Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

@marek74chros kilka porad..

1. Drozd jest na szrapnele.
2. Do zadania Fotograf potrzebujesz 4 a nie 3 artefakty tak jak to jest w opisie - brakujący to Młodszy Brat Giganta.
3. Kup u Kabla w barze drogę z Radaru na Magazyny Wojskowe.
4. Na Kordonie w Wiosce Kotów siedzi ekipa Bustiego jest tam Nieuchwytny. Od niego dostaniesz zadanie "Przerwane Spotkanie"
5. Dzisiaj posiedzę nad innymi Twoimi problemami np. Schowek Anny itd.
6. Kruchy Sojusz to zadanie powiązane jest z Wojną Mutantów i będzie to później.       

Takie małe OT:
@kondotier to mój 2018 post :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Ruszyłem .Po treningowym schowku idę po gwiazdę proroka.Wrzucę sejwa w sprawie hostela i skat 15 akima też niema dialogu a zadanie wisi.

Znalazłem schowek z Fobosem i po skumplowaniu się z Cieniem Monolitu dostałem foto z zaznaczonym punktem na dachu w kordonie, szukałem i nic a liczyłem na schowek a w nim egzo monolitu xd. Wiesz  Oldman może o co chodzi?

aktualny sejw; 

https://www17.zippyshare.com/v/g769EHwJ/file.html

Edytowane przez marek74chros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ta fotografia związana jest z zadaniem Poszukiwanie zabójców Pantery.
Przy ognisku trzeba namierzyć gościa który jest w to zamieszany a na zdjęciu jest wskazane miejsce 
skąd masz zrobić fotkę Fotopistoletem.
Potem takie samo zdjęcie trzeba zrobić w bazie Wolności przy ognisku (obok stoi Max) jest drugi gość.    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, OldMan napisał:

Ta fotografia związana jest z zadaniem Poszukiwanie zabójców Pantery.
Przy ognisku trzeba namierzyć gościa który jest w to zamieszany a na zdjęciu jest wskazane miejsce 
skąd masz zrobić fotkę Fotopistoletem.
Potem takie samo zdjęcie trzeba zrobić w bazie Wolności przy ognisku (obok stoi Max) jest drugi gość.    

Wydaje mi się że robiłem to już, tym bardziej że foto pistolet nie robi zdjęcia i lornetka nie ma czerwonego namierzenia, chyba coś w fabule przeskoczyłem albo nie szedłem po kolei ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 16.08.2018 o 11:13, marek74chros napisał:

 Old pamiętaj o hostelu oczywiście jak będziesz miał czas .

Zagrałem fragment na Twoim sejwie foto i jest tak.
Przejdź (nie teleportuj się) z Kordonu na Bagna i idź do Wasilija.
Żeby aktywowała się opcja z Hostel musisz mieć FN2000 + Gaus (ten podstawowy)+ 2 arty Błysk
ss_oldman_08-17-18_18-05-41_(marsh).thumb.jpg.de781a58f1d4056f92eabe01c1556f2f.jpg

Czekasz 24h i odbierasz ale...
Postępujesz zgodnie z gadką czyli udajesz się do Swibłowa i potem zbierasz detektory we wskazanych lokacjach.
Potem ruszasz na Zaton na Sawczenkę i albo uciekniesz albo rozwalisz towarzystwo ale musisz mieć DUŻO amo.
Po użyciu zdobytego na Sawczence teleportu (musisz mieć art Symbiont) wylądujesz w X-18 a tam będzie plecak z tłumikiem do Hostela ale wysiądzie Ci latarka i noktowizor itd....
Będzie fajnie :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Patrzę i na pewno miałem te rzeczy potrzebne do hostela. też wspomagam się tymi filmikami więc nie wiem dlaczego u mnie nie było a u Ciebie jest dialog.

Ok ważne że jest i zobaczę czy u mnie zadziała. Naładuję ammo  do snajperki fenrira i postrzelamy uciekać nie będę. Dzięki raz jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegrałem pierwsze zadanie z Twojego PDA.
Znajdź człowieka który ukradł PDA itd...
Rozwiązanie:
Idź do Prapora stoi przy przejściu Wysypiska - Bar
Dokup przez menu-opcje-rozgrywka PDA które powinien mieć bandyta Frajer ale nigdzie go nie ma.
Nazwa PDA do kupienia fraer_pda
Prapor będzie chciał od Ciebie 10 naukowych apteczek.
Potem trzeba iść do Barmana on za naprawę będzie chciał art Łzy Ognia.
I to będzie zakończenie zadania Poszukiwanie Zaginionej Ekspedycji.

Druga sprawa udaj się na Jupiter i rób wątek Recepta Gwiazda Proroka.

 

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kondotier Na sejwie @marek74chros Frajer się nie spawnuje. W miejscu wskazanym na filmie też go nie ma.

p.s. @marek74chros co do Gwiazdy Proroka. Potrzebny do tego będzie art Enceladus którego trzeba szukać niestety 
poza mapą. Na budowie w Limańsku trzeba przeskoczyć za płot i szukać na wewnętrznym dziedzińcu budynku z drzwiami
z teleportem. Jeśli sobie nie poradzisz podpowiem :)     

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2018 o 04:02, OldMan napisał:

 

Zagrałem fragment na Twoim sejwie foto i jest tak.
Przejdź (nie teleportuj się) z Kordonu na Bagna i idź do Wasilija.
Żeby aktywowała się opcja z Hostel musisz mieć FN2000 + Gaus (ten podstawowy)+ 2 arty Błysk
ss_oldman_08-17-18_18-05-41_(marsh).thumb.jpg.de781a58f1d4056f92eabe01c1556f2f.jpg

Czekasz 24h i odbierasz ale...
Postępujesz zgodnie z gadką czyli udajesz się do Swibłowa i potem zbierasz detektory we wskazanych lokacjach.
Potem ruszasz na Zaton na Sawczenkę i albo uciekniesz albo rozwalisz towarzystwo ale musisz mieć DUŻO amo.
Po użyciu zdobytego na Sawczence teleportu (musisz mieć art Symbiont) wylądujesz w X-18 a tam będzie plecak z tłumikiem do Hostela ale wysiądzie Ci latarka i noktowizor itd....
Będzie fajnie :)  

Zaczynam ten kwest robić i widzę na filmie że po swibłowie trzeba gadać z gościem ze wschodniej Prypeci, mam dialog że swibłowem ale z tym że wschodniej. Prypeci już nie. W tym zadaniu napisane są tylko koordynaty. Dasz radę coś podpowiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2018 o 04:02, OldMan napisał:

 

Zagrałem fragment na Twoim sejwie foto i jest tak.
Przejdź (nie teleportuj się) z Kordonu na Bagna i idź do Wasilija.
Żeby aktywowała się opcja z Hostel musisz mieć FN2000 + Gaus (ten podstawowy)+ 2 arty Błysk
ss_oldman_08-17-18_18-05-41_(marsh).thumb.jpg.de781a58f1d4056f92eabe01c1556f2f.jpg

Czekasz 24h i odbierasz ale...
Postępujesz zgodnie z gadką czyli udajesz się do Swibłowa i potem zbierasz detektory we wskazanych lokacjach.
Potem ruszasz na Zaton na Sawczenkę i albo uciekniesz albo rozwalisz towarzystwo ale musisz mieć DUŻO amo.
Po użyciu zdobytego na Sawczence teleportu (musisz mieć art Symbiont) wylądujesz w X-18 a tam będzie plecak z tłumikiem do Hostela ale wysiądzie Ci latarka i noktowizor itd....
Będzie fajnie :)  

Zaczynam ten kwest robić i widzę na filmie że po swibłowie trzeba gadać z gościem ze wschodniej Prypeci, mam dialog że swibłowem ale z tym że wschodniej. Prypeci już nie. W tym zadaniu napisane są tylko koordynaty. Dasz radę coś podpowiedzieć? 

Ok. Znalazłem nowy filmik i po pracy spróbuję czy zadziała. Ten jest bez tej Gądki z akilem.

Przepraszam za kłopot.

Edytowane przez marek74chros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.