Skocz do zawartości

Problemy ze schowkami i kwestami


Rekomendowane odpowiedzi

To ja będę dalej pytał

Transmutacja - chciałem zrobić plazmową gąsienice w piecu - czas transmutacji 5 min i trzeba bezoar - kliknąłem start w sprytnym urządzonku od Kuźniecowa - zabrało mi bezoar i poczekałem chwilkę a potem poszedłem dalej - plazmowej gąsienicy jak nie było tak nie ma - minęło już co najmniej 2 in-game dni. Ktoś mi powie co zepsułem? Bo skrętak z galarety wyszedł ok - na schodach w podziemiach agropromu.

 

Druga sprawa - schowek Żyły - na sortowniku węgla - zwiedziłem kilka razy, od promieniowania się zmarło też kilka razy - gdzie on jest? Podpowie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, koboldzisko napisał:

To ja będę dalej pytał

Transmutacja - chciałem zrobić plazmową gąsienice w piecu - czas transmutacji 5 min i trzeba bezoar - kliknąłem start w sprytnym urządzonku od Kuźniecowa - zabrało mi bezoar i poczekałem chwilkę a potem poszedłem dalej - plazmowej gąsienicy jak nie było tak nie ma - minęło już co najmniej 2 in-game dni. Ktoś mi powie co zepsułem? Bo skrętak z galarety wyszedł ok - na schodach w podziemiach agropromu.

 

Druga sprawa - schowek Żyły - na sortowniku węgla - zwiedziłem kilka razy, od promieniowania się zmarło też kilka razy - gdzie on jest? Podpowie ktoś?

Plazmowa Gąsiennica ma prawdopodobieństwo 75% udanej transmutacji - przed jakąkolwiek transmutacją zapisuj grę - nie stracisz składowych w wypadku nieudanej operacji.

Schowek żyły - jak mniemam z bronią - jest na samej górze ( na dachu jakby)  i jest ciut przejrzysty. 

CKllHs3.thumb.jpg.0f2b5c7c83686076ba57309eec0265ba.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za odpowiedź - ale w encyklopedii pisze że szansa zrobienia gąsienicy jest 100% - inne mają po 80 ale akurat na niej jest 100 - dlatego się skusiłem 

 

pewnie masz racje i tam faktycznie jest 75% - trzeba znowu na kontrolery popolować - jak w książce - granatami :D

 

a za schowek dziękuję - nie mam pomysłu na niego ale jakoś tam sie wespnę :D

 

edyta:

 

schowek zdjęty - pomysłowo zrobione trzeba przyznać

 

Mam pytanie o hełm termowizyjny dla Kuźniecowa - Prapor mi powiedział że bandoski są między 2 a 4 - i zaraz po tym się spawnowali - dostałem strzała i zgon - standard - potem za drugim podejściem już się nie pojawili - nie zaatakowali posterunku powinności, na przystanku siedziało 3 stalkerów, i przez kilka nocy tam czekałem w godzinach od 2 do 4 - nikt się nie pojawił - potem przechodziłem z kordonu na bar i dalej nikt, potem zmieniłem godziny czekania na 12 - do 2 - bo na forum wyczytałem że takie mają być - nic się nie pojawiło, poczekałem na godzinę grozy siedząc na dachu przystanku, stalkerzy zostali zlikwidowani, potem dalej biegałem w tą i spowrotem i ani jeden bandos się nie pojawił

 

Co robić? Nie chce spawnować itemków -macie jakieś porady ?

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koboldzisko
Kwestia szczęścia. U mnie się pojawili przy głównej drodze obok niebieskiego autobusu ( 1/2 w nocy ). Po prostu jak ich spotkasz to zapisz grę - prosty sposób, ale za to ci już nie ''uciekną'' w razie śmierci. 

Tak sobie teraz przypomniałem, że Kotobehemot po znalezieniu jego pierwszego schowka i tym samym jak dostajemy zadanie na bioradar to coś wspomina o ... Schowku, który jest w schowku. Tak się teraz zastanawiam i nie bardzo wiem gdzie ten schowek może być. Jedyne co mi do głowy przychodzi to schowek grupy Strieloka, ale byłem tam i niczego nie znalazłem. Ktoś pamięta ten schowek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schowek w schowku - czy chodzi o to: https://www.youtube.com/watch?v=eIf3GzdcrMc - misji jeszcze nie zrobiłem.

Dwa problemy (na razie): 

1. Misja ,,przeżyć za wszelką cenę" - banda Barona załatwiona, Dzik anulował dług Wędrowcowi, wchodzę na fabrykę Jantar, dostaję dwa sms, misja rusza. Ilu zombiaków mam zabić - chyba zatłukłem 30, misja się nie zalicza, uciekam na inną lokację, misja niezaliczona. O co chodzi?

2. Swego czasu ktoś umieścił plik spawnujący brakujące przedmioty za 1r - Nie zespawnowała mi się książka lotów - goniłem żołnierzy w podziemiach, żaden nie miał. Misja niezaliczona, dwa razy wchodziłem do podziemi.

 

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maro
Cały czas musisz być na terytorium fabryki. Zombyfikowani będą pojawiali się w grupach - rozwalisz jedną to za chwilkę w innym miejscu pojawi się następna.. Musisz ich rozwalać do skutku, aż nie przyjdzie sms, po którym masz zabrać z trupa zombie przedmiot do zakończenia zadania.  Ja też męczyłem się z tym zadaniem, bo właśnie ciężko było znaleźć, który dokładnie trup ma to, co potrzebujemy. 

Co do Spawnera to nie pomogę, bo nie używam takich cudów, ale za filmik dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wieczór to może ktoś zajrzy tutaj - mam problem z zebraniem nóg patyczaków do zadania doktora na odtrutkę dla Groma - został mi dzień - max dwa a patyczaki na ATP wściekły się i nie dają nóg - powiedzcie gdzie ich można jeszcze znaleźć? Na ruskiej stronie znalazłem że na bagnach zanoza się pojawia na północ od kamaza w okolicy zatoki w kształcie oka - ale biegam tam jak głupi od godziny i nic nie ma. Pamagitie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej będzie dograć poprawkę na 100% części mutantów w mutantach.
Zrób kopię bezpieczeństwa swojego folderu gamedata\config\creatures
Wypakuj zawartość paczki do gamedata moda ze zgodą na nadpisanie plików.

Выпадение частей монстров 100%.rar    

Sprawdź od nowa ATP.
U mnie wystąpił problem z OP-2. Dawno jej nie uruchamiałem a teraz okazało się, że w ogóle nie startuje.
Daj znać czy zamiana plików pomogła.
Jutro postawię OP-2 od nowa.   

  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra już działam

 

Edyta:

niet - mutanty dalej czasami dają części - a patyczaki z atp zastrajkowały - z 15 razy podchodziłem z baru do nich - i za każdym jednym razem ani nóżki :/

popatrze w tych plikach creatures .ltx - może tam coś wymyśle

 

edyta2:

tam jest 20 plików dodane - nie zauważyłem nic co mogłoby odpowiadać za patyczaka - jest coś co sie nazywa fracture ale nie wiem czy to ten potwór czy nie

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez postawienia moda nie bardzo mam jak Ci pomóc ale..
Z pamięci wygrzebałem i dodałem nogę patyczaka do sprzedaży u Sidora na Kordonie.
Zrób kopię swojego folderu misc i zamień na mój jeśli noga nie pojawi się w sprzedaży u Sidora 
to pomogę na Twoim sejwie dopiero jutro.

Noga Patyka.rar  

 p.s. tu masz film o tym zadaniu:

 


6:32 rozliczasz się z Doktorem.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testuję - dzięki wielkie za chęci

 

edyta:

sidor ma teraz naukowy egzoszkielet, egzo maskujący, egzo najemników-  mnóstwo amunicji - notes strażnika, ale nie ma nogi :/

 

dzięki wielkie - film oglądam - ale tam nie ma jak zdobyć nogi - a akurat tego mi tylko brak - doktor daje jasne instrukcje co trzeba - i w opisie zadania jest też :)

no nic na dziś odpuszczę soljankę bo nie chcę stracić zadania

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sprawy - powinienem już też wrócić do domu więc będę polował :) na razie pewnie przetestuje ile grom pożyje - pójdę robić arty - ale misc wracam swojego - sklep sidora jest za mocny i za tani - za duża pokusa iść na skróty

 

edyta:

 

już załatwione - na bagnach po zrobieniu zadania Dana na trawke dla Worona pojawiły się patyczaki w miejscu wskazanym na ruskim forum - dzięki za pomoc - jeden z pięciu patyczaków miał nogę na oddanie :)

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.12.2018 o 11:07, marek74chros napisał:

Cześć. Jak znajdziecie skuteczny sposób na wypadanie części mutków dajcie znać,

Oldman z 5 postów wyżej - nie 100% wypadalności ale całkiem skutecznie podniósł wypadalność części - co prawda z patyczaków dalej nędza ale innych części mam zatrzęsienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat i chimera i kontroler zaczęły ładnie dawać części - pseudopsy też w końcu dopisały i ogonów - czytaj kartaczy - nareszcie mam ilość która pozwala spokojnie grać :)

nie zauważyłem wzrostu u patyczaków (będą mnie prześladować) a reszta stworzonek bardzo ładnie daje części - czasami z całej sfory mam party - więc dla mnie wzrost kosmiczny

 

edyta:

 

czy jest możliwość zespawnowania tej pijawki z młyna na kordonie ? bo na początku miałem taktykę radzenia sobie ucieczką pod nieśmiertelne npc - i tak kuźniecow z podwładnymi załatwił tą pijawkę jak mnie zaczęła gonić - potem zabiłem inne pijawki nożem w ciemnej dolinie - ale kwestu mi nie zaliczało - a wkurza mnie on już pomalutku

 

druga sprawa - 12 playbojów - mam 11 i brak mi chyba października - gdzie go mogę znaleźć ?

 

trzecia - gdzie mogę znaleźć albo spis artefaktów albo rozjaśnienie questu i Krugowa i Sacharowa i Sidora na artefakty ? bo wszystkie z rodziny jeżowców to kiepska podpowiedź dla mnie :) albo wszystkie które można ulepszyć - i spis embrionów dla Sacharowa :)

 

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, OldMan napisał:

Nie odzywałem się z różnych powodów ale to nie to miejsce i czas na tłumaczenia.
Jak wstawisz aktualnego sejwa zorganizuję Ci nogi patyczaka tylko powiedz ile. 
Około godzinę-dwie będę przy kompie.  

dzięki  - ale nogę już znalazłem - spaliłem miotaczem ognia sporo patyczaków żeby ją znaleźć i wpadła

inne problemy:

czy jest możliwość zespawnowania tej pijawki z młyna na kordonie ? bo na początku miałem taktykę radzenia sobie ucieczką pod nieśmiertelne npc - i tak kuźniecow z podwładnymi załatwił tą pijawkę jak mnie zaczęła gonić - potem zabiłem inne pijawki nożem w ciemnej dolinie - ale kwestu mi nie zaliczało - a wkurza mnie on już pomalutku

druga sprawa - 12 playbojów - mam 11 i brak mi chyba października - gdzie go mogę znaleźć ?

trzecia - gdzie mogę znaleźć albo spis artefaktów albo rozjaśnienie questu i Krugowa i Sacharowa i Sidora na artefakty ? bo wszystkie z rodziny jeżowców to kiepska podpowiedź dla mnie :) albo wszystkie które można ulepszyć - i spis embrionów dla Sacharowa :)

czwarta - czy da się zespawnować trupa monolitowca przy przejściu z doliny mroku na radar - tego co ma wiadomość - do zadania łowy na kontrolerów ? bo nie poszedłem prosto jak otrzymałem ten wpis i ciało wyparowało - mam sejwa ale to naprawdę sporo godzin gry temu było - po drodze czarnego bibliotekarza rękę urwałem :)

Edytowane przez koboldzisko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koboldzisko

Z "playboyami" jest tak :

Кордон - 2 (деревня новичков в подвале и на АТП на втором этаже)


Бар -1 ( на столике рядом с Лысым )
Армейские склады - 2 (рядом с Максом и в комнатке напротив Лукаша)
Радар - 1 ( на тумбочке рядом с Сяком , может упасть под тумбочку)
ТД - 2 ( на базе бандитов рядом с Боровом и на ферме рядом с костром сталкеров)
Припять - 1 ( в подвале базы Монолита)
Агропром -1 ( в казарме южного комплекса)
Болота - 1 ( под куполом в церкви)
АТП -1 ( на базе бандитов )
Один журнал можно получить после того как Сяк скажет код от двери на Радаре , но этот журнал просит Иванцов .Есть еще один (дублирующий) журнал в Соляночном тайнике в Старой деревне (Тайник лейтенанта)

z tym ze numery  miesiąca są chyba losowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.