Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, boberm napisał:

@koboldzisko

Z "playboyami" jest tak :

Кордон - 2 (деревня новичков в подвале и на АТП на втором этаже)


Бар -1 ( на столике рядом с Лысым )
Армейские склады - 2 (рядом с Максом и в комнатке напротив Лукаша)
Радар - 1 ( на тумбочке рядом с Сяком , может упасть под тумбочку)
ТД - 2 ( на базе бандитов рядом с Боровом и на ферме рядом с костром сталкеров)
Припять - 1 ( в подвале базы Монолита)
Агропром -1 ( в казарме южного комплекса)
Болота - 1 ( под куполом в церкви)
АТП -1 ( на базе бандитов )
Один журнал можно получить после того как Сяк скажет код от двери на Радаре , но этот журнал просит Иванцов .Есть еще один (дублирующий) журнал в Соляночном тайнике в Старой деревне (Тайник лейтенанта)

z tym ze numery  miesiąca są chyba losowe. 

dzięki - sprawdzę liste - ale z tego co widzę albo mam wszystkie albo ciemna dolina u stalkerów nieodwiedzona - to do obczajenia  pewnie za chwile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zwinny - Trochę sobie pobiegasz, bo rozrzucone są po wszystkich lokacjach i dostaje się je w trakcie wykonywania różnych zadań. Tak że graj, rób zadania, karty Cię znajdą same.

Możesz się wesprzeć:

https://www.youtube.com/watch?v=12NYf-Coj0Q

https://www.youtube.com/watch?v=TsyE6mKB-nM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

chłopaki - mam problem - pobrałem spawnera z tematu o OP2 i chcę spawnować pijawkę na kordonie - żeby zaciukać nożem - i nie wiem co wpisać - opisu nie ma do potworów nigdzie -a mam rosyjski spawner i przetłumaczony - jest lista przedmiotów ale potworów nie

 

więc jak się ta pijawka nazywa? po wpisaniu krovosos wywala grę

 

i jak się nazywa telewizor dla czystoniebowca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koboldzisko  A co się stało z telewizorem który stał koło Akima? Przehandlowałeś? Jeśli nie w tym temacie, to w temacie NS2016 jest porada od OldMana, jak pozyskać telewizor spawnerem. Na dodatek jego spawner zmniejsza "opłatę" do 2 ru.

A dlaczego chcesz spawnować pijawkę, skoro ona się sama spawnuje po wzięciu zadania na jej zabicie? Dostałeś nóż od Kuzniecowa? Pobiegaj od mostu do przepustu z elektrami, wejdź do zabudowań młyna, a ona sama Ciebie znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kondotier - telewizor dawno u sidora sprzedany :)

zadanie na pijawkę wzięte na początku gry dla noża - myślałem, ze dam rady wrócić później - ale posterunek kuźniecowa ją odstrzelił więc jej nie ma - a zadanie wisi - więc wykombinowałem że zespawnuje na kordonie pijawę i dostanie nożem :) może się uda zadanie załatwić

 

edyta:

 

telewizor jest - spawnowany przez menu spawnera a pijawkę chcę przez f4 - tak jest w opisie do spawnera ale nic się nie pojawia

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koboldzisko  Możliwe że położyłeś sprawę, bo chyba zespawnowana pijawka nie przejmie roli tej ze autospawnu. Mod ma parę takich niedoróbek, lub celowych restryktorów, aby wzięte zadania wykonywać od razu, a nie zbierać w PDA na pęczki. Drugą taką rzecz jaką pamiętam, to art dla Sidora. Możesz w inwentarzu mieć ich sporo, ale zaskoczy tylko na tym znalezionym do zadania. A spawnuje się w kilku miejscach i mogą go zabrać NPCe.

Tak że zanim odłożysz zadanie "na później" sprawdź w poradach czy można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dobra, ale Kuzniecow ma sporo zadań, za które są niegłupie nagrody. Tak że likwidacja go, albo nie branie jego zadań, to przygotowanie sobie podłoża pod problemy. Przy robieniu zadań dla Kuzniecowa, robimy zadania scenariuszowe. Ale można je robić okazyjnie, przy robieniu zadań scenariuszowych. Tak czy siak, opłaca się mieć Kuzniecowa żywego i dającego zadania. W ostatecznym rozrachunku, po którymś z zadań przestaje brać haracz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koboldzisko  Jest jeszcze jedno wyjście. Zobacz, czy Sidor ma noże do sprzedania i czy możesz powiedzieć Kuzniecowowi, że rezygnujesz z zadania. Jak są spełnione oba warunki, to kup nóż, a Kuzniecowowi podziękuj. Zadanie się przewali, ale zniknie z PDA w oknie zadań do wykonania. Ale po rezygnacji z tego zadania, Kuzniecow powinien mieć opcję dania innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kondotier, tom3kb

pijawka to osobny quest - z tego co czytałem daje schowek z jedną kartą - mam 32 karty i jeszcze 2 schowki do zebrania - więc pewnie tam jest 35 karta i za baileysy jest pewnie też schowek - więc 36 karta i komplet :D najwyżej będę spawnował karty aż znajdę odpowiednią :D - nie będę go poprawiał bo to sam początek gry a ja już na zatonie szukam starych dokumentów - btw skąd wziąć kod do drzwi w anomalii żelazny las?

wiele godzin krwii i potu za mną i brzydkich słów żeby powtarzać

quest nie jest uwalony - po prostu wisi mi dalej a już wiem jak przywołać pijawkę - nie wiem czy to pomoże ale spróbuje

 

edyta:

 

sidor nie ma noża - taki nóż sprzedaje Woron na wysypisku a questa u kuźniecowa nie można odwołać - inne zadania od niego mam :) wieczorem będę się bawił w przywoływanie pijawki - teraz piszę z głowy

 

edyta 2:

 

bradziagi - wczoraj jak pierwszy raz wszedłem na zaton to gra zwolniła - tak jakby skrypty się nie ładowały - miałem tak w barze ale po jakimś czasie znikło - naziści stoją celują ale żaden do mnie nie strzeli, snorki pod ścianą stoją grzecznie do póki któregoś nie zastrzelę a potem biegają i żaden mnie nie atakuje - na początku zombiaki przy tartaku do mnie strzelały a potem to już nic - jakiś błąd? nie przeładowywałem gry ani nic - dziś podejście drugie - znowu wejdę od nowa na zaton i po zombiakach od razu pobiegnę do stacji krug , oczyszczalnika a potem żelazny las - żadnych npc nie spotkałem a diak mnie do kogoś wysłał - nikogo nie widziałem w okolicy

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z kwestem dziwne czipy oddałem je klonowowi zabrał i dalej niema tych schowków na jupiterze i zatonie żeby zanieść tarczę dla górnika.pod kontenerem nie było także na tunelu z lokomotywą było zaś masa mutków.

https://www.youtube.com/watch?v=GlHBCvzLITg

sejw;

https://www82.zippyshare.com/v/7mR4gfju/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

@OldMan Może być że fabułę pokręciłem bo jak zauważyłeś w plecaku mam obrączki więc ukończyłem  tę gre, ale chciałem zrobić ten kwest dlatego proszę o pomoc. 

Schowki dragunowa znalazłem ale nie mam tej części dla klonowa. 

Co do tej tarczy to na końcu jest schowek na moście na zatonie, i coś ala tarcza zamiast broni, podobne było kiedyś w grze  doom.

https://www94.zippyshare.com/v/5WdQ99Vn/file.html

Edytowane przez marek74chros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nazywałem kostka Rubika ;)
Już wiem czego mam szukać.
Jak coś wymyślę odezwę się. 

@marek74chros

 

Sorry za post pod postem !

W momencie gdy oddasz chipy pojawia się sms od Arniego z Baru tego co stoi przy Arenie.
U Ciebie jest trochę inaczej bo stoi tam inny gość.
Arniego gdzieś wcięło więc zagadaj z tym gościem.
Potem idziesz do Sacharowa. itd.. itd... 
Tu masz pomocny film:

Ty szukasz Pazura ale na filmie nazwa się Kogut.
Fabuła rzeczywiście jest skopana bo nie powinieneś jeszcze mieć zrobionych schowków Dragunowa.
Jakbyś znowu utknął daj znać.     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.