli takie poczucie humoru, że od czasu do czasu lubią pokazywać środkowy palec w stronę grającego - jakby innych problemów było mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Cześć. Mógłby ktoś z kolegów stalkerów pomóc. Mianowicie na bagnach nie ma w piwniczce 3 skrzynki dla Aleksandrycza a nie wiem jak dodać do handlarza a wisi mi to zadanie.

Druga sprawa to fleszka dla kutwy , nie ma bazie bandytów ,wojaków, teraz w Prypeci u monolitowców też nie znalazłem. Gdzież ona. Gram w op2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to @marek74chros masz dwie możliwości:

a/ spawner

b/ cofnąć się w zapisach do momentu sprzed uruchomieniem questu a najlepiej sprzed wejścia na lokację , gdyż -prawdopodobnie- któryś ze skryptów questu nie zaskoczył.

Edytowane przez boberm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marek74chros - Wstaw tu swój ostatni zapis i poproś o to, aby mający postawione OP-2 i zainstalowany spawner, "dorobili" Ci potrzebną rzecz. Możesz wcześniej zapytać i jak ktoś się zgłosi, posłać mu zapis nawet na PW.

Ja nie mam OP2, więc nie pomogę, ale są grający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Gh0sTp napisał:

@boberm a czy orientujesz się co powinienem znaleźć w kamizie na barze ( zadanie poznać imię stalker ) to ma być pendrive,notatka czy cu ? 

Notatka - https://www.youtube.com/watch?v=xpRrJB_bEXA&list=PLit1Wbp6EQI-5csnQkNkLeMOet8U91fDb&index=26

Rzuc okiem na pierwsze minuty filmu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.