Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 9.03.2018 o 00:08, kazik napisał:

test ok.dds
test ok.sav

Jesteś przed obliczem Prapora. Zagadaj pojawia się dialog i wskazówki o Szachiście.
Z tyłu Baru zrobiłem schowek sprawdź co Ci jest potrzebne.
p.s. Rozliczyłem zadanie na pancerz dla Biesa.   

Dzięki wielkie ale jestem już po chyba piątym schowku i muszę zabić 5ciu bandytów na Wysypisku kapsułami. Jest ich tam tylko dwóch i nie reagują na atak kapsułami, ani nieaktywowanymi ani aktywowanymi( za pomocą gravi guna). Na razie próbuję załatwić sprawę z Pazurem, zacząłem eksterminację X-8.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo. Miałem tam znaleźć jakieś info ale trupy obszukałem i niestety nic nie znalazłem.

 

zapis na lokacji. x 8.dds

zapis na lokacji. x 8.sav

 

Wszystko jest OK. Ruszyłem dalej. Tylko z tym szachistą mam problem.Pazura znalazłem.

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2018 o 12:58, tybet64 napisał:

Proszę bardzo. Miałem tam znaleźć jakieś info ale trupy obszukałem i niestety nic nie znalazłem.

 

zapis na lokacji. x 8.dds

zapis na lokacji. x 8.sav

 

Wszystko jest OK. Ruszyłem dalej. Tylko z tym szachistą mam problem.Pazura znalazłem.

Udało się. Nie trzeba było bandziorów zabijać osobiście, wystarczyło tylko wrzucić zwłoki w karuzelę i Górnik zagadał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden problem mnie dotknął. Mam zadanie na broń Monolitu , szukałem wszędzie gdzie pokazują zrzuty i film ale nic nie mogę znaleźć. Kiedyś przez głupotę zespawnowałem sobie 21 sztuk urządzeń do zczytywania chipów, może to przez to . Ale nie umiem ich usunąć.

 

zapis na lokacji. zaton2.dds

zapis na lokacji. zaton2.sav

Edytowane przez tybet64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam. Może pomożecie w tym. Na bagnach dostałem info od primera obejrzyj słup. Znajdzie ktoś jakąś podpowiedź.?

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Proszę dokładnie precyzować treść problemu i nie dublować postów - @Anton Gorodecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. chodzi mi o schowek strieloka na niebie nad radarem, niema tego z artami widziałem 2 miejsca spamu w obu nie ma plecaka.

2. na zatonie w skadowsku handlarz Prime i od niego dostałem info będąc na bagnach sprawdz słup przy wieży ciśnień. na bagnach idę z bazy czystego nieba za wiadukt po plecak w zadaniu na 13 diamentowych czaszek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

@marek74chros  - Może być mało, jak długo śpisz. Ja tego moda nie dokończyłem, więc mogą być inne sprawy.

Był podobny problem, kiedy nie przeprowadziło się rozmowy z jakimś NPCem. Chyba to był Grzech. To była kara za olanie go. Porady udzielał chyba @kazik . Szukaj jego postów, bo to było niedawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kazik chce wstawić sejwa jeszcze w sprawie artów strieloka na radarze ale nie mogę bo plik ma 5mb a mogę 1mb. Wcześniej wstawiłem i nie było problemu.

A propo teraz zjadłem 2 kiełbasy i konserwę i po 8 godz. snu też dedłem. 

Chcę zabić Cień monolitu a nie mam embrionu marmurowej pijawki a nie mam recepty rozumiem że to trochę póżniej ją zdobędę, kryształowe czerepy mam zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.