Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Nie oto chodzi. Mam zadanie znaleźć Włóczęgę albo Wędrowca, już nie pamiętam ksywy, i zdobyć albo receptę na Gwiazdę Proroka albo sam artefakt. A to w celu ożywienia Fenrira. Przeszukałem całą lokację i takowego nie znalazłem a wybiłem wszystko co się rusza i mutki i Ostatni Dzień. Na dachach (tak mówi podpowiedź) też żadnego nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ogarniam. Co do Wędrowca musisz wejść na dach żeby otrzymać sms bo Włóczęga pojawi się w piwnicy domu:

A co do Desert Eagle.
Wczytaj ostatni sejw wyjdź do menu wybierz Opcje potem Rozgrywka i w okienku zakupów wpisz
wpn_desert_eagle potem naciśnij Użyj. Wróć do gry i masz potrzebny pistolet.
ss_oldman_02-12-18_13-16-50_(l01_escape).thumb.jpg.39aca56f553f47c423c5751db773c406.jpg

 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chodzi o Cienia. Zadanie na kryształowe czaszki.

Jeszcze prośba dodatkowa. Pierwsze trzy zadania:

1. Pancerz dla Biesa. Miałem ale komuś sprzedałem i nie pamiętam komu.

2. Ten przeklęty schowek Striełoka na Radarze. Znalazłem dziada ,mam to co w nim było a Doktor i tak nie chce gadać(teraz jest w MM).

2. Schowek Sowy. Znalazłem , zabrałem wszystko a zadanie się nie zalicza , Duch też nie chce o tym gadać.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notatkę Sowy mam w schowku (Sowa miał więcej schowków?). Teleport ze schowka Striełoka jest już razem z innymi w tym wielkim co są wszystkie. Tak po wzięciu zawartości schowków nic się nie stało. Używam tego:

Спавн-меню. ОП-2. 2.09-1-2.rar

Spawn menu OP-2.7z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli aktywuj czaszki wróć do Kotabehemota (u mnie przeniósł się na Zaton na Skadowsk)
Potem stwórz embrion Cienia Monolitu (odpowiednie recepty masz w encyklopedii)
i zakończ zadanie Zabójstwo Cienia Monolitu.
Tak ciągle gram na Twoim sejwie moim zdaniem na tym etapie gry 
czy masz zrobione zadania:

1.Znalezione izomorfy pod mózgiem w X-16. 
2.Wykonane zadanie Swibłowa "Skanery anomalii". 
3.Wykonane zadanie "Za linią wroga". 
4.Wykonane zadanie Worona na klondike artefaktów. 
5.Wykonane zadanie Buusty na aktówkę z Jupitera. 
6.
Poszukiwanie Czarnego doktora

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie musisz sprawdzać już wiem co i jak (to chyba było moje najdłuższe poszukiwanie). Nie masz zrobionego zadania Skanery Anlomalii.
Żeby to zadanie się pojawiło wróć się na Bagna do Wasilija.
Musisz mieć ze sobą  FN2000 + zwykły Gaus + 2 x Błysk i instrukcja do ganu Hostel.
Zagadaj o modyfikacji. Masz wrócić za 24h. Wracasz odbierasz. Pojawia się dialog "co jeszcze.."
Wasilij mówi o tłumiku do Hostela. Schowek we Wschodniej Prypeci. Po znalezieniu schowka
piszesz do Wasilija że lipa pojawia się sms że masz wrócić do Swibłowa.
Wracasz on może pomóc ale trzeba zebrać skanery anomalii. Wykonujesz zadanie wracasz do Swibłowa.
Potem Bar i u Barmana pojawia się dialog "co słychać..." 
To jest informacja o NOE co jest początkiem zadań Kruchy Sojusz a potem Wojna Mutantów. Co prawie kończy Sojankę.

 

Sadzę, że niektóre zadania zostaną Ci w PDA.
Masz BARDZO namieszane w fabule i ledwo to ogarnąłem.
***************************************************
1.Można spróbować jeszcze zrobić zadanie "Stary przyjaciel" (PAZUR) po znalezieniu wszystkich chipów (21szt.)
2. I pytanie skąd masz notatkę Kartografa skoro nie otworzyłeś drzwi do ZRK Wołkow (zakończenie Latające Wyspy)?   
3. Po Wojnie Mutantów można jeszcze pograć zadanie Czarnobylski Szachista ale to już Twój wybór.  

************************************
Tak na prawdę OP-2 kończy się oświadczynami :) 

 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Notatkę Kartografa to nie pamiętam skąd mam ale akurat dzisiaj wszedłem do Wołkowa ale znalazłem tylko teleport. Pomęczę się z tymi chipami bo mam dopiero 8 sztuk. Namieszane mam bo większość robiłem na czuja, bez poradnika. Z tym szachistą też nie wiedziałem jak zacząć. Zaręczyny? Zapewne z Ariadną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Co do Wołkowa podeślij aktualny sejw. Bo po znalezieniu wejścia do Wołkowa i plecaka z notatką powinno Cię przerzucić
do szpitala tam jest ostatnia wyspa.
2. Co do chipów nie męcz się bo niektóre powiązane są z zadaniami np. u Barmana - przynieś 200 butelek wódki 100 paczek
papierosów itd... Lepiej chipy dopisz spawnerem ma być 21 szt. Potem Klonow-sms od Arniego Bar - Sacharow - Aklill Wschodnia Prypeć - Podziemia Prypeci tam powinien być Pazur.
3. Co do Szachisty - Jak tylko skończysz Wojnę Mutantów odezwij się.
4. Co do zaręczyn - ja nic nie mówiłem nie orientuję się  zarobiony jestem :)  

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.02.2018 o 09:43, kazik napisał:

1. Co do Wołkowa podeślij aktualny sejw. Bo po znalezieniu wejścia do Wołkowa i plecaka z notatką powinno Cię przerzucić
do szpitala tam jest ostatnia wyspa.
2. Co do chipów nie męcz się bo niektóre powiązane są z zadaniami np. u Barmana - przynieś 200 butelek wódki 100 paczek
papierosów itd... Lepiej chipy dopisz spawnerem ma być 21 szt. Potem Klonow-sms od Arniego Bar - Sacharow - Aklill Wschodnia Prypeć - Podziemia Prypeci tam powinien być Pazur.
3. Co do Szachisty - Jak tylko skończysz Wojnę Mutantów odezwij się.
4. Co do zaręczyn - ja nic nie mówiłem nie orientuję się  zarobiony jestem :)  

Co do chipów zrobiłem jak pisałeś ale Akill nie chce gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też nie chciał ale miałem nadzieję, że po podgonieniu fabuły do przodu coś zaskoczy....
To zrobimy tak jak pisałem wcześniej jak tylko skończysz zadanie Wojna Mutantów odezwij się
lub jak coś wyskoczy wcześniej.


I teraz pytanie do Wszystkich.
Czy ktoś wie gdzie zapisywane jest to czy zadanie lub jego składniki zostało zakończone czy nie?
Czy tylko w pliku sav czy all.spawn? 

I jeszcze jedno co to są za wyładowania na podłodze 5:30
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.