Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,  Robię to pierwszy raz i nie wiem czy dobrze,

Jeszcze przypomne chodzi mi o arty strieloka na niebie nad radarem,

2-  spanie i śmierć,

3- chcę zabić cienia monolitu ale nie mam recepty marmurowej pijawki albo za wcześnie albo coś przeoczyłem.

https://www12.zippyshare.com/v/V5BFVWd2/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pierwszy link był ok :) 

1. Zrobiłem schowek z artefaktami (ten na pochylonej antenie)

ss_oldman_05-06-18_00-20-50_(l10_radar).thumb.jpg.d765dd314a99e5f4423278613a9c3cf0.jpg

po zabraniu schowka pojawia się komunikat:

ss_oldman_05-06-18_00-30-57_(l10_radar).thumb.jpg.c46b2796b4f1ae90ab4d1e0011e207ec.jpg 

Otwiera się teleport w dziurze w dachu budynku poniżej.
Ten teleport przerzuca Cię na środkową antenę a tam można zabrać PDA z ostatniego schowka Striełoka.

ss_oldman_05-06-18_00-31-03_(l10_radar).thumb.jpg.064d27a78593bacd64dab9a6f2550a8f.jpg

2. Nie zdarzyło mi się coś takiego i nie wiem z czego to wynikało. 
Może z ułożenia artów na pasie.

3. Jesteś teraz przy Woronie na Wysypisku.
Zagadaj z nim o kopalni artefaktów przy okazji weź zadanie na części mutantów za nie otrzymasz od Worona receptę na embrion marmurowej pijawki.

4. W PDA masz zakładkę Dane z PDA a niej Schowek Kabaczka. Jest to schowek z teleportatorem który przerzuca na dowolnie wybraną lokację.     

oldman_quicksave.dds

oldman_quicksave.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciut nie tak.
Zrobiłem to znaczy, że do niego dotarłem a nie np. dopisałem sobie. 
Chodzi o to, że żeby plecak z artami na pochylonej antenie się zespawnował trzeba przejść przed dwa restrykatory na antenie środkowej.
Z niej przeskoczyć na antenę pochyloną i dopiero wtedy można dotrzeć do plecaka. Gdybyś np wchodził od razu na pochyloną antenę to plecak by się nie pojawił.

Co do spania nie zauważyłem tego problemu zmieniłem trochę układ artów na pasie ale nie wiem czy to było przyczyną.
Obecnie budzenie się nie skutkuje śmiercią :)  

Pamiętaj o schowku Kabaczka z teleportatorem w sarkofagu chyba, że lubisz zwiedzać okolicę ;)

 

 

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pech nie wiem co robić zrobiłem leże fenrira w prypeci dla mnie męka długa była, przed zapisem dla Ciebie. Idę dalej po schowek i spróbuję zrobić jak pisałeś jak nie to twój zapis i dopiszę.

Tak a propo jak koledzy za wschodniej granicy tak szybko mają bioradar, człowiek nie wie jak ugryżć, a ci pewnie kupili na mini rynoku.

 jesteś wielki i dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że wchodzi się najpierw po drugiej antenie tam są takie dwie platformy z brązowej blachy i żeby schowek na pochylonej antenie się pojawił trzeba na nich stanąć dopiero potem przeskoczyć na pochyloną antenę i wspinać się w górę. Po opróżnieniu schowka dostaniesz wiadomość itd... 
Pamiętaj też, że w tym schowku jest Serce Poltergaista i będziesz potrzebował lepiej zaplanowanych artów na pasie lub pojemnika na arty. 

Co do bioradaru u Ciebie jednak nie będzie. Widocznie po coś kiedyś dopisywałem ten sprzęt do sprzedaży u Siaka. Podczas mojego grania w OP-2 zdobyłem oryginalnie ale dopiero pod koniec moda.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Znalazłem kolejny schowek Kolekcjonera na Agropromie... pozostaje tylko pytanie jakim cudem mam się tam dostać?

EDIT: ok zorientowałem się, że najbliżej mogę próbować z dachu Kamaza wskoczyć na gałęzie pobliskiego drzewa i piąć się w górę... potem pozostaje mi skok z najbardziej wysuniętej gałęzi ale to cholernie trudne...

 

ss_kuba_06-18-18_15-47-44_(l03_agroprom).jpg

ss_kuba_06-18-18_15-47-52_(l03_agroprom).jpg

Edytowane przez Czujny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, OldMan napisał:

@Zwinny Można się dostać z drzewa po drugiej stronie drog


Ewentualnie jeśli korzystasz z koordynatów to jest 80 13 127
Jak chcesz wstaw sejwa i Ci schowek zdejmę.

Dzięki, ale już mi się udało dorwać do schowka. :) Skoczyłem z gałęzi drzewa obok Kamaza i w locie przechwyciłem zawartość za pomocą F

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.